„Lecz zaklinam – niech żywi nie tracą nadziei, i przed narodem niosą oświaty kaganiec.” Juliusz Słowacki
Konkurs na stanowisko nauczyciela geografii

Polské gymnázium – Polskie Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego Český Těšín, příspěvková organizace,
ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela szkoły średniej - kierunek geografia w kombinacji z innym przedmiotem (preferowane) albo tylko geografia.
Wymagania - odpowiednie kwalifikacje, język polski w słowie i piśmie (minimalnie egzamin maturalny), odpowiedzialność i dyspozycyjność, umiejętność współpracy z młodzieżą, praktyka i doświadczenie pedagogiczne mile widziane.
Dodatkowe informacje można uzyskać (telefonicznie) pod nr. tel. 558731235 lub 737230442.
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie oferty i życiorysu do 30.4.2015 (e-mail : info@gympol.cz ).

Polské gymnázium – Polskie Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego Český Těšín, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na místo středoškolského učitele s aprobací zeměpis (samostatně, ev. v kombinaci s jiným předmětem).
Nástup 1.9.2015.
Požadavky: předepsaná pedagogická kvalifikace a učitelská způsobilost pro výuku zeměpisu pro školy 3. stupně, výborná znalost polského jazyka slovem i písmem (minimum maturitní zkouška), aktivní přístup ke všem povinnostem.
Pedagogická praxe a zkušenosti vítány.
Další informace lze získat telefonicky na číslech 558731235 nebo 737230442.
Zájemce o místo prosíme o zaslání průvodního dopisu a strukturovaného životopisu, a to do 30.4.2015 na e-mail info@gympol.cz.

« wstecz, aktualizacja 14.4.2015, artykuł wyświetlono 8,512×
Ladění: (1) SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM Vypis_Clanek WHERE clan_nazev_seo LIKE 'konkurs-na-stanowisko-nauczyciela-geografii' AND (clan_datum<=NOW() OR clan_datum IS NULL)
Ladění: (5) SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM Vypis_Clanek WHERE clan_kategorie='Projekty' AND clan_datum<=NOW() AND (clan_datum_expirace IS NULL OR clan_datum_expirace>=NOW()) ORDER BY clan_nazev ASC LIMIT 25 OFFSET 0
Ladění: (1) SELECT FOUND_ROWS()
Ladění: (1) UPDATE Clanek SET clan_citac=clan_citac+1 WHERE clan_id='1005'