Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace

Grono pedagogiczne

TOP

Grono pedagogiczne

Mgr. Danuta Adamus
E-mail: danuta.adamus@gympol.cz

chemia, matematyka

mgr Leszek Bednarski
E-mail: leszek.bednarski@gympol.cz

wychowanie fizyczne

Mgr. Janina Bień
E-mail: janina.bien@gympol.cz

geometria wykreślna, matematyka

mgr Katarzyna Broda
E-mail: katarzyna.broda@gympol.cz

język francuski

Mgr. Tomasz Cienciala
E-mail: tomasz.cienciala@gympol.cz

fizyka

mgr Karolina Ciengiel
E-mail: karolina.ciengiel@gympol.cz

język angielski

dr Anita Czerwińska-Gamon
E-mail: anita.czerwinska@gympol.cz

język polski

mgr Jerzy Gąsior
E-mail: jerzy.gasior@gympol.cz

wychowanie fizyczne

mgr Aleksandra Gociek
E-mail: aleksandra.gociek@gympol.cz

biologia

Mgr. Ewa Hrnčíř
E-mail: ewa.hrncir@gympol.cz

matematyka, biologia

Mgr. Sylwia Jančik
E-mail: sylwia.niewdana@gympol.cz

pisanie na komputerze

Ing. Maria Jarnot
E-mail: maria.jarnot@gympol.cz

dyrektor, chemia

PaeDr. Leszek Kalina
E-mail: leszek.kalina@gympol.cz

wychowanie muzyczne

Mgr. Irena Klimas
E-mail: irena.klimas@gympol.cz

język czeski

Mgr. Tatiana Kotula
E-mail: tatiana.kotula@gympol.cz

język czeski, język angielski

Mgr. Barbara Kożusznik
E-mail: barbara.kozusznik@gympol.cz

podstawy nauk społecznych, język czeski, doradca do spraw wychowawczych

Mgr. Władysław Kubień, Ph.D.
E-mail: wladyslaw.kubien@gympol.cz

język polski, wychowanie plastyczne

mgr Daniela Kulhanek
E-mail: daniela.kulhanek@gympol.cz

biologia, informatyka, koordynator ICT, zastępca dyrektora

Natalia Macura
E-mail: natalie.macura@gympol.cz

język rosyjski

Mgr. Marian Mitrenga
E-mail: marian.mitrenga@gympol.cz

matematyka

Mgr. Grażyna Mlčoch
E-mail: grazyna.mlcoch@gympol.cz

geografia, wychowanie fizyczne

Mgr. Władysław Niedoba
E-mail: vladislav.niedoba@gympol.cz

język angielski

mgr inż. Dariusz Olszar
E-mail: dariusz.olszar@gympol.cz

programowanie

Mgr. Halina Orszulik
E-mail: halina.orszulik@gympol.cz

język polski

Mgr. Irena Orszulik, Ph.D.
E-mail: irena.orszulik@gympol.cz

język niemiecki, język czeski, efektywna komunikacja

Mgr. Barbara Pieczka
E-mail: barbara.pieczka@gympol.cz

język angielski, język rosyjski

Mgr. Ilona Pindur
E-mail: ilona.pindur@gympol.cz

język rosyjski

Mgr. Janina Polednik
E-mail: janina.polednik@gympol.cz

język niemiecki

Mgr. Halina Pribula
E-mail: halina.pribula@gympol.cz

język czeski

Mgr. Natalia Pustówka
E-mail: natalia.pustowka@gympol.cz

historia

mgr Henryk Różański
E-mail: henryk.rozanski@gympol.cz

język angielski

Mgr. Grażyna Sucha
E-mail: grazyna.sucha@gympol.cz

język czeski

mgr Kinga Sýkorová-Czakon
E-mail: kinga.sykorova@gympol.cz

język francuski

mgr Michał Szczotka
E-mail: michal.szczotka@gympol.cz

historia

doc. RNDr. Marta Štefánková, Ph.D.
E-mail: marta.stefankova@gympol.cz

fizyka

Mgr. Regina Tietz
E-mail: regina.tietz@gympol.cz

podstawy nauk społecznych, język polski

Mgr. Maria Witek
E-mail: maria.witek@gympol.cz

geografia

Mgr. Roman Zemene
E-mail: roman.zemene@gympol.cz

informatyka

Nasi partnerzy

Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
je  příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

 
Havlíčkova 213/13
737 01, Český Těšín
tel.: +420 558 731 235

komórka sekretariat:  +420 737 230 442
email: info@gympol.cz

datová schránka:4g6jbbj
IČ: 62331493

TOP