Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace

Grono pedagogiczne

Danuta Adamus
E-mail: danuta.adamus@gympol.cz

chemia, matematyka

Leszek Bednarski
E-mail: leszek.bednarski@gympol.cz

wychowanie fizyczne

Janina Bień
E-mail: janina.bien@gympol.cz

geometria wykreślna, matematyka

Andrzej Bizoń
E-mail: andrzej.bizon@gympol.cz

dyrektor

Katarzyna Broda
E-mail: katarzyna.broda@gympol.cz

język francuski

Tomasz Cienciala
E-mail: tomasz.cienciala@gympol.cz

fizyka

Łucja Czudek
E-mail: lucja.czudek@gympol.cz

język rosyjski

Rafał Foltyn
E-mail: rafal.foltyn@gympol.cz

programowanie

Jerzy Gąsior
E-mail: jerzy.gasior@gympol.cz

wychowanie fizyczne

Aleksandra Gociek
E-mail: aleksandra.gociek@gympol.cz

biologia

Ewa Hrnčíř
E-mail: ewa.hrncir@gympol.cz

matematyka, biologia

Sylwia Jančik
E-mail: sylwia.niewdana@gympol.cz

pisanie na komputerze

Maria Jarnot
E-mail: maria.jarnot@gympol.cz

p.o. dyrektora, chemia

Leszek Kalina
E-mail: leszek.kalina@gympol.cz

wychowanie muzyczne

Irena Klimas
E-mail: irena.klimas@gympol.cz

język czeski

Agata Klus
E-mail: agata.klus@gympol.cz

język angielski, język rosyjski

Lidia Kosiec
E-mail: lidia.kosiec@gympol.cz

język polski

Tatiana Kotula
E-mail: tatiana.kotula@gympol.cz

język czeski, język angielski

Barbara Kożusznik
E-mail: barbara.kozusznik@gympol.cz

podstawy nauk społecznych, język czeski, doradca do spraw wychowawczych

Władysław Kubień
E-mail: wladyslaw.kubien@gympol.cz

język polski, wychowanie plastyczne

Daniela Kulhanek
E-mail: daniela.kulhanek@gympol.cz

biologia, informatyka, koordynator ICT, zastępca dyrektora

Tomasz Labudek
E-mail: tomas.labudek@gympol.cz

fizyka, metodyk do spraw profilaktyki zjawisk patologicznych

Ilona Lazar
E-mail: ilona.lazar@gympol.cz

język rosyjski

Marian Mitrenga
E-mail: marian.mitrenga@gympol.cz

matematyka

Grażyna Mlčoch
E-mail: grazyna.mlcoch@gympol.cz

geografia, wychowanie fizyczne

Halina Orszulik
E-mail: halina.orszulik@gympol.cz

język polski

Irena Orszulik
E-mail: irena.orszulik@gympol.cz

język niemiecki, język czeski, efektywna komunikacja

Barbara Pieczka
E-mail: barbara.pieczka@gympol.cz

język angielski, język rosyjski

Janina Polednik
E-mail: janina.polednik@gympol.cz

język niemiecki

Halina Pribula
E-mail: halina.pribula@gympol.cz

język czeski

Halina Przeczek
E-mail: halina.przeczek@gympol.cz

język angielski

Henryk Różański
E-mail: henryk.rozanski@gympol.cz

język angielski

Grażyna Sucha
E-mail: grazyna.sucha@gympol.cz

język czeski

Michał Szczotka
E-mail: michal.szczotka@gympol.cz

historia

Regina Tietz
E-mail: regina.tietz@gympol.cz

podstawy nauk społecznych, język polski

Ewa Troszok
E-mail: ewa.troszok@gympol.cz

informatyka

Elżbieta Welszar-Przybyła
E-mail: ela.welszar@gympol.cz

biologia

Roman Zemene
E-mail: roman.zemene@gympol.cz

informatyka

Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace

Havlíčkova 213/13
737 01, Český Těšín
tel.: +420 558 731 235

komórka sekretariat:  +420 737 230 442
email: info@gympol.cz