„Mierząc się z przeszkodą, człowiek poznaje siebie.” Antoine de Saint-Exupéry
Rok szkolny 1916/17
Rok szkolny 1917/18
Rok szkolny 1918/19
Rok szkolny 1919/20
Rok szkolny 1920/21
Rok szkolny 1921/22
Rok szkolny 1922/23
Rok szkolny 1923/24
Rok szkolny 1924/25
Rok szkolny 1925/26
Rok szkolny 1926/27
Rok szkolny 1927/28
Rok szkolny 1928/29
Rok szkolny 1929/30
Rok szkolny 1930/31
Rok szkolny 1931/32
Rok szkolny 1932/33
Rok szkolny 1933/34
Rok szkolny 1934/35
Rok szkolny 1935/36
Rok szkolny 1936/37
Rok szkolny 1937/38: VIII A / VIII B
Rok szkolny 1938/39: VIII A - Gimnazjum I Męskie / VIII B - Gimnazjum I Męskie / VIII - Gimnazjum II koedukacyjne
Rok szkolny 1945/46: Orłowa / VIII B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1946/47: Orłowa / VIII B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1947/48: Orłowa / VIII B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1948/49: VIII A - Orłowa / VIII B - Orłowa / VIII B - Czeski Cieszyn / VIII C - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1949/50: IV A - Orłowa / IV B - Orłowa / IV (VIII)- Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1950/51: Orłowa / IV - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1951/52: IV - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1952/53: III - Orłowa / IV - Orłowa / IV - Czeski Cieszyn / III - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1953/54: XI - Czeski Cieszyn / IV – XI Dla Pracujących
Rok szkolny 1954/55: XI A - Czeski Cieszyn / XI B- Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1955/56: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / XI A - Czeski Cieszyn / XI B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1956/57: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / XI A - Czeski Cieszyn / XI B - Czeski Cieszyn / III pedagogiczna
Rok szkolny 1957/58: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / XI A - Czeski Cieszyn / XI B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1958/59: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / XI A - Czeski Cieszyn / XI B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1959/60: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / XI A - Czeski Cieszyn / XI B - Czeski Cieszyn
Rok szkolny 1960/61: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / IV pedagogiczna / XI A / XI B
Rok szkolny 1961/62: XI A - Orłowa / XI B - Orłowa / III
Rok szkolny 1962/63: XI - Orłowa / III A / III B
Rok szkolny 1963/64: XI - Orłowa / III
Rok szkolny 1964/65: III A / III B / III - Orłowa
Rok szkolny 1965/66: III A / III B / III C / III – Orłowa
Rok szkolny 1966/67: III A / III B / III C / III D – Orłowa
Rok szkolny 1967/68: III A / III B / III C / III D – Orłowa
Rok szkolny 1968/69: III A / III B / III C / III D – Orłowa
Rok szkolny 1969/70: III A / III B / III C / III D – Orłowa
Rok szkolny 1970/71: III A / III C / III D - Orłowa
Rok szkolny 1971/72: IV
Rok szkolny 1972/73: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1973/74: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1974/75: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1975/76: IV A / IV B / IV C / IV D
Rok szkolny 1976/77: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1977/78: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1978/79: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1979/80: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa / IV E
Rok szkolny 1980/81: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1981/82: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1982/83: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1983/84: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1984/85: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1985/86: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1986/87: IV A / IV B / IV C – Orłowa
Rok szkolny 1987/88: IV A / IV B / IV C – Orłowa
Rok szkolny 1988/89: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1989/90: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa
Rok szkolny 1990/91: IV A / IV B / IV C – Orłowa
Rok szkolny 1991/92: IV A / IV B / IV C – Orłowa / IV D
Rok szkolny 1992/93: IV A / IV B / IV C – Orłowa, Karwina
Rok szkolny 1993/94: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa, Karwina
Rok szkolny 1994/95: IV A / IV B / IV C – Orłowa, Karwina
Rok szkolny 1995/96: IV A / IV B / IV C / IV D – Orłowa, Karwina
Rok szkolny 1996/97: IV A / IV B / IV C / IV D – Karwina
Rok szkolny 1997/98: IV A / IV B / IV C / IV D – Karwina
Rok szkolny 1998/99: IV A / IV B / IV C / IV D – Karwina
Rok szkolny 2000/2001: IV A / IV B / IV C / IV D – Karwina
Rok szkolny 2001/2002: IV A / IV B / IV C - Karwina / VI A – studia sześcioletnie
Rok szkolny 2002/2003: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2003/2004: IV A / IV B / IV D - Karwina
Rok szkolny 2004/2005: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2005/2006: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2006/2007: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2007/2008: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2008/2009: IV A / IV B / IV C / IV D - Karwina
Rok szkolny 2009/2010: IV A / IV B / IV C / IV D
Rok szkolny 2010/2011: IV A / IV B / IV C / IV D
Rok szkolny 2011/2012: IV A / IV B / IV C
Rok szkolny 2012/2013: IV A / IV B / IV C
Rok szkolny 2013/2014: IV A / IV B / IV C

1916/17

Wychowawca: Juliusz Szawłowski
 
Berger Antoni, Orłowa
Biel Ferdynand, Morawska Ostrawa
Buchta Ernest, Dąbrowa
Burzyk Jan, Karwina
Chlebik Edward, Stonawa
Chudoba Edward, Michałkowice
Cyrzyk Henryk, Orłowa
Czerner Benedykt, Polska Lutynia
Fierla Franciszek, Orłowa
Fierla Gustaw, Polska Lutynia
Gocman Henryk, Karwina
Grimm Józef, Łazy
Hałacz Emanuel, Łazy
Herda Franciszek, Orłowa
Kasprzyca Franciszek, Łazy
Kirkor Stanisław, Kraków
Kotas Karol, Orłowa
Kożusznik Paweł, Orłowa
Kuc Alojzy, Michałkowice
Malejka Leon, Wierzniowice
Pytlik Karol, Bielsko
Sroka Emilian, Dąbrowa
Szymik Adolf, Łazy
Wilczek Franciszek, Stare Miasto
Wolny Franciszek, Karwina

1917/18

Wychowawca: Andrzej Długopolski
 
Bonczek Alojzy, Stonawa
Chmiel Paweł, Sucha Dolna
Chromik Józef, Karwina
Florek Alfons, Bogumin
Gaudyn Walenty, Michałkowice
Kabiesz Ferdynand, Karwina
Kaleta Józef, Łazy
Mięso Józef, Michałkowice
Miksa Henryk, Stonawa
Nowak Alfred, Orłowa
Obracaj Paweł, Pruchna
Pałkoń Jan, Śląska Ostrawa
Popiołek Frydolin, Zawada
Rzyman Alfred, Poręba
Santarius Karol, Łazy
Santarius Karol, Poręba
Santarius Franciszek, Orłowa
Santarius Gustaw, Poręba
Sittek Izydor, Karwina
Ślęczka Józef, Rychwałd
Żyła Karol, Łazy

1918/19

Wychowawca: Józef Haydukiewicz
 
Bonczek Alojzy, Łazy
Burian Wiktor, Dziećmorowice
Czerner Karol, Polska Lutynia
Galocz Aurelian, Karwina
Gaweł Antoni, Łazy
Gwóźdź Dominik, Rychwałd
Haltof Jan, Poręba
Kołder Alfred, Bogumin
Kozieł Antoni, Sucha Górna
Kunicki Stanisław, Kraków
Matuszek Józef, Darków
Michejda Władysław, Cierlicko
Niebrój Stanisław, Polska Lutynia
Pieczka Józef, Karwina
Pitala Józef, Łazy
Pytlik Józef, Łazy
Santarius Gustaw, Orłowa
Santarius Paweł, Orłowa
Santarius Rudolf, Łazy
Sembol Ludwik, Karwina
Srka Emil, Mor. Ostrawa
Starzyk Antoni, Stare Miasto
Stechler Fryderyk, Rychwałd
Szmeja Franciszek, Bogumin
Szymiczek Stanisław, Wierzniowice

1919/20

Wychowawca: Józef Biedrawa
 
Barteczek Alojzy, Niemiecka Lutynia
Berger Józef, Orłowa
Buchwałdek Rudolf, Szumbark
Bura Antoni, Karwina
Burzyk Sylwester, Karwina
Cichy Leon, Szonychel
Fierla Józef, Orłowa
Goszyk Rudolf, Orłowa
Holczak Jan, Karwina
Jeziorski Karol, Skrzeczoń
Jonszta Józef, Sucha Średnia
Jurczyk Józef, Niemiecka Lutynia
Kalasiewicz Bogusław, Michałkowice
Kelner Albin, Polska Lutynia
Kobiela Rudolf, Karwina
Kopeć Henryk, Bronów
Krygiel Teodor, Sucha Dolna
Mika Józef, Mor. Ostrawa
Monka Rudolf, Łazy
Nowak Rudolf, Szumbark
Olszak Wacław, Karwina
Orszulik Henryk, Polska Lutynia
Tlołka Emanuel, Orłowa
Wandzel Mieczysław, Zabłocie

1920/21

Wychowawca: Jan Włosok
 
Badura Józef, Karwina
Czapla Franciszek, Zebrzydowice
Firla Emanuel, Łazy
Fierla Henryk, Orłowa
Folwarczny Rudolf, Łazy
Hallatasch Oskar, Karwina
Handzel Franciszek, Kończyce
Ihaz Hugon, Łazy
Kasperlik Józef, Karwina
Kasperlik Ryszard, Karwina
Kluba Rudolf, Orłowa
Kolek Józef, Łazy
Król Józef, Dziećmorowice
Liberda Eugeniusz, Łazy
Lis Tadeusz, Łazy
Luzar Wiktor, Mariańskie Góry
Raikówna Irena, Sanok
Sukiennik Emanuel, Łazy
Szymonik Franciszek, Jankowice
Tylik Emanuel, Michałkowice
Wadowski Franciszek, Bogumin
Zajic Edward, Karwina

1921/22

Wychowawca: Franciszek Stokłosa
 
Bolek Antoni, Szumbark
Bonczek Stanisław, Karwina
Buzek Jan, Dąbrowa
Cholewa Teofil, Grodziszcz
Dostal Franciszek, Karwina
Fajkosz Wiktor, Marklowice
Farnik Józef, Cierlicko
Godula Alojzy, Polska Lutynia
Golasowski Józef, Kaczyce
Królikowski Jerzy, Niepołomice
Kubeczka Adolf, Błędowice
Muller Józef, Karwina
Olszak Feliks, Karwina
Paździora Henryk, Sucha Górna
Smołka Antoni, Zebrzydowice
Sławiński Walenty, Łazy
Starzyk Franciszek, Karwina
Synowiec Aleksander, Oświęcim
Tkacz Józef, Błędowice
Urbańczyk Eugeniusz, Rychwałd

1922/23

Wychowawca: Antoni Jančar
 
Bajorkówna Aleksandra, Łazy
Bajorkówna Aniela, Łazy
Berger Ernest, Dąbrowa
Buchwałdek Jan, Sucha Dolna
Janik Paweł, Wisła
Krygiel Alfred, Łazy
Majewski Ludwik, Rychwałd
Pindur Józef, Karwina
Polok Karol, Sucha Średnia
Santarius Karol, Łazy
Wilkówna Helena, Travnik (Bośnia)
Wilkówna Wilhelmina, Miechocin
Wolny Alojzy, Rychwałd
Zajchowska Maria, Morawska Ostrawa
Żyła Józef, Polska Lutynia

1923/24

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Bura Rudolf, Karwina
Chudoba Antoni, Śląska Ostrawa
Drózd Alojzy, Polska Lutynia
Farnik Alojzy, Cierlicko
Folwarczny Józef, Sucha Średnia
Fukała Józef, Błędowice
Gaweł Ludwik, Łazy
Kowalski Władysław, Morawska Ostrawa
Kremiec Henryk, Dąbrowa
Kubatko Leon, Wierzniowice
Malik Karol, Skrzeczoń
Ramik Maksymilian, Karwina
Sładeczek Rudolf, Zawada
Strzebak Henryk, Karwina
Synowcówna Waleria, Brzezinka
Szafarczyk Maksymilian, Stonawa
Szczotka Franciszek, Orłowa
Tadrała Jan, Bogumin
Tiołka Ferdynand, Orłowa
Wojtek Jan, Łazy
Zuczek Józef, Łazy

1924/25

Wychowawca: Jan Folwarczny
 
Drong Franciszek, Mosty koło Jabłonkowa
Dzik Teodor, Sucha Dolna
Fierla Alfred, Orłowa
Firla Bruno, Orłowa
Guńka Leonard, Orłowa
Horáček Władysław, Kraków
Konderla Adolf, Łazy
Kożusznik Władysław, Orłowa
Krzystek Józef, Polska Lutynia
Moj Franciszek, Karwina
Niebrój Edward, Polska Lutynia
Olszak Antoni, Karwina
Pastuszek Bruno, Orłowa
Štirba Franciszek, Łazy
Wałowy Emil, Łazy
Zuczek Gustaw, Dąbrowa

1925/26

Wychowawca: Antoni Jančar
 
Bajger Henryk, Sucha Górna
Bajorek Franciszek, Karwina
Bieroński Antoni, Niemiecka Lutynia
Cieślar Jan, Bystrzyca
Ciompa Karol, Śląska Ostrawa
Cygan Józef, Karwina
Galocz Alojzy, Karwina
Kellner Albert, Niemiecka Lutynia
Kolek Teofil, Marklowice
Kudziełka Alojzy, Polska Lutynia
Majewska Stefania, Rychwałd
Mertówna Maria, Dąbrowa
Pawlas Jan, Błędowice
Pawlas Władysław, Sucha Górna
Popiołek Władysław, Zawada
Potysz Wincenty, Sucha Górna
Starzykówna Maria, Stare Miasto
Staszek Emilian, Łazy
Sznapka Rafał, Sucha Górna
Szostek Alojzy, Karwina
Szybka Karol, Stare Miasto
Zajchowska Stanisława, Morawska Ostrawa
Zajíc Engelbert, Karwina

1926/27

Wychowawca: Franciszek Kulisiewicz
 
Brachaczek Józef, Karwina
Buczyński Henryk, Darków
Chromik Walerian, Dąbrowa
Cimała Hugon, Szumbark
Czyż Daniel, Datynie Dolne
Čekovský Michał, Ždiar
Dorda Alfred, Zabłocie
Dostal Karol, Pietwałd
Gnida Franciszek, Łazy
Konieczny Franciszek, Orłowa
Kubatko Eugeniusz, Rychwałd
Macura Józef, Dąbrowa
Markiel Józef, Orłowa
Onderek Arnold, Karwina
Osuchowski Bronisław, Łazy
Santarius Karol, Orłowa
Sławiński Karol, Karwina
Sznapka Karol, Darków
Szurman Gustaw, Karwina
Tadrała Józef, Orłowa
Wilczyński Henryk, Śląska Ostrawa
Wojtyła Alfred, Ustroń
Wolny Gabriel, Rychwałd
Wójcikówna Władysława, Orłowa

1927/28

Wychowawca: Jan Włosok
 
Buzek Władysław, Orłowa
Chmiel Oskar, Błędowice
Chromik Józef, Dąbrowa
Doffek Henryk, Rychwałd
Dziewoński Tadeusz, Karwina
Farnik Emil, Cierlicko
Fierla Adolf, Orłowa
Fierla Władysław, Orłowa
Frączek Julian, Morawska Ostrawa
Horáčkówna Józefa, Kraków
Kocur Ludwik, Bogumin
Kohut Bronisław, Dąbrowa
Krzystek Franciszek, Dąbrowa
Machej Antoni, Karwina
Malost Stefan, Kraków
Niemczyk Karol, Stonawa
Ożana Gustaw, Sucha Średnia
Piechaczek Mieczysław, Karwina
Pryszcz Ryszard, Karwina
Pustówka Teodor, Łazy
Ramik Wiktor, Łazy
Santarius Adolf, Orłowa
Taraba Gustaw, Sucha Dolna
Trombala Hieronim, Karwina
Urbańczyk Karol, Karwina
Wągiel Jan, Morawska Ostrawa
Wierba Antoni, Błędowice
Wilczek Jan, Stare Miasto
Wilk Eugeniusz, Morawska Ostrawa
Wójcikówna Wanda, Orłowa
Żyła Wilhelm, Polska Lutynia

1928/29

Wychowawca: Franciszek Kulisiewicz
 
Biel Stanisław, Polska Lutynia
Bizoń Henryk, Pietwałd
Brachaczek Władysław, Kyjov
Bystroń Ferdynand, Łazy
Chroboczek Józef, Cierlicko
Duda Wiktor, Cierlicko
Dziadura Karol, Karwina
Dziewoński Władysław, Karwina
Firlówna Zofia, Dąbrowa
Gottsmann Edward, Karwina
Hanak Franciszek, Jabłonków
Kocur Alfred, Rychwałd
Koterla Bogusław, Niemiecka Lutynia
Kożusznik Bogusław, Sucha Dolna
Krygiel Bogusław, Sucha Dolna
Kubica Paweł, Łazy
Kubica Wiktor, Łazy
Listwan Kazimierz, Morawska Ostrawa
Majewski Wiesław, Rychwałd
Mencner Franciszek, Dziećmorowice
Mrózek Franciszek, Poręba
Ogrocki Feliks, Frysztat
Ovšonka Andrzej, Spiska Stara Wieś
Paździora Erwin, Sucha Górna
Pieczkówna Stefania, Karwina
Starowski Rudolf, Orłowa
Szczepańska Helena, Oldrzychowice
Szczerba Karol, Żywocice
Szlaur Karol, Karpętna
Szulc Władysław, Dąbrowa
Zając Franciszek, Śledziejowice

1929/30

Wychowawca: Antoni Jančar
 
Bystroń Józef, Łazy
Chroboczek Alojzy, Dziećmorowice
Czyżówna Zdenka, Rychwałd
Gattnar Teofil, Karwina
Gawlas Adolf, Sucha Średnia
Gottsmannówna Helena, Karwina
Guńka Emil, Trzyniec
Kaleta Karol, Sucha Średnia
Klus Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Kotas Jan, Oldrzychowice
Kozok Józef, Frysztat
Kożusznik Emil, Sucha Średnia
Lipka Czesław, Jabłonków
Michalec Franciszek, Piotrowice
Möhwald Henryk, Orłowa
Niemczyk Franciszek, Błędowice
Paluch Mieczysław, Orłowa
Pastucha Emil, Sucha Średnia
Przeczek Józef, Szumbark
Ptoszek Alfred, Polska Lutynia
Pytlik Adolf, Łazy
Swaczyna Wincenty, Raj
Świętek Józef, Łazy
Szarowski Emanuel, Łazy
Szlachta Jan, Karwina
Tlożka Władysław, Łazy
Woźnica Karol, Zabłocie
Zajchowski Jan, Morawska Ostrawa
Żyła Fryderyk, Frysztat

1930/31

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Bałon Adolf, Cierlicko
Bogacz Franciszek, Nowy Bogumin
Bolek Jan, Sucha Dolna
Cienciała Gustaw, Puńców
Durczok Erwin, Zebrzydowice
Figurny Dominik, Sucha Górna
Gruszka Stanisław, Trzanowice
Havlásek Erwin, Łazy
Horáček Eugeniusz, Kraków
Kaleta Paweł, Bystrzyca
Kobiernicki Stanisław, Karwina
Maroszczyk Alojzy, Karwina
Mierzwa Józef, Karwina
Orszulik Jan, Frysztat
Pasz Władysław, Orłowa
Pribula Jan, Łąki
Pustówczanka Helena, Łazy
Rakusówna Bronisława, Nierodzim
Sagitarius Alfred, Poruba
Schwartz Władysław, Czeski Cieszyn
Wardas Józef, Łazy
Zając Józef, Kończyce Małe
Zapart Władysław, Karwina
Zuczek Rudolf, Orłowa
Żyła Ferdynand, Polska Lutynia

1931/32

Wychowawca: Józef Badura
 
Baron Emeryk, Sucha Górna
Boczek Wiktor, Pudłów
Buryan Eugeniusz, Niemiecka Lutynia
Cichy Władysław, Olbrachcice
Cieńciała Jan, Błędowice
Doffek Albert, Rychwałd
Feber Eugeniusz, Stonawa
Gałgonek Leopold, Bogumin
Gawlas Józef, Sucha Dolna
Godula Wilhelm, Sucha Górna
Gottsmann Otton, Karwina
Grzybowski Stefan, Nowy Bogumin
Guzowski Tadeusz, Karwina
Kajzar Józef, Karwina
Kajzar Władysław, Leszna Dolna
Kocurówna Maria, Pudłów
Kołtuń Karol, Zabłocie
Kozieł Benedykt, Niemiecka Lutynia
Kudziełka Albin, Polska Lutynia
Mitrężanka Maria, Piotrowice
Morawcówna Aniela, Łazy
Möhwaldówna Aniela, Orłowa
Nożka Karol, Łąki
Olszakówna Maria, Karwina
Onderkówna Bronisława, Karwina
Ostafin Zdzisław, Karwina
Palowski Władysław, Karwina
Pawliczek Bolesław, Frysztat
Przeczek Adolf, Darków
Retek Adolf, Orłowa
Rusek Jan, Zabłocie
Sagittariusz Paweł, Łazy
Sikora Oskar, Nawsie
Struś Stanisław, Karwina
Szarowski Franciszek, Orłowa
Wranka Bruno, Stonawa
Żyrek Franciszek, Poręba

1932/33

Wychowawca: Antoni Jančar
 
Adamecki Józef, Marklowice
Chwajoł Ludwik, Łazy
Cieślar Jan, Leszna Dolna
Czop Eugeniusz, Zabłocie
Czuła Władysław, Michałkowice
Gałuszka Józef, Cierlicko
Gorgoš Teofil, Zabłocie
Hübnerówna Mariam, Karwina
Kiermaszek Fryderyk, Polska Lutynia
Kroczek Eugeniusz, Zebrzydowice
Kynast Marian, Karwina
Łukoszówna Waleria, Łąki
Michejdzianka Anna, Bystrzyca
Niedoba Alojzy, Jabłonków
Onderek Witold, Karwina
Palowski Rudolf, Olbrachcice
Pawlas Wilhelm, Sucha Średnia
Pawlita Henryk, Marklowice
Przeczek Józef, Szumbark
Russówna Wanda, Łazy
Słowik Gustaw, Łazy
Słowioczek Wilhelm, Łomna Górna
Stetz Jan, Frysztat
Szymeczek Józef, Piotrowice
Szlachta Jan, Karwina
Wójcikówna Anna, Orłowa
Zmełty Adolf, Zabłocie

1933/34

Wychowawca: Alojzy Drozd
 
Barzykowski Stanisław, Morawska Ostrawa
Batorówna Joanna, Myślenice
Heller Franciszek, Frysztat
Jasiok Władysław, Niemiecka Lutynia
Jochymek Paweł, Bukowiec
Kazik Józef, Stonawa
Kiedroń Józef, Leszna Dolna
Kiedroń Karol, Stonawa
Kotulówna Anna, Błędowice
Kowal Alfred, Witkowice
Kożusznik Władysław, Szumbark
Król Adolf, Niemiecka Lutynia
Mech Franciszek, Rychwałd
Michejda Adam, Bystrzyca
Morcinek Jan, Datynie Dolne
Motyka Józef, Bukowiec
Paszek Brunon, Frysztat
Pawlik Edward, Łąki
Piechaczek Dominik, Łąki
Przygrodzka Henryka, Stare Miasto
Reichenbach Józef, Żywocice
Rusek Bogusław, Wierzniowice
Siwek Oswald, Sucha Górna
Starostka Władysław, Dąbrowa
Swaczyna Eugeniusz, Stonawa
Szarowski Józef, Orłowa
Topiarz Franciszek, Stanisłowice
Wągiel Wiktor, Morawska Ostrawa
Woźnica Alojzy, Dziećmorowice
Wzatek Jan, Piersna
Zadiora Piotr, Spiska Stara Wieś
Żidkówna Bożena, Kutavenka
Żółta Emma, Dąbrowa

1934/35

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Adamikówna Maria, Stonawa
Dorda Józef, Zabłocie
Feber Wilhelm, Olbrachcice
Goszyk Alfred, Orłowa
Guzdek Józef, Stonawa
Hanzlówna Maria, Karwina
Heinrich Eugeniusz, Mariańskie Góry
Hurkot Stefan, Głodówka
Kaleta Eryk, Sucha Średnia
Klisz Miłosław, Lutynia Górna
Krutak Leon, Karwina
Latoszyński Fryderyk, Trzyniec
Morysówna Waleria, Łąki
Niemczyk Rudolf, Stonawa
Okarma Jan, Ostrawa
Orszulik Alojzy, Łąki
Pustówczanka Anna, Oldrzychowice
Russówna Danuta, Łąki
Santarius Stanisław, Orłowa
Sosna Karol, Lutynia Dolna
Szeliżanka Stefania, Skrzeczoń
Trombik Leopold, Stonawa
Wiesioły Józef, Błędowice
Wojtal Witold, Rychwałd
Wojtyła Julian, Gruszów
Wolf Leon, Frysztat

1935/36

Wychowawca: Antoni Jančar
 
Bednarz Józef, Lutynia Górna
Bury Alojzy, Jabłonków
Donocik Józef, Karwina
Donocik Rudolf, Jabłonków
Farny Jan, Pietwałd
Galoczówna Marta, Karwina
Gorpiel Emanuel, Rychwałd
Goszyk Emil, Błędowice
Halfarówna Zyta, Rychwałd
Hanzel Józef, Karwina
Kiermaszkówna Waleria, Lutynia Górna
Kolek Wiktor, Lutynia Górna
Kowolowski Jan, Karwina
Kubala Adam, Dąbrowa
Lasota Stanisław, Bystrzyca
Miczka Władysław, Poręba
Morcinek Paweł, Datynie Dolne
Nowakówna Maria, Wadowice
Olekšak Jan, Spiska Biała
Pawlas Józef, Błędowice
Pawlas Wiktor, Sucha Średnia
Pieter Józef, Mosty koło Jabłonkowa
Pszczółka Jan, Leszna Dolna
Samcówna Wanda, Bystrzyca
Śliwka Karol, Dąbrowa
Strządała Alojzy, Skrzeczoń
Szewieczek Karol, Frysztat
Szotkowski Franciszek, Sibica
Szotkowski Paweł, Mosty koło Jabłonkowa
Szuścikówna Cecylia, Frysztat
Szymeczek Karol, Piotrowice
Trzaskalik Rudolf, Stare Miasto
Urbańczykówna Wanda, Rychwałd
Zagóra Walter, Cieszyn

1936/37

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Adamik Franciszek, Stonawa
Baszczyński Adolf, Łazy
Bielesze Paweł, Bystrzyca
Bocek Antoni, Trzyniec
Feber Hugon, Stonawa
Fedorowiczówna Janina, Dziedzice
Glajcar Karol, Puńców
Guziur Franciszek, Karwina
Hebda Włodzimierz, Stonawa
Horáčkówna Maria, Kraków
Huta Jan, Frysztat
Kempna Aniela, Lutynia Dolna
Kiedroń Władysław, Żywocice
Klepek Henryk, Karwina
Knutelski Stefan, Spiska Stara Wieś
Kołtuniówna Alojzja, Zabłocie
Konkolski Emil, Karwina
Kubala Karol, Oldrzychowice
Mamoń Stefan, Bystrzyca
Marciniak Tadeusz, Stonawa
Marciniak Władysław, Stonawa
Merta Karol, Dąbrowa
Miczkówna Wanda, Rychwałd
Molinek Adolf, Szumbark
Onderek Jan, Lutynia Dolna
Onderkówna Helena, Karwina
Ruszówna Wanda, Bystrzyca
Sedlaczek Gustaw, Mosty koło Cieszyna
Socha Władysław, Mariańskie Góry
Stala Rudolf, Karwina
Szyrocki Henryk, Piersna
Ścieżka Stanisław, Łomna Górna
Waleczek Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Wawrzacz Gustaw, Sibica
Woska Frydolin, Lutynia Dolna
Żyła Józef, Lutynia Górna

1937/38

VIII A

Wychowawca: Teodor Dzik
 
Chlebowczyk Alojzy, Karwina
Cieńciała Karol, Błędowice
Cimała Władysław, Łazy
Duława Alojzy, Hażlach
Dzindziel Stefan, Frysztat
Farna Helena, Pietwałd
Feliksówna Halina, Orłowa
Gałuszka Edward, Darków
Gogółka Fryderyk, Lutynia Górna
Gojniczek Tadeusz, Stonawa
Ihaz Ferdynand, Orłowa
Josiek Rudolf, Końska
Kamiński Antoni, Śląska Ostrawa
Kłapsia Adam, Końska
Kantor Jerzy, Oldrzychowice
Krzystek Władysław, Dąbrowa
Kupka Władysław, Orłowa
Lizakówna Adolfina, Sucha Górna
Niemiec Jan, Karwina
Olszowy Mieczysław, Pietwałd
Orkisz Karol, Rużomberok
Pawlas Wacław, Błędowice
Pietrońcówna Waleria, Makiejewka
Rusnok Adolf, Nawsie
Russ Tadeusz, Orłowa
Siuda Edward, Karwina
Słowik Gustaw, Błędowice
Szotkowski Alojzy, Mosty koło Jabłonkowa
Tesarczykówna Kazimiera, Milików
Toman Władysław, Orłowa
Tomoszkówna Lidia, Wielopole
Walek Władysław, Łomna Dolna
Wójcik Władysław, Orłowa
Zajíc Juliusz, Karwina

1937/38

VIII B

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Borner Stefan, Dąbrowa
Brzóskówna Władysława, Karwina
Cieńciała Kazimierz, Jabłonków
Gałuszka Władysław, Stonawa
Huplikówna Stefania, Karwina
Jaworzynówna Agnieszka, Skrzeczoń
Klus Bolesław, Trzyniec
Koch Eugeniusz, Sucha Górna
Korzec Edward, Zabłocie
Macura Józef, Ligotka Alodialna
Macura Władysław, Cieszyn
Moskala Franciszek, Przywóz
Palowski Józef, Karwina
Pastuszek Emanuel, Lutynia Dolna
Początek Władysław, Bogumin
Płihoda Franciszek, Trzyniec
Raszyk Józef, Łąki
Ruśniok Józef, Sibica
Ryba Erwin, Karwina
Sikorówna Maria, Kaczyce
Szewieczkówna Maria, Karwina
Szymonik Rudolf, Łazy
Warchołek Emil, Lutynia Górna
Wojtalówna Janina, Rychwałd
Kałuża Franciszek, Ropica (eksternista)

1938/39

VIII A - Gimnazjum I Męskie

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Buława Bronisław, Stonawa
Dominik Mieczysław, Lipnica
Dorda Władysław, Gnojnik
Firut Oskar, Stonawa
Górecki Jan
Kolasa Rudolf, Śląska Ostrawa
Konieczny Karol
Macura Franciszek, Dąbrowa
Onderek Wincenty, Cierlicko
Pawlita Józef, Olbrachcice
Pietraszek Józef, Sucha Górna
Przybyła Józef, Cierlicko
Rozmanit Józef, Sucha Górna
Rusek Ernest, Piotrowice
Sobocik Alojzy, Lutynia Górna
Szweda Karol, Stonawa
Święż Jan, Przywóz
Tesarczyk Tadeusz, Milików
Tomica Władysław, Zawada
Wechsberg Leon

1938/39

VIII B - Gimnazjum I Męskie

Wychowawca: Józef Badura
 
Chmiel Karol, Szumbark
Cimała Robert, Łazy
Fiedor Brunon, Błędowice
Fierla Władysław, Łazy
Folwarczny Władysław, Łazy
Gatnar Adolf
Hubacz Fryderyk, Czeski Cieszyn
Kiedroń Karol, Stonawa
Kondziołka Edward, Zawada
Kubeczka Edward, Błędowice
Macura Emil, Orłowa
Molin Józef
Nowak Franciszek
Ożana Edward
Pytlik Erwin, Łazy
Pytlik Rudolf, Hrabówka
Reli Albin, Lutynia Dolna
Schorr Zygfryd
Szynder Leon
Wilczek Bolesław, Marklowice

1938/39

VIII - Gimnazjum II koedukacyjne

Wychowawca: Józef Zuczek
 
Cachlówna Maria, Karwina
Cechel Edwin, Darków
Cimałówna Aurelia, Szumbark
Dzierżawa Emil, Marklowice
Fuzkówna Helena, Stonawa
Janiurek Antoni, Karwina
Koch Rudolf, Stonawa
Kocyan Alojzy, Trzycież
Kolarz Bogumił, Darków
Lugschówna Agnieszka, Orłowa
Michalik Otton, Karwina
Mitrężanka Helena, Piotrowice
Owczarzy Henryk, Darków
Paździorówna Hilda, Mosty koło Jabłonkowa
Potysz Eugeniusz, Karwina
Przeczkówna Anna, Sucha Średnia
Przybyła Leopold, Karwina
Puchała Eugeniusz, Karwina
Puchałówna Wanda, Karwina
Rakusówna Apolonia, Lutynia Dolna
Raszka Rudolf, Karwina
Rzyman Karol, Łazy
Staniczkówna Danuta, Orłowa
Tatkówna Wanda, Witkowice
Tomanówna Kornelia, Łazy
Undas Leopold, Karwina
Wronkówna Anna, Dziećmorowice

1945/46

Orłowa

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Bromnik Władysław, Frysztat
Buchwałdek Stanisław, Szumbark
Chmiel Adolf, Sucha Średnia
Czempiel Józef, Lutynia Dolna
Donocik Antoni, Jabłonków
Durczok Oton, Zabłocie
Filipiec Karol, Trzanowice
Gągola Ernest, Łąki
Gmyterkówna Maria, Karwina
Górniakówna Stanisława, Lutynia Dolna
Gregorczyk Ludwik, Zabłocie
Heller Karol, Marklowice
Klimoszkówna Wanda, Łazy
Kobierski Edward, Błędowice
Krzywoń Józef, Nawsie
Kuboń Ferdynand, Karwina
Mikuła Alfons, Sucha Górna
Mitręga Alojzy, Mosty koło Jabłonkowa
Ondrusz Adolf, Karwina
Pawlas Jan, Sucha Dolna
Pawlas Józef, Błędowice
Podeszfa Emil, Pudłów
Rusek Rudolf, Lutynia Górna
Szostokówna Władysława, Rychwałd
Tomiczek Alojzy, Jabłonków
Wałoszek Wilhelm, Stonawa

1945/46

VIII B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: MUDr Alfred Stachý
 
Bocek Józef, Bystrzyca
Cicha Anna, Wędrynia
Drong Joanna, Jabłonków
Duda Bogusław, Cierlicko
Gojniczek Wanda, Łyżbice
Jurzykowska Anna, Jabłonków
Kapsia Teresa, Jabłonków
Mamica Helena, Trzyniec
Matula Jan, Żuków Dolny
Niedoba Aurelia, Jabłonków
Nowak Leon, Trzyniec
Pniok Ludmiła, Jabłonków
Skulina Maria, Boconowice
Skałka Anna, Końska
Wojnar Karol, Oldrzychowice

1946/47

Orłowa

Wychowawca: Jan Włosok
 
Bijok Adolf, Dąbrowa
Bubik Karol, Cierlicko
Ćwiertka Eugeniusz, Karwina
Dembiniok Erwin, Cierlicko
Donocik Marian, Jabłonków
Duława Bolesław, Stonawa
Godulanka Irena, Karwina
Jeżowicz Franciszek, Stonawa
Korzenny Jan, Łomna Górna
Krucina Jan, Darków
Niemiec Edward, Sucha Górna
Pohludka Szczepan, Lutynia Górna
Siwek Erwin, Zebrzydowice
Siwek Tadeusz, Rychwałd
Szewczyk Leon, Darków
Tomalanka Zofia, Wędrynia
Zajíc Henryk, Karwina
Arabasz Józef, Gruszów (eksternista)
Onderkówna Irena, Karwina (eksternista)
Ramik Marian, Karwina (eksternista)
Włosok Karol, Stanisłowice (eksternista)

1946/47

VIII B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Henryk Bolek
 
Brózda Jan, Żuków Dolny
Cienciała Józef, Łyżbice
Heczko Olga, Bystrzyca
Kluz Karol, Bystrzyca
Lasota Lidia, Żuków Dolny
Lisztwan Bronisław, Nawsie
Macura Rudolf, Czeski Cieszyn
Nowak Adela, Trzyniec
Pawlas Oskar, Sucha Średnia
Pindur Marta, Czeski Cieszyn
Pustówka Józef, Czeski Cieszyn
Rajchert Karol, Czeski Cieszyn
Rusz Stanisław, Bystrzyca
Siedloczek Franciszek, Wędrynia
Szopa Franciszek, Końska

1947/48

Orłowa

Wychowawca: Rudolf Folwarczny
 
Bartulec Adolf, Karwina
Böhmówna Irena, Karwina
Bubik Rudolf, Karwina
Chodura Brunon, Błędowice
Czudek Jan, Dąbrowa
Fierlówna Zofia, Łazy
Helis Otokar, Karwina
Hottowy Alfred, Karwina
Leśniak Adolf, Michałkowice
Madecka Helena, Karwina
Niemiec Józef, Stonawa
Orszulik Teofil, Lutynia Górna
Płocica Eryk, Nowy Bogumin
Rusnok Karol, Karwina
Szewieczek Henryk, Frysztat
Sznapka Bolesław, Łazy
Tkaczyk Ernest, Nawsie
Wacławik Tadeusz, Lutynia Dolna
Wygrys Rudolf, Karwina
Glajcar Oton, Karwina (eksternista)
Halamowa-Budnikówna Aniela, Cieszyn (eksternista)
Hila Emil, Poręba (eksternista)
Jarosz Władysław, Dąbrowa (eksternista)
Konieczny Tadeusz, Karwina (eksternista)

1947/48

VIII B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Bujok Karol, Bystrzyca
Chwistek Karol, Ligotka Kameralna
Ciemała Janina, Wędrynia
Cieślar Karol, Niebory
Dobesz Karol, Trzyniec – Kanada
Dziadek Jan, Wędrynia
Heczko Bruno, Trzyniec – Kanada
Heczko Lidia, Trzyniec – Kanada
Jachnicka Elżbieta, Jabłonków
Janik Konrad, Trzyniec
Jaworski Ludwik, Trzyniec – Kanada
Jeleń Danuta, Czeski Cieszyn
Jeż Paweł, Łyżbice
Jeżowicz Ernestyna, Jabłonków
Jeżowicz Otto, Jabłonków
Jursa Tadeusz, Czeski Cieszyn
Kaleta Wanda, Ligotka Kameralna
Kantor Józef, Milików
Kluz Bronisława, Wędrynia
Krejza Wanda, Trzyniec
Krzywoń Karol, Nawsie
Mocek Stanisław, Łyżbice
Stonawski Wilhelm, Bystrzyca
Sväty Hubert, Końska
Wacławik Stanisław, Czeski Cieszyn

1948/49

VIII A - Orłowa

Wychowawca: Jan Włosok
 
Adamusówna Elżbieta, Nowy Bogumin
Bałon Eugeniusz, Orłowa
Bartulec Karol, Łąki
Fierla Tadeusz, Orłowa
Filipczyk Józef, Stonawa
Folwarczna Danuta, Śląska Ostrawa
Gabzdylówna Eugenia, Orłowa
Gawlasówna Hildegarda, Karwina
Heinz Franciszek, Karwina
Jaworek Władysław, Błędowice
Jeżowiczówna Stanisława, Stonawa
Jursa Paweł, Nowy Bogumin
Kasprzak Klaudiusz, Nowy Bogumin
Klimszówna Wanda, Sucha Dolna
Kokotek Mieczysław, Łąki
Korpakówna Irena, Piotrowice
Ligocka Wanda, Stonawa
Matros Józef, Karwina
Mazurek Oton, Zabłocie
Mencner Sylwester, Zawada
Mikula Oskar, Stonawa
Mosio Bronisław
Nalepówna Elżbieta, Pudłów
Przeczek Franciszek, Orłowa
Rybicki Wilhelm, Karwina
Sargankówna Alicja, Orłowa
Schwarz Rudolf, Darków
Sznapkówna Wanda, Łazy
Szyroki Oswald, Lutynia Górna
Twardzik Henryk, Frysztat
Wańkówna Maria, Łazy
Waszek Brunon, Stonawa
Wojtyna Alfred, Dąbrowa
Wytrzensówna Maria, Karwina

1948/49

VIII B - Orłowa

Wychowawca: Jan Rusek
 
Biber Rudolf, Rychwałd
Bőhm Walter, Stonawa
Delong Władysław, Stonawa
Duda Eugeniusz, Sucha Górna
Farnik Bogumił, Stonawa
Gleta Eugeniusz, Stonawa
Kajura Leon, Karwina
Kałuża Bolesław, Stonawa
Kałuża Władysław, Karwina
Kołoczek Piotr, Karwina
Kubienka Karol, Karwina
Matuszyński Erwin, Dąbrowa
Miczka Stanisław, Szumbark
Pasz Władysław, Łazy
Rucki Maksymilian, Karwina
Santarius Emil, Łazy
Staszewski Adolf, Karwina
Suchanek Kazimierz, Szumbark
Toman Witold, Poręba
Wratny Tadeusz, Ostrawa

1948/49

VIII B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Antoni Zahraj
 
Berger Roman, Czeski Cieszyn
Cienciała Jan, Bystrzyca
Cieślar Gustaw, Trzyniec
Cichy Stanisław, Wędrynia
Dudys Stanisław, Trzyniec
Franek Wilhelm, Czeski Cieszyn
Heczko Tadeusz, Trzyniec
Chmiel Jan, Błędowice Dolne
Jachnicki Józef, Jabłonków
Kula Alojzy, Grodziszcz
Lasota Jan, Żuków Dolny
Matuszek Otokar, Sucha Średnia
Młynek Władysław, Gródek
Olszar Bolesław, Datynie Dolne
Śliż Jan, Końska
Staniek Józef, Ligotka Kameralna
Staszko Józef, Trzyniec
Szurman Władysław, Bystrzyca
Turoń Jan, Bystrzyca

1948/49

VIII C - Czeski Cieszyn

Wychowawca: MUDr Alfred Stachý
 
Badura Henryka, Trzyniec
Bojko Alfred, Olbrachcice
Filipczyk Felicja, Łąki
Heczko Anna, Czeski Cieszyn
Heczko Wanda, Czeski Cieszyn
Janeczek Władysław, Sucha Górna
Jeleń Jan, Czeski Cieszyn
Kaim Edward, Żuków Dolny
Kluz Adam, Trzyniec
Kowala Jan, Wędrynia
Lanc Krystyna, Trzyniec – Kanada
Lasota Bogusław, Trzyniec
Łupiński Stanisław, Gródek
Ostruszka Helena, Nawsie
Raszka Jan, Trzyniec
Rusz Anna, Bystrzyca
Siwek Karol, Sucha Górna
Staniek Władysław, Trzyniec
Szpyrc Jan, Wędrynia

1949/50

IV A - Orłowa

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Adamczyk Franciszek, Dąbrowa
Bednorz Bronisław, Lutynia Górna
Błanik Tadeusz, Dziećmorowice
Bura Alojzy, Karwina
Ciołczykówna Maria, Orłowa
Dydowicz Miłosław, Bartowice
Gattnarówna Danuta, Karwina
Gawlas Witold, Orłowa
Gągola Józef, Łąki
Grzebień Albert, Skrzeczoń
Heinz Oswald, Karwina
Kalus Erwin, Lutynia Dolna
Konieczny Jan, Karwina
Kubaczkówna Janina, Karwina
Madecki Bronisław, Karwina
Monczka Franciszek, Karwina
Morysówna Danuta, Karwina
Pieczka Brunon, Karwina
Pilch Oswald, Karwina
Sembol Aleksander, Karwina
Szczyrbówna Zofia, Lutynia Górna
Szelong Emil, Karwina
Szostok Eryk, Rychwałd
Topiarz Emil, Karwina
Wałoszek Oswald, Sucha Górna

1949/50

IV B - Orłowa

Wychowawca: Józef Zuczek
 
Berger Tadeusz, Orłowa
Bergerówna Ewa, Błędowice
Buchta Erwin, Cierlicko
Farny Adolf, Datynie Dolne
Folwarczny Franciszek, Szumbark
Heinz Karol, Karwina
Holeszówna Irena, Dąbrowa
Chobot Stanisław, Orłowa
Kiedroń Tadeusz, Sucha Dolna
Kladosch Zdeniek, Orłowa
Konieczna Wanda, Orłowa
Kożdoń Bogusław, Bystrzyca
Kożdoniówna Pawełka, Bystrzyca
Kożusznik Oswald, Piotrowice
Kuczera Bronisław, Sucha Górna
Lorenc Brunon, Pudłów
Mazurkówna Leonia, Zabłocie
Miech Leon, Karwina
Popiołek Józef, Lutynia Dolna
Przeczek Stanisław, Sucha Dolna
Sikora Jan, Karwina
Suchanek Kazimierz, Szumbark
Śmiłowski Eryk, Orłowa
Sznapka Jan, Marklowice
Trzósłówna Helena, Gruszów
Waleczkówna Jadwiga, Śląska Ostrawa
Żyła Roman, Lutynia Dolna

1949/50

IV (VIII)- Czeski Cieszyn

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Branny Jan, Ropica
Brudny Ludwik, Leszna Dolna
Folwarczna Aurelia, Błędowice
Gluza Władysław, Trzyniec
Janiczek Bogusław, Nawsie
Jurczek Emilia, Błędowice
Kaim Erwin, Żuków Dolny
Kaleta Alojzy, Wędrynia
Kowala Emil, Wędrynia
Krzywoń Lidia, Nawsie
Kula Antoni, Cierlicko
Kula Ludwik, Stanisłowice
Lanc Oskar, Końska
Mazur Józef, Jabłonków
Niedoba Stanisława, Jabłonków
Ostruszka Zofia, Nawsie
Pawera Józef, Grodziszcz
Pyszko Jan, Oldrzychowice
Rakowska Lidia, Trzyniec
Raszka Erwin, Kocobędz
Rusnok Jan, Oldrzychowice
Rusz Jan, Bystrzyca
Seifert Alojzy, Jabłonków
Staszko Franciszek, Trzyniec
Unicka Janina, Ligotka Kameralna

1950/51

Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Bonczek Tadeusz, Karwina
Branny Brunon, Stonawa
Dziuba Władysław, Karwina
Folwarczny Eryk, Szumbark
Folwarczny Karol, Orłowa
Funiok Wiesław, Ostrawa
Jaworek Karol, Błędowice
Kloza Oton, Dąbrowa
Knabówna Zofia, Orłowa
Królówna Elżbieta, Lutynia Górna
Krupa Oton, Karwina
Masłowski Oton, Karwina
Molendzianka Janina, Sucha Górna
Morawcówna Wanda, Karwina
Möhwald Karol, Orłowa
Nalewajka Józef, Orłowa
Ondruch Józef, Karwina
Pardubicki Oton, Lutynia Dolna
Piegza Karol, Orłowa
Pitala Zdzisław, Orłowa
Polokówna Irena, Sucha Górna
Sładeczkówna Daniela, Zawada
Wałowy Bogusław, Orłowa
Waniek Stanisław, Witkowice
Włosokówna Irena, Karwina
Wygrys Stefan, Karwina
Zuk Władysław, Orłowa

1950/51

IV - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Józef Szymeczek
 
Berger Irena, Czeski Cieszyn
Cienciała Adam, Mistrzowice
Czernik Irena, Trzanowice
Donocik Władysław, Czeski Cieszyn
Glajcar Lidia, Czeski Cieszyn
Heczko Tadeusz, Czeski Cieszyn
Jachnicka Antonia, Jabłonków
Jaś Zofia, Leszna Dolna
Jeleń Bronisław, Żuków Dolny
Kajfosz Józef, Żuków Dolny
Kantor Ernest, Nawsie
Kostka Stanisław, Wędrynia
Kożdoń Oskar, Kojkowice
Kufa Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Kukucz Anna, Grodziszcz
Malik Emiliusz, Sucha Górna
Matuszek Tadeusz, Żuków Dolny
Piszkiewicz Hubert, Czeski Cieszyn
Polak Halina, Czeski Cieszyn
Porosz Karol, Leszna Dolna
Pustówka Anna, Czeski Cieszyn
Santarius Karol, Olbrachcice
Siwek Bruno, Sucha Górna
Stachý Alfred, Czeski Cieszyn
Stonawski Bogusław, Nawsie
Stonawski Józef, Leszna Dolna
Supik Gustaw, Łyżbice
Tesarczyk Zofia, Trzycież
Walek Gustaw, Kojkowice
Wania Oton, Ropica
Werdich Sonia, Czeski Cieszyn
Zahradnik Stanisław, Kojkowice

1951/52

Wychowawca: Inż. Izydor Sittek
 
Böhm Józef, Karwina I
Bury Franciszek, Karwina III
Dzierża Emil, Zabłocie
Filipek Emil, Skrzeczoń
Firut Tadeusz, Stonawa
Gałuszka Erwin, Cierlicko
Grohmann Tadeusz, Dąbrowa
Jeżowicz Zygmunt, Stonawa
Kalnik Henryk, Stonawa
Kłodówna Maria, Karwina II
Kubala Artur, Karwina II
Machej Rudolf, Karwina II
Machej Władysław, Karwina II
Molendzianka Aniela, Jabłonków
Molinkówna Danuta, Orłowa I
Monczka Eryk, Karwina I
Odwarka Edward, Stonawa
Piszczek Mieczysław, Karwina
Polok Odwald, Sucha Górna
Przybyła Władysław, Karwina II
Raszyk Hubert, Sucha Górna
Sittkówna Barbara, Niedobczyce
Skulinówna Elżbieta, Skrzeczoń
Strzondała Władysław, Stonawa
Szarowski Ryszard, Orłowa I
Szuścikówna Danuta, Orłowa III
Tkacz Bolesław, Karwina I
Twardzikówna Janina, Karwina
Waleczko Karol, Rychwałd
Wojtkówna Halina, Lutynia Górna
Wratna Helena, Dąbrowa

1951/52

IV - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Paweł Zielina
 
Bacza Anna, Wędrynia
Błaszczyk Stanisław, Żuków Górny
Buchta Bronisław, Cierlicko
Ciompa Stanisław, Ropica
Drózd Marta, Wędrynia
Duława Ernest, Trzycież
Folwarczna Henryka, Sucha Górna
Fukała Danuta, Trzyniec
Fukała Zbigniew, Trzyniec
Gajdzica Romana, Kojkowice
Grochol Jan, Guty
Hławiczka Irena, Gnojnik
Jaworek Oton, Błędowice
Jeleń Anna, Czeski Cieszyn
Łabaj Danuta, Leszna Dolna
Martynek Karol, Milików
Mitrenga Władysław, Trzyniec
Piszkiewicz Emeryk, Czeski Cieszyn
Poncza Karol, Sucha Dolna
Sikora Franciszek, Cierlicko
Siostrzonek Franciszek, Olbrachcice
Słowik Mirosław, Sucha Dolna
Wawrosz Jan, Bystrzyca
Witala Henryk, Sucha Górna
Wöllersdorfer Jan, Czeski Cieszyn
Żwak Ligia, Błędowice

1952/53

III - Orłowa

Wychowawca: Józef Niemiec
 
Barwiołek Erwin, Czechowice
Blacha Bolesław, Stonawa
Broda Stanisław, Karwina
Chwistek Jan, Sucha Dolna
Cichy Władysław, Orłowa I
Dżuman Edward, Czechowice
Folwarczny Tadeusz, Błędowice
Gaudyn Janusz, Piotrowice
Gawlasówna Aniela, Orłowa II
Jachnicki Antoni, Jabłonków
Kondziołka Stanisław, Karwina I
Kornasówna Wanda, Karwina II
Kunschke Józef, Karwina II
Litner Eugeniusz, Rychwałd
Maroszczyk Wiesław, Łomna Dolna
Mikesz Mirosław, Karwina IV
Nierostek Jan, Trzyniec VI
Nowak Tadeusz, Szonów
Pieczonka Władysław, Karwina
Rabel Karol, Karwina II
Riedel Albert, Karwina II
Stopa Andrzej, Chorzów
Šokala Oswald, Rychwałd
Trembińska Ewa, Katowice
Wojnar Rudolf, Podobora
Wróblówna Halina, Ostrawa
Zakrzewski Jerzy, Orłowa III
Zipser Emil, Stonawa

1952/53

IV - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Bajgerówna Danuta, Skrzeczoń
Bałon Alfred, Błędowice
Bieroński Mirosław, Karwina I
Brewczyński Antoni, Karwina II
Faber Bolesław, Lutynia Dolna
Holesz Józef, Lutynia Górna
Huplik Franciszek, Karwina II
Kendziura Emil, Orłowa II
Kokotek Franciszek, Ostrawa III
Kołderówna Anna, Olbrachcice
Kozok Władysław, Karwina I
Kozokówna Irena, Karwina I
Królówna Wanda, Dziećmorowice
Kucharczyk Józef, Karwina II
Laukówna Wanda, Dąbrowa
Molenda Otmar, Jabłonków
Niedźwiedziówna Zofia, Lutynia Dolna
Pawlica Emil, Orłowa II
Pelar Eugeniusz, Karwina II
Pierchała Władysław, Karwina IV
Polak Franciszek, Karwina IV
Popiołek Stanisław, Lutynia Dolna
Santarius Józef, Orłowa I
Sembol Bronisław, Karwina II
Stachura Bolesław, Karwina II
Stefan Bruno, Orłowa II
Szwarc Karol, Trzyniec
Wałoszek Stanisław, Karwina I
Wardas Eugeniusz, Karwina II
Wierzgoń Józef, Karwina I
Wolna Elwira, Ostrawa
Zembrzuska Hania, Sofia

1952/53

IV - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Antoni Zahraj
 
Bajger Tadeusz, Sucha Górna
Bocek Karol, Bystrzyca
Brudny Jan, Leszna Dolna
Bury Józef, Jabłonków
Drobisz Antoni, Wędrynia
Guńka Karol, Jabłonków
Klus Wanda, Wędrynia
Matuszek Bogusław, Czeski Cieszyn
Morawiec Franciszek, Żuków Dolny
Niedoba Teresa, Jabłonków
Niesłanik Emil, Boconowice
Pawlas Franciszek, Sucha Dolna
Pawlas Janina, Błędowice
Polok Tadeusz, Końska
Rakowska Wanda, Trzyniec
Raszyk Elżbieta, Łąki
Ryłko Emilia, Trzanowice
Santarius Paweł, Olbrachcice
Siedloczek Stanisław, Trzyniec
Sikora Władysław, Boconowice
Siwek Oswald, Sucha Górna
Stebel Władysław, Leszna Dolna
Stec Tadeusz, Trzyniec
Strumieńska Elżbieta, Nawsie
Szkandera Marta, Bystrzyca
Tomanek Henryk, Trzyniec
Wałach Gertruda, Trzyniec
Walek Otto, Trzyniec – Kanada
Wachtarczyk Kazimierz, Czeski Cieszyn
Wiszczor Leopold, Oldrzychowice
Żebrok Jan, Mistrzowice

1952/53

III - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Baron Kazimiera, Sucha Górna
Bobek Władysław, Trzyniec
Borski Jan, Trzyniec
Brzuska Zbigniew, Czeski Cieszyn
Ciachotna Maria, Wędrynia
Dostal Erwin, Sucha Górna
Haltof Helena, Oldrzychowice
Heczko Jan, Nawsie
Kaleta Adam, Bystrzyca
Klimek Maria, Jabłonków
Klimsza Tadeusz, Ligota Alodialna
Kotas Henryk, Czeski Cieszyn
Kożdoń Andrzej, Kojkowice
Kożusznik Tadeusz, Sucha Dolna
Kurzysz Jan, Piosek
Macura Danuta, Oldrzychowice
Mazur Otton, Czeski Cieszyn
Michałek Lidia, Mosty koło Jabłonkowa
Mietła Józef, Cierlicko
Niemiec Ewa, Koniaków
Raszyk Zbigniew, Czeski Cieszyn
Smelik Jan, Czeski Cieszyn
Smełta Lidia, Trzyniec
Szymonik Tadeusz, Trzyniec
Śliż Hildegarda, Trzyniec
Tomanek Jan, Ropica
Wacławek Jan, Koszarzyska
Wałach Jan, Gródek
Żwak Zdzisław, Błędowice

1953/54

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Bijok Jan, Karwina II
Bogocz Witold, Skoczów
Bonczek Wilhelm, Karwina II
Burysz Henryk, Trzebinia
Charwot Jarosław, Karwina II
Chlebik Czesław, Łąki
Cicha Halina, Trzyniec
Donocikówna Maria, Dąbrowa
Faber Stefan, Lutynia Dolna
Feber Rudolf, Karwina II
Firla Edward, Karwina II
Gawlasówna Helena, Orłowa III
Gawlikówna Danuta, Ostrawa
Hrabiec Zbigniew, Stonawa
Kokotkówna Kazimiera, Łąki
Kolarz Edward, Karwina III
Kożusznik Bronisław, Orłowa I
Litner Gabriel, Bogumin
Macura Leon, Stonawa
Matuszyńska Andrzeja, Brzeszcze
Molinek Rudolf, Orłowa I
Popek Oton, Lutynia Dolna
Remeszówna Daniela, Łąki
Trojak Ryszard, Ostrawa
Urbańczyk Stanisław, Orłowa
Wierbicówna Wanda, Orzepowice
Wolny Erwin, Karwina II
Zolich Władysław, Marklowice

1953/54

XI - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Henryk Bolek
 
Bojko Stanisław, Olbrachcice
Byrtus Józef, Bukowiec
Bystroń Leon, Szumbark
Cienciała Kornelia, Bystrzyca
Damm Otmar, Czeski Cieszyn
Dostal Elżbieta, Sucha Górna
Dudys Jan, Wędrynia
Grycz Józef, Trzanowice
Guńka Ludmiła, Cierlicko
Heczko Maria, Gródek
Hławiczka Stanisław, Trzyniec
Jurzyca Lidia, Trzyniec – Kanada
Kaleta Jan, Bystrzyca
Kędziera Bronisława, Gródek
Klimsza Irena, Czeski Cieszyn
Klus Stanisław, Milików
Knobloch Wanda, Trzyniec
Kozok Hubert, Trzyniec – Kanada
Mendrek Stanisław, Trzyniec
Miczek Stanisław, Trzyniec – Kanada
Myrdacz Janina, Czeski Cieszyn
Nierostek Franciszek, Sucha Dolna
Paszek Milosław, Sucha Górna
Raszka Bronisław, Nydek
Sikora Marta, Łomna Dolna
Śliż Karol, Trzyniec – Łyżbice
Štírba Józef, Cierlicko Górne
Tomoszek Anna, Ligotka Kameralna
Witosz Bronisława, Trzyniec
Wojnar Ruta, Trzyniec
Zwierzyna Alojzy, Czeski Cieszyn

1953/54

IV – XI Dla Pracujących

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Adamik Karol, Wędrynia
Hojdysz Karol, Trzyniec
Jeżowicz Bolesław, Jabłonków
Kula Franciszek, Wędrynia
Lugsch Karol, Orłowa
Martynek Alojzy, Mosty koło Jabłonkowa
Siuda Kazimierz, Sucha Dolna
Sztuła Antoni, Łąki
Toman Otton, Orłowa

1954/55

Wychowawca: Władysław Palowski
 
Bajgerówna Helena, Skrzeczoń
Brzeżański Józef, Stonawa
Czap Jerzy, Horodeczno
Czernerówna Halina, Lutynia Górna
Donocik Władysław, Karwina II
Drozdówna Zofia, Stonawa
Dźwigoń Władysław, Karwina II
Gruszkówna Helena, Karwina II
Helis Gerhard, Karwina II
Kocur Zbigniew, Bogumin
Kocyanówna Krystyna, Kraków
Kokotek Władysław, Łąki
Kołatek Walter, Karwina II
Krzan Stanisław, Cieszyn
Kubeczka Zbigniew, Orłowa I
Kubica Władysław, Karwina I
Kubienówna Irena, Karwina II
Kwapulińska Wiera, Sucha Dolna
Morawiec Rudolf, Karwina I
Mrózek Bolesław, Karwina II
Nawalany Tadeusz, Orłowa II
Pieczka Zbigniew, Ostrawa III
Pilch Władysław, Sucha Dolna
Polaczkówna Aleksandra, Cieszyn
Połednik Henryk, Stonawa
Pustówka Władysław, Karwina II
Raszka Jan, Chrzanów
Sładeczek Alojzy, Zawada
Struzik Czesław, Kaniów
Suchanek Bronisław, Cierlicko
Świerczówna Krystyna, Równo
Szczyrbówna Irena, Ostrawa III
Szeroka Olga, Rychwałd
Toboła Franciszek, Stonawa
Wałowa Helena, Bogumin V
Wawreczka Gerhard, Stonawa
Wilczek Bronisław, Dziećmorowice
Żabiński Piotr, Ostrawa III
Żyłówna Maria, Warszawa

1954/55

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Paweł Zielina
 
Bierska Irena, Trzyniec
Branny Jerzy, Czeski Cieszyn
Broda Maryla, Wędrynia
Chodura Adolf, Olbrachcice
Cienciała Józef, Czeski Cieszyn
Cienciała Stanisław, Czeski Cieszyn
Cymorek Stanisław, Wędrynia
Daniš Anna, Jabłonków
Dobosz Karol, Karpętna
Drózd Bogusław, Wędrynia
Franek Stanisław, Czeski Cieszyn
Gajdaczek Gabriela, Trzycież
Guńka Anna, Jabłonków
Janik Jan, Trzyniec
Kadłubiec Daniel, Karpętna
Kisza Bronisława, Trzycież
Klimoszek Karol, Grodziszcz
Klimsza Teodor, Datynie Dolne
Klus Józef, Bystrzyca
Kornuta Tadeusz, Końska
Kostka Wanda, Bystrzyca
Kantor Stanisław, Wędrynia

1954/55

XI B- Czeski Cieszyn

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Kubiczek Bronisław, Trzyniec
Lipowski Henryk, Piosek
Mrózek Rudolf, Kojkowice
Pietrus Józef, Błędowice
Pindur Władysław, Bystrzyca
Polak Jadwiga, Czeski Cieszyn
Seifert Wilhelm, Jabłonków
Siwek Maria, Sucha Górna
Słowiaczek Anna, Jabłonków
Stańco Anna, Nawsie
Szotkowski Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Szwarc Oton, Trzyniec
Śniegoń Jan, Trzyniec
Świeńczyk Daniela, Trzyniec
Tomoszek Władysław, Ligotka Kameralna
Wacławek Augustyn, Mosty koło Jabłonkowa
Wałach Anna, Bystrzyca
Wałach Tadeusz, Bystrzyca
Zahraj Stanisław, Czeski Cieszyn
Zaręba Urszula, Czeski Cieszyn
Żyła Bogumiła, Hawierzów

1955/56

XI A - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Badura Roman, Trzyniec
Dzik Bolesław, Cieszyn
Fajkus Marian, Sucha Górna
Fierla Zdzisław, Orłowa I
Fierlówna Helena, Orłowa I
Gaudynówna Danuta, Wilkowice
Golasowska Anna, Darków
Jastrzębska Eugenia, Karwina I
Karpeta Czesław, Radlin
Kubiczkówna Helena, Dąbrowa
Kubok Jerzy, Cieszyn
Lukasówna Emilia, Niebory
Łabudek Erwin, Karwina II
Macura Jan, Toruń
Osuchowska Helena, Brno
Poloczek Bronisław, Sucha Górna
Raszka Teodor, Sucha Dolna
Sembolówna Jadwiga, Cieszyn
Sikorówna Blanka, Orłowa II
Sikorówna Maria, Orłowa I
Stec Władysław, Orłowa II
Szklorz Erwin, Karwina II
Szotkowska Henryka, Dąbrowa
Toman Antoni, Karwina I
Warmusówna Stanisława, Orłowa I
Wojnar Zbigniew, Ostrawa III
Wolny Henryk, Pietwałd
Żabińska Henryka, Orłowa I

1955/56

XI B - Orłowa

Wychowawca: Rudolf Wygrys
 
Biesówna Maria, Karwina II
Brachaczkówna Małgorzata, Stonawa
Buba Leon, Niebory
Bubówna Jadwiga, Stonawa
Czerner Bronisław, Lutynia Dolna
Gałuszka Antoni, Stonawa
Golasowski Kazimierz, Piotrowice
Guznar Franciszek, Brno
Hübner Władysław, Žacleř
Kemony Karol, Orłowa I
Kornasówna Maria, Karwina II
Kotulówna Halina, Karwina II
Kożusznikówna Anna, Orłowa I
Kubiena Mirosław, Pietwałd
Kulawik Alfred, Szopienice
Kuś Jan, Bystrzyca
Lajczyk Erwin, Sucha Górna
Łyskówna Jolanta, Karwina II
Maroszczykówna Halina, Cieszyn
Nowak Stefan, Ruda Śląska
Onderek Aleksander, Karwina
Ożóg Bronisław, Bogumin V
Początek Leszek, Bogumin
Reliówna Janina, Bogumin
Staniczek Jan, Czeski Cieszyn
Šokala Eryk, Rychwałd
Szostok Frydolin, Sucha Górna
Szotkówna Wanda, Karwina III
Wałowicz Erwin, Sucha Dolna
Wawrzyczek Oton, Karwina II

1955/56

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Eryk Szostok
Wychowawca: Jan Kowala
 
Branna Krystyna, Czeski Cieszyn
Byrtus Filip, Bukowiec
Chmiel Oskar, Błędowice
Chodura Wanda, Trzyniec
Cienciała Małgorzata, Wędrynia
Cymorek Jan, Czeski Cieszyn
Czudek Bronisław, Mosty koło Jabłonkowa
Farna Olga, Sucha Dolna
Farnik Zygmunt, Cierlicko
Gaura Karol, Żuków Dolny
Gill Zuzanna, Ropica
Godula Maria, Olbrachcice
Heczko Bogusław, Trzyniec
Heczko Irena, Trzyniec – Kanada
Jeżowicz Edward, Wędrynia
Jochymek Stanisław, Jabłonków
Josiek Władysław, Końska
Kaleta Bogusław, Wędrynia
Kawulok Stanisław, Mosty koło Jabłonkowa
Kubik Karol, Nawsie
Kufa Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Kufa Franciszka, Mosty koło Jabłonkowa
Kula Bogusław, Ligota Alodialna
Kwaczek Józef, Jabłonków
Lanc Henryk, Trzyniec – Kanada
Lasota Paweł, Bystrzyca
Lorisz Henryk, Wędrynia
Madzia Janina, Nydek
Pawera Tadeusz, Grodziszcz
Rusz Paweł, Rzeka
Santarius Zofia, Czeski Cieszyn
Sekula Irena, Leszna Dolna
Szkandera Zbigniew, Mosty koło Jabłonkowa
Szotkowski Franciszek, Mosty koło Jabłonkowa
Szwarc Tadeusz, Leszna Dolna
Zogata Jan, Boconowice

1955/56

XI B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Barchański Emil, Sucha Górna
Brzuska Halina, Czeski Cieszyn
Chlup Daniela, Trzyniec
Cienciała Józef, Jabłonków
Ciompa Aleksandra, Końska
Fukała Eugeniusz, Trzyniec
Gajdacz Paweł, Leszna
Gryga Stanisław, Gródek
Grzegorz Ludwik, Końska
Hrabiec Zdeńka, Cierlicko
Husar Halina, Trzyniec
Kajfosz Anna, Nydek
Kiedroń Bronisława, Błędowice
Klimas Alojzy, Bystrzyca
Klimoszek Paweł, Żuków Górny
Kufa Alojzy, Mosty koło Jabłonkowa
Kufa Marta, Mosty koło Jabłonkowa
Liberda Władysława, Leszna
Martynek Stanisław, Mosty koło Jabłonkowa
Michalik Mieczysław, Czeski Cieszyn
Nowak Helena, Sucha Górna
Palowski Marian, Sucha Górna
Polka Hildegarda, Sucha Górna
Rabin Tadeusz, Niebory
Rucka Aniela, Trzyniec
Rusz Jan, Bystrzyca
Stebel Sonia, Bystrzyca
Szczepaniec Jan, Sucha Górna
Szlauer Oton, Trzyniec
Szurman Jerzy, Sucha Górna
Szuścik Kazimierz, Wędrynia
Śliż Jan, Trzyniec – Łyżbice
Świder Eugeniusz, Karwina
Štirba Jadwiga, Cierlicko
Unucka Stefan, Czeski Cieszyn
Wędzel Rudolf, Końska
Woźnica Józef, Sucha Górna
Faja Henryk, Mistrzowice (eksternista)
Turoń Gustaw, Gródek (eksternista)

1956/57

XI A - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Aleksowski Kostas, Šestevo
Borner Leopold, Stonawa
Brak Gabriel, Rychwałd
Dimovský Kola, Šestevo
Dżumanówna Helena, Rychwałd
Faberówna Hania, Bogumin II
Foniok Otokar, Sucha Dolna
Frankówna Lucyna, Dąbrowa
Gawlik Henryk, Karwina I
Hanzel Bolesław, Karwina II
Helis-Szkaradnik Günter, Karwina II
Jankowska Bronisława, Karwina
Kokoszczyńska Iwona, Karwina II
Koteńko Tadeusz, Lutynia Górna
Kotulówna Wanda, Karwina II
Kożusznikówna Janina, Dąbrowa
Kristen Władysław, Karwina II
Kubiczek Karol, Dąbrowa
Kubiena Bolesław, Karwina IV
Kwapulińska Irena, Sucha Dolna
Lotter Alfred, Stonawa
Luksza Walerian, Rychwałd
Matusikówna Jadwiga, Karwina
Michailidis Anestis, Notia
Minolówna Jadwiga, Karwina II
Mołdrzyk Ryszard, Orłowa I
Moroń Andrzej, Chotyłowa
Möhwaldówna Anna, Orłowa I
Ocisk Bronisław, Łąki
Palowski Władysław, Sucha Górna
Prymus Stanisław, Stonawa
Pustówkówna Hilda, Stonawa
Raszyk Erwin, Karwina III
Rucka Irena, Karwina II
Siudówna Helena, Orłowa I
Szczerba Wiesław, Błędowice
Sznapka Andrzej, Karwina II
Urbańcówna Irena, Trzyniec
Urbańczyk Bronisław, Stonawa

1956/57

XI B - Orłowa

Wychowawca: Henryk Bolek
 
Bałonówna Aniela, Orłowa I
Bardoń Jan, Sucha Górna
Bura Jerzy, Karwina II
Burkówna Danuta, Cieszyn
Czarnikówna Olga, Karwina II
Dudzianka Maria, Ostrawa III
Gągolówna Halina, Orłowa I
Gruszka Oton, Karwina II
Hottowy Piotr, Cieszyn
Kalecianka Lilianna, Orłowa II
Klimkówna Wanda, Sucha Górna
Kołatek Władysław, Karwina II
Kozłówna Ewa, Lutynia Górna
Krygiel Karol, Sucha Dolna
Kufa Józef, Orłowa I
Macura Edwin, Orłowa III
Macura Stanisław, Cieszyn
Mołdrzyk Bronisław, Stonawa
Mrózek Władysław, Karwina III
Mrózkówna Mieczysława, Stonawa
Nowak Jerzy, Stonawa
Pająk Henryk, Pietwałd
Pawlas Władysław, Sucha Dolna
Pietrusówna Bronisława, Błędowice
Potysz Adam, Orłowa II
Pribula Jan, Olbrachcice
Rondowska Dora, Šestevo
Rondowska Luba, Šestevo
Rzeszut Bolesław, Czeski Cieszyn
Sehnalówna Jadwiga, Orłowa I
Smugała Franciszek, Goleszów
Wałoszek Jan, Karwina II
Wytrzens Jan, Karwina I
Zawadzka Krystyna, Karwina I
Zuczkówna Alina, Orłowa I

1956/57

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Babilon Jan, Bystrzyca
Bajtek Jan, Nydek
Branny Henryk, Czeski Cieszyn
Broda Marta, Ropica
Broda Tadeusz, Wędrynia
Brosig Anna, Jabłonków
Buba Gertruda, Mosty koło Jabłonkowa
Buda Jadwiga, Jabłonków
Budnik Mieczysław, Czeski Cieszyn
Byrtus Władysław, Czeski Cieszyn
Chmiel Edward, Błędowice
Chodura Zdzisław, Olbrachcice
Chwistek Irena, Czeski Cieszyn
Cienciała Irena, Mistrzowice
Cienciała Jerzy, Mistrzowice
Dziadek Karol, Kocobędz
Eichler Jan, Leszna
Farnik Alojzy, Cierlicko
Folwarczny Stanisław, Błędowice
Franek Franciszek, Czeski Cieszyn
Gomola Zofia, Boconowice
Heczko Adam, Nydek
Janik Władysław, Sucha Górna
Jaracz Bronisław, Trzyniec
Kantor Jan, Nawsie
Karzeł Karol, Końska
Kawulok Maria, Łomna Dolna
Kielar Karol, Żywocice
Kluz Stanisław, Bystrzyca
Knopp Tadeusz, Łąki
Koch Lilia, Rzeka
Kotajna Renata, Trzyniec – Kanada
Koziar Sylwia, Kocobędz
Stec Zbigniew, Końska
Szarzec Jan, Trzyniec

1956/57

XI B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Józef Szymeczek
 
Feber Maria, Jabłonków
Firla Franciszek, Stonawa
Kisza Krystyna, Ropica
Kopeć Jan, Wędrynia
Kowolowski Zygmunt, Mosty koło Jabłonkowa
Kożusznik Tadeusz, Czeski Cieszyn
Kubiczek Jan, Oldrzychowice
Kubisz Julia, Końska
Kukucz Helena, Nydek
Łabudek Władysław, Karpętna
Macura Otmar, Trzyniec
Malcher Karol, Czeski Cieszyn
Niedoba Jan, Trzyniec
Pasek Czesław, Trzycież
Pieter Wanda, Kocobędz
Płocica Oton, Gnojnik
Puk Helga, Łąki
Pyszko Irena, Trzyniec
Pyszko Jan, Nawsie
Raszka Gustaw, Bystrzyca
Rusnok Adam, Nawsie
Samiec Paweł, Nawsie
Santarius Karol, Czeski Cieszyn
Sikora Bronisława, Wędrynia
Sikora Fryderyk, Wędrynia
Słonka Marta, Stanisławice
Stryja Jan, Nawsie
Supik Marta, Olbrachcice
Szarowski Emil, Datynie Dolne
Szwarc Jan, Końska
Tichavská Gertruda, Mosty koło Jabłonkowa
Tomanek Franciszek, Ropica
Tomaszek Halina, Trzyniec
Wałach Jarmila, Sucha Dolna
Warcop Helena, Trzyniec
Wojaczek Alfred, Trzyniec
Zientek Stanisław, Trzyniec

1956/57

III pedagogiczna

Wychowawca: …………………
 
Bartonik Anna, Orłowa III
Biedrawa Helena, Śmiłowice
Bogocz Maria, Karwina
Borska Zofia, Końska
Chlebek Anna, Guty
Chorzempa Ewa, Karwina
Chrobok Eryka, Mosty koło Jabłonkowa
Csepcsár Maria, Mosty koło Jabłonkowa
Faja Irena, Karwina
Fukała Erna, Błędowice Dolne
Giemrot Maria, Darków
Kalemba Janina, Bogumin
Koch Maria, Stonawa
Kucharczyk Marta, Karwina
Malczyk Henryka, Karwina
Matuszczyk Hilda, Raj
Michalik Bronisława, Czeski Cieszyn
Miczka Anna, Stonawa
Nowak Zofia, Olbrachcice
Peszat Marta, Karwina
Rusz Anna, Bystrzyca
Ryłko Aniela, Trzanowice
Sikora Maria, Ropica
Szkandera Danuta, Mosty koło Jabłonkowa
Szlaur Ewa, Nawsie
Szymurda Aniela, Sucha Dolna
Taska Łucja, Trzyniec
Waliczek Janina, Czeski Cieszyn

1957/58

XI A - Orłowa

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Bagierówna Olga, Stalowa Wola
Bocek Józef, Sucha Dolna
Chobotówna Ewa, Bogumin
Firla Jan, Orłowa II
Fójcikówna Maria, Karwina I
Funiok Robert, Orłowa I
Gałuszkówna Bronisława, Karwina I
Gąsiorówna Krystyna, Karwina I
Klimsza Józef, Sucha Dolna
Konesz Władysław, Sucha Dolna
Konieczna Jelena, Orłowa I
Kopp Władysław, Orłowa
Kozera Henryk, Zakopane
Kubicówna Anna, Sucha Dolna
Kubiena Bolesław, Stonawa
Kuchejdzianka Anna, Orłowa I
Kuczera Bolesław, Stonawa
Michałek Czesław
Mleczkówna Janina, Karwina II
Palarczyk Leszek, Stonawa
Podgrabińska Helena, Lutynia
Polokówna Franciszka, Karwina I
Potiška Józef, Sucha Dolna
Prymusówna Janina, Stonawa
Puzoniówna Maria, Stonawa
Sikorówna Lidia, Dąbrowa
Słowikówna Danuta, Karwina
Suchanek Edward, Karwina II
Szymik Józef, Dąbrowa
Twardzik Karol, Karwina I
Walica Brunon, Karwina I
Wigłasz Otokar, Sucha Dolna
Zawadzka Jadwiga, Karwina I
Zawadzka Maria, Karwina I

1957/58

XI B - Orłowa

Wychowawca: Antoni Demczuk
 
Bielczyk Antoni, Karwina II
Duda Eugeniusz, Karwina II
Dzida Piotr, Karwina I
Fierla Rudolf, Orłowa I
Fierlówna Krystyna, Ostrawa III
Fijoł Władysław, Pietwałd
Gałgonek Stanisław, Skrzeczoń
Gałgonkówna Jadwiga, Karwina
Gawlik Stanisław, Karwina II
Janasówna Helena, Karwina II
Janikówna Helena, Karwina II
Jendrulkówna Maria, Zabłocie
Kachrimanidis Emil, Notia
Kluz Reinhold, Karwina II
Kryglówna Anna, Sucha Dolna
Kuklówna Emilia, Pietwałd
Lauko Wilhelm, Karwina II
Lotterówna Aleksandra, Karwina I
Neumanówna Irena, Karwina II
Piprekówna Maria, Dąbrowa
Pollakówna Helena, Karwina
Połednikówna Barbara, Stonawa
Słowik Karol, Orłowa I
Stańkówna Zofia, Bogumin
Swaczyna Józef, Karwina III
Szkutek Jan, Karwina II
Szłapka Franciszek, Stonawa
Szturc Zdzisław, Szumbark
Tańculówna Alina, Rychwałd
Trojakówna Renata, Orłowa I
Tytkówna Hildegarda, Karwina
Wewiórka Władysław, Orłowa II
Wicher Ernest, Karwina II
Zuczek Józef, Orłowa I

1957/58

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Paweł Zielina
 
Biedrawa Marta, Żywocice
Bolek Irena, Błędowice
Chamot Zbigniew, Sucha Górna
Chadzijanidu Marula, Trzyniec
Cieślar Anna, Nawsie
Cieślar Władysław, Gródek
Ćmiel Anna, Jabłonków
Damm Jadwiga, Czeski Cieszyn
Doffek Krystyna, Czeski Cieszyn
Dzida Alicja, Czeski Cieszyn
Faja Irena, Czeski Cieszyn
Farnik Józef, Cierlicko
Filipczyk Eugeniusz, Podobora
Filipek Juliusz, Wędrynia
Gabzdyl Rudolf, Sucha Górna
Gajdzica Krystyna, Czeski Cieszyn
Heczko Jan, Trzyniec
Heczko Oswald, Czeski Cieszyn
Heczko Piotr, Trzyniec
Heczko Władysław, Bystrzyca
Hliśnikowska Helena, Trzyniec
Kantor Krystyna, Trzyniec
Kantor Krystyna, Nawsie
Kawulok Jan, Nawsie
Kisza Bogdan, Czeski Cieszyn
Klimsza Jan, Datynie Dolne
Knobloch Alojzy, Trzyniec
Koch Zbigniew, Olbrachcice
Kohót Jerzy, Trzyniec
Kocur Czesław, Błędowice
Kurowski Józef, Piosek
Kustos Dietlinda, Czeski Cieszyn
Lankocz Władysław, Stonawa
Łysek Bronisław, Jabłonków

1957/58

XI B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Wilhelm Franek
 
Łyżbicka Anna, Bystrzyca
Mamica Danuta, Leszna Górna
Matloch Ryszard, Cierlicko
Michałek Alfred, Czeski Cieszyn
Mołdrzyk Helena, Sucha Górna
Morcinek Hilda, Trzyniec
Mrózek Michał, Czeski Cieszyn
Niedoba Dorota, Jabłonków
Niesłanik Jan, Boconowice
Parma Christrian, Czeski Cieszyn
Pawlas Wacław, Błędowice
Pieczka Jan, Czeski Cieszyn
Pindur Józef, Jabłonków
Płonka Edward, Śmiłowice
Pulcer Alfred, Stonawa
Roszka Jan, Wędrynia
Sajdok Lidia, Bystrzyca
Siedlaczek Kazimierz, Trzyniec
Sikora Alina, Bystrzyca
Sikora Ewa, Nawsie
Sikora Ludmiła, Nydek
Staszko Roman, Trzyniec
Staszowska Danuta, Trzyniec
Sumera Henryk, Trzyniec
Szczerba Ewa, Żywocice
Szlaur Halina, Nydek
Szpak Halina, Mosty koło Jabłonkowa
Szymanik Józef, Czeski Cieszyn
Śliwka Gertruda, Olbrachcice
Turoń Karol, Bystrzyca
Wałach Herta, Czeski Cieszyn
Wałach Jan, Śmiłowice
Zawadzka Renata, Czeski Cieszyn

1958/59

XI A - Orłowa

Wychowawca: Tadeusz Błanik
 
Bystroń Władysław, Orłowa I
Chorzempa Otto, Karwina II
Curzydło Jadwiga, Karwina II
Dzierża Zygmunt, Rychwałd
Firla Jadwiga, Stonawa
Gaweł Franciszek, Orłowa II
Gąsior Henryk, Bogumin
Gwóźdź Krystyna, Orłowa II
Heller Henryk, Karwina I
Jeziorski Henryk, Orłowa I
Kaleta Fryderyka, Karwina II
Kasper Anna, Karwina I
Kaszper Juliusz, Wędrynia
Koch Edward, Stonawa
Kraina Olga, Sucha Górna
Krochmalny Leon, Dąbrowa
Kubiena Hilda, Karwina II
Kubok Leszek, Wawrzyńczyce
Martinek Gertruda, Karwina I
Möhwald Jan, Orłowa I
Noworyt Ingryda, Karwina I
Ormaniec Helena, Orłowa I
Piskorczyk Ryszard, Karwina
Przeczek Emil, Orłowa II
Schmidt Helena, Dąbrowa
Sikora Henryka, Karwina II
Sosna Bolesława, Karwina
Suchanek Roman, Orłowa
Szczepańska Hilda, Karwina II
Szeliga Anna, Marklowice
Wacławik Helga, Cieszyn
Zarzycki Jerzy, Karwina II

1958/59

XI B - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Babczyński Stanisław, Karwina
Białek Eryka, Rychwałd
Blacha Liliana, Karwina IV
Chlebus Helena, Orłowa I
Cieńciała Jadwiga, Červená Voda
Ćmiel Józef, Karwina II
Fismol Romuald, Lutynia Górna
Grimm Krystyna, Karwina I
Hanzel Aleksander, Dąbrowa
Jurczek Irena, Orłowa I
Kapias Jan, Karwina II
Kasprzak Renata, Bogumin
Klimsza Leszek, Stonawa
Kocur Ida, Bogumin
Kraina Karol, Dąbrowa
Kramny Edward, Karwina II
Kubeczka Helena, Dąbrowa
Majewska Wanda, Rychwałd
Mohelnitzka Helga, Bogumin
Opacki Antoni, Karwina II
Pastuszek Władysława, Lutynia Dolna
Piecha Rita, Bogumin
Polok Edward, Sucha Górna
Recmanik Karol, Pietwałd
Schee Klotylda, Karwina II
Sedlaczek Helena, Sucha Dolna
Sikora Jan, Orłowa I
Solarczyk Franciszek, Dąbrowa
Stala Andrzej, Stonawa
Szarowski Jan, Orłowa I
Szeliga Franciszek, Dziećmorowice
Szlachcic Lucjan, Żuków Górny
Toman Irena, Sucha Dolna
Urbańczyk Hilda, Karwina II
Winkler Irena, Karwina II
Zuk Irena, Sucha Dolna

1958/59

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Eryk Szostok
 
Adamek Marian, Czeski Cieszyn
Bałon Franciszek, Datynie Dolne
Bocek Jan, Trzyniec
Drózd Jan, Trzyniec
Duda Alfred, Grodziszcz
Goryczka Janina, Żuków Dolny
Grzegorz Henryka, Trzyniec
Jaworski Kazimierz, Końska
Kadłubiec Anna, Karpętna
Kożusznik Irena, Wędrynia
Krop Krystyna, Oldrzychowice
Kubisz Piotr, Trzyniec
Kucharczyk Olga, Sucha Dolna
Lassek Christrian, Trzyniec
Macura Irena, Czeski Cieszyn
Macura Karol, Oldrzychowice
Manžel Krystyna, Bystrzyca
Martyna Nadzia, Czeski Cieszyn
Martynek Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Němec Roman, Czeski Cieszyn
Noga Anna, Bystrzyca
Nożka Brunon, Łąki
Putniorz Edward, Ligota Alodialna
Sikora Marta, Mosty koło Jabłonkowa
Solarczyk Krystyna, Czeski Cieszyn
Staszko Renata, Trzyniec
Szlaur Jerzy, Bystrzyca
Śliż Łucja, Trzyniec
Wadowski Bolesław, Kocobędz
Wałach Jan, Trzyniec
Widenka Jan, Czeski Cieszyn
Wilhelm Anna, Bystrzyca
Wojnar Anna, Trzycież
Zielina Krystyna, Czeski Cieszyn

1958/59

XI B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Bocek Jan, Nawsie
Buława Rafał, Łąki
Cienciała Anna, Jabłonków
Cieślar Helena, Trzyniec
Czepiec Maria, Mosty koło Jabłonkowa
Dänemark Andrzej, Końska
Drózd Oton, Wędrynia
Feber Antoni, Jabłonków
Habarta Wanda, Sucha Dolna
Henner Leon, Cierlicko
Hudziec Helena, Trzyniec
Josiek Henryk, Końska
Kohót Krystyna, Trzyniec
Krzyżanek Karol, Toszanowice
Kufa Rudolf, Mosty koło Jabłonkowa
Kula Franciszek, Grodziszcz
Małyjurek Stefania, Milików
Milerska Janina, Nydek
Morawiec Marta, Grodziszcz
Motyka Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Motyka Edward, Łąki
Niedoba Irena, Nawsie
Pasz Wanda, Sucha Dolna
Piwko Wanda, Ropica
Pustówka Zbigniew, Oldrzychowice
Rothmüller Krystyna, Czeski Cieszyn
Siemienik Magda, Czeski Cieszyn
Stec Henryk, Końska
Suchanek Elżbieta, Czeski Cieszyn
Suszka Karol, Nawsie
Szarowski Henryk, Czeski Cieszyn
Szczerba Małgorzata, Sucha Górna
Szczuka Roman, Niebory
Taube Maria, Jabłonków
Wendriński Józef, Cierlicko
Wojnar Marta, Oldrzychowice
Zdražil Elżbieta, Końska
Zmełty Emil, Końska

1959/60

XI A - Orłowa

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Bednorz Bronisław, Rychwałd
Bogocz Józef, Lutynia Górna
Bolek Krystyna, Orłowa II
Böhm Alfred, Stonawa
Brzoza Bruno, Cieszyn
Chmiel Jan, Sucha Dolna
Chorzempa Krystyna, Karwina II
Chwajol Bogusław, Lutynia Górna
Danieliszyn Waldemar, Orłowa I
Górecka Linda, Karwina III
Kolaczek Henryk, Sucha Dolna
Korzeniowski Mirosław, Karwina II
Krygel Józef, Sucha Dolna
Lauko Bronisław, Dąbrowa
Lincer Barbara, Karwina I
Palowski Adam, Nowy Bogumin
Pastucha Józef, Orłowa I
Pinkas Halina, Dąbrowa
Podleśny Jan, Orłowa I
Pyrchała Zbyszek, Orłowa I
Reiss Werner, Karwina III
Socha Daniela, Skrzeczoń
Strzelczok Margita, Karwina I
Suchanek Barbara, Stonawa
Szewieczek Henryka, Dąbrowa
Tkacz Michał, Karwina IV
Uher Wilhelm, Rychwałd
Wałoszek Jitka, Skrzeczoń
Waniek Adela, Czeski Cieszyn
Wróbel Edyta, Lutynia Górna
Żywioł Roman, Orłowa I

1959/60

XI B - Orłowa

Wychowawca: Rudolf Wygrys
 
Bolek Karol, Sucha Dolna
Chorzempa Dagmara, Ostrawa III
Cimała Anna, Orłowa I
Droździk Rudolf, Szumbark
Folwarczny Jan, Cierlicko
Gałuszka Ryszard, Karwina III
Gawlas Elżbieta, Karwina III
Górecka Henryka, Karwina III
Hanzel Helga, Bogumin
Jeleń Józef, Karwina II
Kosarz Józef, Karwina II
Lajczyk Eryk, Sucha Górna
Macura Stanisław, Ligota Alodialna
Macura Rita, Bogumin
Madecka Danuta, Rychwałd
Matuszyński Eugeniusz, Karwina
Matuszyńska Marta, Sucha Dolna
Olszar Lili, Sucha Dolna
Orszulik Józef, Łąki
Pasterna Halina, Karwina I
Pawliczek Łucjan, Karwina V
Potoczny Bronisław, Karwina II
Stala Jerzy, Stonawa
Schmidt Janina, Karwina II
Suchanek Erwin, Stonawa
Sydor Edwin, Karwina II
Szarowski Emanuel, Orłowa II
Szarowski Karol, Lutynia Górna
Szymonik Bronisława, Orłowa II
Wałach Karol, Ligotka Kameralna
Wigłasz Emil, Sucha Dolna

1959/60

XI A - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Bażanowski Edward, Hawierzów
Bierski Adam, Trzyniec
Chamot Bolesław, Sucha Górna
Chmiel Jan, Ropica
Chodura Henryk, Olbrachcice
Cichy Jan, Trzyniec
Cienciała Wanda, Bystrzyca
Ciompa Maria, Końska
Czyż Jerzy, Czeski Cieszyn
Drechsler Maria, Czeski Cieszyn
Dudys Bronisław, Trzyniec
Errath Hilda, Czeski Cieszyn
Fajkus Urszula, Czeski Cieszyn
Farnik Jadwiga, Cierlicko
Golec Rudolf, Trzyniec
Haltof Edward, Wędrynia
Hanak Urszula, Jabłonków
Heczko Jan, Nydek
Heczko Anna, Trzyniec
Herman Eryk, Trzyniec
Jachnicki Jan, Jabłonków
Jadamus Helena, Oldrzychowice
Janczyk Franciszek, Grodziszcz
Kantor Jan, Guty
Kapias Karol, Końska
Klimek Jerzy, Koszarzyska
Klimsza Emil, Sucha Dolna
Kocyan Helena, Trzyniec
Kokesz Karol, Ligotka Kameralna
Kowalczyk Franciszek, Toszonowice
Kowalczyk Halina, Gnojnik
Kożusznik Karol, Czeski Cieszyn
Wałoszek Irena, Żywocice
Zając Walter, Wędrynia
Białoń Bronisława, Trzyniec (eksternista)
Czepczor Edeltruda, Trzyniec (eksternista)

1959/60

XI B - Czeski Cieszyn

Wychowawca: Janina Ferfecka
 
Kożusznik Tadeusz, Wędrynia
Krzyżanek Irena, Niebory
Kubiczek Józef, Trzyniec
Łysek Anna, Jabłonków
Mamica Marta, Leszna Górna
Martynek Józef, Milików
Menšík Jan, Bystrzyca
Michałek Maria, Czeski Cieszyn
Miech Maria, Wędrynia
Misiarz Jan, Żywocice
Mitura Janina, Czeski Cieszyn
Morawiec Władysław, Grodziszcz
Morcinek Rudolf, Trzyniec
Ondraszek Maria, Wędrynia
Paszek Eugeniusz, Trzyniec
Pieknik Maria, Trzycież
Pindór Krystyna, Wędrynia
Roman Irena, Olbrachcice
Roszak Piotr, Czeski Cieszyn
Samiec Rudolf, Bystrzyca
Sikora Jerzy, Oldrzychowice
Sikora Stanisław, Łomna Dolna
Sumera Piotr, Trzyniec
Szkandera Jan, Nawsie
Szostek Oswald, Sucha Dolna
Szotkowski Emil, Mosty koło Jabłonkowa
Szuścik Leontyna, Wędrynia
Toman Józef, Błędowice
Trombik Jan, Nydek
Turoń Wanda, Gródek
Waiser Katarzyna, Czeski Cieszyn
Walek Edward, Wędrynia
Wendrińska Aurelia, Cierlicko
Wytrzens Michał, Czeski Cieszyn

1960/61

XI A - Orłowa

Wychowawca: Rudolf Wygrys
Wychowawca: Oton Masłowski
 
Bednarska Bronisława, Koblów
Bolek Jan, Orłowa I
Buława Janina, Stonawa
Buzek Dagmara, Orłowa III
Donocik Franciszek, Karwina
Dybek Daniela, Karwina II
Dżuman Sonia, Rychwałd
Firla Janina, Pieńsk
Funiok Helena, Sucha Górna
Holesz Stanisław, Karwina III
Jonszta Władysław, Sucha Dolna
Klimek Robert, Karwina II
Kołder Maria, Sucha Górna
Kozieł Henryka, Karwina II
Kruczek Jadwiga, Dąbrowa
Kubeczka Stanisław, Karwina II
Kwiczala Jan, Karwina II
Lorenc Edwin, Pudłów
Mrózek Józef, Karwina III
Ostruszka Wilhelmina, Karwina
Pyrchała Milada, Orłowa I
Rybski Otokar, Sucha Dolna
Siwek Kornelia, Karwina II
Sosna Stanisław, Karwina III
Szebesta Wanda, Karwina I
Śmigielska Helena, Pietwałd
Wacławik Maria, Karwina II
Witosz Gertruda, Karwina III
Woźnica Józef, Orłowa I
Wronka Maria, Orłowa I
Zerzoń Marta, Stonawa
Zuczek Irena, Orłowa I

1960/61

XI B - Orłowa

Wychowawca: Henryk Bolek
 
Bartulec Edward, Karwina II
Bielczyk Irena, Karwina II
Bury Edward, Stonawa
Dostal Magdalena, Karwina II
Dzida Jerzy, Karwina II
Fierla Krystyna, Orłowa II
Fierla Zofia, Orłowa I
Fujcik Erwin, Orłowa I
Gębara Henryk, Kopytów
Gongola Antoni, Sucha Górna
Harok Piotr, Karwina II
Hulboj Józef, Karwina II
Hübner Franciszek, Karwina II
Janusz Maria, Orłowa II
Jurczek Władysław, Orłowa II
Kokesz Ewelina, Nowy Targ
Konieczna Janina, Orłowa I
Kuś Alena, Orłowa II
Liberda Władysław, Sucha Dolna
Michalik Janina, Bogumin
Nowak Apolonia, Orłowa I
Piechowicz Jan, Bogumin
Poncza Bolesław, Sucha Dolna
Popiołek Helena, Lutynia Dolna
Santarius Anna, Orłowa I
Santarius Roman, Ostrawa
Smelik Marta, Sucha Dolna
Suchanek Anna, Orłowa II
Tańcula Dagmara, Orłowa I
Urbanek Bronisław, Pietwałd
Urbańczyk Anna, Karwina I
Wałach Irena, Karwina I
Zielina Halina, Orłowa I

1960/61

IV pedagogiczna

Wychowawca: …………………
 
Chlebus Krystyna, Podobora
Dänemark Leon, Trzyniec VI
Duda Wanda, Sucha Średnia
Farnik Tadeusz, Olbrachcice
Heczko Irena, Trzyniec VI
Iskrzycki Karol, Olbrachcice
Janiurek Fryderyka, Dąbrowa
Kawulok Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Krzystek Ryszard, Skrzeczoń
Kubiszta Bronisława, Czeski Cieszyn
Kukucz Marta, Końska
Lankocz Helena, Stonawa
Matwików Krystyna, Trzyniec
Mazur Władysław, Nawsie
Niemiec Krystyna, Czeski Cieszyn
Nieszporek Krystyna, Karwina VI
Raszka Ilse, Trzyniec
Recmanik Stanisław, Stanisłowice
Santarius Irena, Czeski Cieszyn
Sikora Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Skulina Irena, Czeski Cieszyn
Stonawska Anna, Bystrzyca
Szpałek Leonia, Ropica
Tacina Helena, Oldrzychowice
Waluszczyk Maria, Lutynia Dolna
Wałach Władysław, Gródek
Zaleńska Łucja, Karwina

1960/61

XI A

Wychowawca: Henryk Tomanek
 
Balcar Krystyna, Czeski Cieszyn
Branna Halina, Czeski Cieszyn
Cymorek Maria, Czeski Cieszyn
Dębska Gertruda, Milików
Faja Jadwiga, Czeski Cieszyn
Firla Małgorzata, Sucha Górna
Folwarczny Karol, Ligotka Kameralna
Folwarczny Otokar, Sucha Dolna
Górniak Barbara, Czeski Cieszyn
Grohman Edward, Czeski Cieszyn
Gwóźdź Bronisława, Sucha Górna
Josiek Romana, Czeski Cieszyn
Kisza Katarzyna, Ropica
Kokotek Zygmunt, Łąki
Kowalska Janina, Olbrachcice
Marosz Krystyna, Czeski Cieszyn
Mrózek Karol, Sucha Górna
Nowak Karol, Sucha Górna
Parma Astrid, Czeski Cieszyn
Pasz Edward, Sucha Górna
Pelar Wanda, Mistrzowice
Podleśna Danuta, Czeski Cieszyn
Rakowski Zygmunt, Gnojnik
Raszyk Karol, Czeski Cieszyn
Santarius Tadeusz, Stonawa
Siostrzonek Irena, Łąki
Siostrzonek Wanda, Łąki
Smelik Otmar, Sucha Górna
Stoszek Krystyna, Ropica
Szczuka Krystyna, Trzyniec
Świder Zbigniew, Karwina
Toman Karol, Błędowice
Waliczek Andrzej, Sucha Górna
Wawerka Otmar, Gnojnik
Wawracz Marta, Czeski Cieszyn
Włosok Małgorzata, Gnojnik
Włosok Irena, Czeski Cieszyn (eksternista)

1960/61

XI B

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Cieślar Emilia, Nawsie
Cimała Maria, Nawsie
Czyż Jan, Bystrzyca
Grzegorz Bogdan, Trzyniec
Hanak Maria, Jabłonków
Heczko Krystyna, Nydek
Hliśnikowska Stanisława, Trzyniec
Jurczek Maria, Błędowice Dolne
Kaleta Gustaw, Bystrzyca
Kantor Irena, Jabłonków
Kaszper Elżbieta, Wędrynia
Klimsza Danuta, Błędowice
Konderla Halina, Trzyniec
Kowalczyk Tadeusz, Trzyniec
Kubiczek Irena, Oldrzychowice
Kubik Jan, Pioseczna
Kubisz Helena, Trzyniec
Kukuczka Rudolf, Oldrzychowice
Kurzysz Paweł, Piosek
Lasek Paweł, Błędowice
Lisztwan Helena, Wędrynia
Lorenz Piotr, Jabłonków
Małyjurek Anna, Milików
Marek Pawełka, Oldrzychowice
Palik Małgorzata, Trzyniec
Płoskonka Maria, Wędrynia
Przeczek Anna, Trzyniec
Sabela Danuta, Trzyniec
Sikora Karol, Oldrzychowice
Szlaur Barbara, Bystrzyca
Szotkowska Anna, Łomna Dolna
Szurman Aleksander, Sucha Górna
Szücs Krystyna, Wędrynia
Wacławek Anna, Mosty koło Jabłonkowa
Wawrosz Anna, Trzyniec
Wiesioła Irena, Błędowice
Wojnar Jan, Trzyniec
Woźniak Aleksander, Niebory

1961/62

XI A - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Bielan Henryk, Sucha Górna
Cimała Krystyna, Orłowa II
Chmiel Otokar, Sucha Dolna
Cyż Karol, Orłowa IV
Dostal Piotr, Karwina II
Feber Józef, Sucha Górna
Folwarczny Józef, Szumbark
Folwarczny Oldrzych, Sucha Górna
Gałuszka Emanuel, Karwina III
Hanak Janina, Orłowa IV
Jędrzejczyk Marian, Orłowa I
Koczy Krystian, Ruptawa
Kraina Józef, Sucha Górna
Kristen Anna, Karwina II
Letocha Bronisław, Orłowa II
Machej Henryk, Karwina II
Marosz Stanisław, Błędowice
Matuszyńska Helena, Karwina
Podleśny Władysław, Błędowice
Pytlik Witold, Orłowa I
Sawicki Stanisław, Orłowa I
Sobocik Karol, Orłowa IV
Szustek Bronisław, Stonawa
Szypka Czesław, Błędowice
Uherek Kazimierz, Karwina V
Wigłasz Władysław, Orłowa I
Wygrys Andrzej, Drezno

1961/62

XI B - Orłowa

Wychowawca: Oswald Siwek
 
Bies Krystyna, Karwina II
Błatoń Helena, Piotrowice
Bogocz Ewa, Ostrawa
Budzińska Danuta, Stonawa
Buras Jarosław, Orłowa II
Drozd Helena, Orłowa IV
Habarta Eugenia, Sucha Górna
Hanusiak Krystyna, Karwina II
Iwanuszek Wanda, Karwina II
Jeziorska Olga, Błędowice
Kapera Bronisława, Sucha Górna
Koch Henryka, Karwina II
Łysek Jadwiga, Karwina I
Marosz Anna, Trzyniec
Pinkas Danuta, Dąbrowa
Podleśna Leokadia, Orłowa I
Poloczek Henryka, Sucha Dolna
Rutkowicz Halina, Karwina II
Słowik Helena, Stonawa
Słowioczek Klemens, Stonawa
Siuda Zofia, Dziećmorowice
Tytko Edyta, Karwina II
Wałoszek Bronisława, Sucha Górna
Wawrzyczek Anna, Stonawa
Wawrzyczek Magdalena, Karwina

1961/62

III

Wychowawca: Eryk Szostok
 
Bocek Edward, Nawsie
Bocek Halina, Trzyniec
Branny Eryk, Trzyniec
Cieślar Edward, Bystrzyca
Chlebik Alojzy, Kocobędz
Chodura Krystyna, Trzyniec
Heczko Roman, Nydek
Holesz Ilona, Trzanowice
Hottowy Karol, Czeski Cieszyn
Huczała Jan, Trzyniec
Janik Danuta, Sucha Średnia
Jurzykowska Marta, Jabłonków
Kantor Jadwiga, Trzyniec
Kostka Aniela, Bystrzyca
Kubica Danuta, Ligotka Kameralna
Kula Kazimierz, Kocobędz
Kupiec Bronisław, Nydek
Łamacz Henryk, Czeski Cieszyn
Molin Christian, Czeski Cieszyn
Moliński Rudolf, Wędrynia
Pindur Zbigniew, Jabłonków
Potysz Michał, Trzyniec
Rusz Wanda, Bystrzyca
Rzyman Otto, Sucha Górna
Santarius Kazimierz, Olbrachcice
Siedlaczek Jadwiga, Wędrynia
Sikora Alojzy, Mosty koło Jabłonkowa
Siostrzonek Małgorzata, Olbrachcice
Siwa Irena, Czeski Cieszyn
Słowik Bolesław, Trzyniec
Stebel Czesław, Olbrachcice
Szmek Jan, Jabłonków
Szturc Bolesław, Nydek
Szuścik Ludwika, Trzyniec
Szücs Stefan, Wędrynia
Zagóra Roman, Ligotka Kameralna

1962/63

XI - Orłowa

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Badura Barbara, Orłowa I
Bartonik Ewa, Orłowa III
Bielczyk Lech, Orłowa I
Brych Tadeusz, Karwina I
Byrtek Marta, Hawierzów VIII
Fyrtuś Janina, Sucha Dolna
Gałuszka Anna, Sucha Górna
Gałuszka Stanisław, Stonawa
Kawka Kazimierz, Stonawa
Kocur Karol, Hawierzów VIII
Kremer Janina, Orłowa I
Kubeczka Halina, Orłowa I
Kubiczek Czesław, Orłowa II
Kubiena Genowefa, Stonawa
Kudłacik Janina, Karwina I
Luksza Jadwiga, Orłowa I
Marciniak Jan, Karwina
Mondry Janusz, Orłowa II
Nawalana Maria, Orłowa
Niedziela Jan, Lutynia Dolna
Pasz Maria, Stonawa
Pawlas Danuta, Błędowice
Piekarczyk Zbigniew, Orłowa I
Podeszfa Wanda, Pudłów
Prus Helena, Karwina I
Pydych Władysław, Łomna Dolna
Rakszewski Czesław, Karwina I
Ryba Marian, Nowy Bogumin
Sznapka Andrzej, Orłowa
Szpilewska Waldemara, Zabłocie
Talik Maria, Orłowa III
Walczysko Jan, Sucha Dolna
Zuczek Roman, Orłowa I

1962/63

III A

Wychowawca: Paweł Zielina
 
Bubik Jolanta, Czeski Cieszyn
Czudek Danuta, Bystrzyca
Czudek Wanda, Mosty koło Jabłonkowa
Cholewa Ludmiła, Trzyniec
Ferfecki Władysław, Wędrynia
Folwarczna Stanisława, Czeski Cieszyn
Gamrot Ilona, Czeski Cieszyn
Grzegorz Franciszek, Czeski Cieszyn
Kadłubiec Władysław, Oldrzychowice
Kadura Wanda, Łąki
Kajfosz Tadeusz, Nydek
Kluz Emilia, Jabłonków
Kaszper Kazimierz, Wędrynia
Klus Roman, Bystrzyca
Konderla Jan, Bystrzyca
Kornas Andrzej, Czeski Cieszyn
Kujawa Krystyna, Wędrynia
Marszałek Milan, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Ludmiła, Boconowice
Michałek Zbigniew, Mosty koło Jabłonkowa
Samlicka Halina, Bystrzyca
Sedlaczek Anna, Łomna Dolna
Sikora Anna, Łomna Dolna
Sikora Kazimiera, Nawsie
Siwy Bronisław, Bystrzyca
Słowiaczek Bogusław, Boconowice
Słuszna Danuta, Trzyniec – Kanada
Szczepanek Danuta, Bystrzyca
Szpyrc Lilianna, Jabłonków
Walica Helena, Wędrynia
Witos Władysław, Kojkowice
Zdejsza Krystyna, Trzyniec

1962/63

III B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Bałon Ludmiła, Hawierzów
Cienciała Jerzy, Sucha Dolna
Cienciała Olga, Trzyniec
Ćmiel Anna, Bystrzyca
Fikoczek Irena, Sucha Dolna
Folwarczny Bogusław, Sucha Dolna
Galocz Jerzy, Trzyniec
Grzegorz Józef, Stonawa
Kaleta Władysław, Cierlicko Górne
Kocur Barbara, Sucha Górna
Kotas Karol, Śmiłowice
Kraina Eugenia, Sucha Dolna
Kuboń Irena, Olbrachcice
Kurowska Marta, Stonawa
Łukosz Eugenia, Sucha Górna
Macura Halina, Oldrzychowice
Mitura Danuta, Czeski Cieszyn
Morcinek Helena, Trzyniec
Mucha Iwona, Gródek
Niedoba Paweł, Czeski Cieszyn
Ogrocki Zbigniew, Trzyniec
Ovčaří Karol, Czeski Cieszyn
Palik Maria, Trzyniec
Pawera Karol, Trzyniec
Pawera Stanisław, Grodziszcz
Przeczek Wanda, Sucha Górna
Sikora Halina, Oldrzychowice
Szarowski Emanuel, Czeski Cieszyn
Wałoszek Zbigniew, Sucha Górna
Wantuła Maria, Bystrzyca
Wawreczka Rudolf, Olbrachcice
Zagóra Władysław, Żuków Dolny
Zoń Jadwiga, Olbrachcice
Cimała Aniela, Oldrzychowice (eksternista)
Knopp Karol, Karwina (eksternista)
Toman Marta, Sucha Górna (eksternista)

1963/64

XI - Orłowa

Wychowawca: Tadeusz Błanik
 
Bajger Jan, Karwina II
Donocik Łucja, Karwina III
Dostal Wanda, Olbrachcice
Gattnar Maria, Orłowa I
Gąsior Halina, Karwina II
Kubok Jadwiga, Orłowa II
Mamoń Zdzisław, Kraslice
Mech Zbigniew, Orłowa I
Mikutowski Tadeusz, Bogumin
Niedziela Maria, Lutynia Dolna
Pękała Henryk, Karwina II
Skulina Krystian, Skrzeczoń
Szarowski Władysław, Orłowa II
Śliwka Wilhelmina, Karwina III
Taszek Wanda, Dąbrowa
Wałach Anna, Dobracice
Widła Danuta, Orłowa III
Wojtek Leszek, Orłowa I
Zotyka Tadeusz, Błędowice

1963/64

III

Wychowawca: Józef Folwarczny
 
Bernacik Sylwia, Hawierzów
Buzek Bogdan, Trzyniec
Cieślar Gustaw, Czeski Cieszyn
Duława Stanisław, Czeski Cieszyn
Filipek Anna, Trzyniec
Filipek Bronisława, Wędrynia
Górna Urszula, Ropica
Heczko Władysława, Gródek
Hławiczka Emilia, Ligotka Kameralna
Kaźnica Anna, Trzyniec
Konesz Edward, Karwina
Kubiczek Wanda, Wędrynia
Kulisz Aurelia, Hawierzów
Mucha Irena, Gródek
Nowak Mieczysław, Łąki
Pieknik Bolesław, Trzycież
Pribula Stanisław, Łąki
Przeczek Albin, Cierlicko Górne
Putniorz Krystyna, Cierlicko Górne
Szotkowska Aniela, Milików
Wacławczyk Danuta, Trzyniec
Wrzecionko Helena, Trzyniec
Zalisz Jan, Trzyniec
Żyła Jadwiga, Czeski Cieszyn
Bojda Małgorzata, Trzyniec (eksternista)
Farnik Barbara, Cierlicko (eksternista)
Nowak Wanda, Wędrynia (eksternista)
Tomala Jan, Czeski Cieszyn (eksternista)

1964/65

III A

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Bacza Halina, Wędrynia
Cienciała Władysława, Bystrzyca
Czepiec Daniela, Trzyniec VI
Delong Eugeniusz, Trzyniec I
Drobisz Stanisława, Czeski Cieszyn
Filipiec Lidia, Trzanowice
Gociek Henryk, Trzyniec V
Godula Maria, Sucha Górna
Habarta Lidia, Sucha Dolna
Juroszek Jadwiga, Grodziszcz
Kajzar Maria, Trzyniec VII
Karzeł Tadeusz, Trzyniec – Końska
Kluz Rudolf, Jabłonków
Kłoda Wanda, Łąki
Kowalczyk Rudolf, Trzyniec III
Kujawa Małgorzata, Wędrynia
Liberda Anna, Bystrzyca
Matloch Janina, Łąki
Niemiec Urszula, Czeski Cieszyn
Palowska Krystyna, Trzyniec V
Pieknik Krystyna, Trzycież
Przeczek Zdzisława, Trzyniec I
Przyhoda Tadeusz, Trzyniec I
Pustówka Aurelia, Oldrzychowice
Pyrczak Eugenia, Grodziszcz
Rusnok Rudolf, Trzyniec I
Rusz Alina, Trzyniec I
Sikora Wiesław, Trzyniec VI
Siwy Bogusław, Trzyniec I
Słanina Wanda, Hawierzów IV
Suchanek Marta, Czeski Cieszyn
Supik Bronisław, Koszarzyska
Szczepańska Ewa, Ligotka Kameralna
Szczyrba Halina, Hawierzów X
Szmek Anna, Milików
Wesołowska Marta, Czeski Cieszyn
Wilk Paweł, Niebory
Zahraj Janina, Czeski Cieszyn
Zipser Alena, Trzanowice
Berek Jan, Bystrzyca (eksternista)
Dyrbuś Edward, Trzyniec (eksternista)
Dyrbuś Oton, Trzyniec (eksternista)
Siedlaczek Anna, Trzyniec (eksternista)

1964/65

III B

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Bajger Zbigniew, Sucha Górna
Biłko Władysław, Hawierzów III
Bubik Marian, Czeski Cieszyn
Burek Janusz, Łąki
Chowaniec Franciszek, Błędowice
Cienciała Irena, Trzyniec V
Cienciała Krystyna, Jabłonków
Cieślar Anna, Jabłonków
Cieślar Władysław, Czeski Cieszyn
Foniok Dagmar, Czeski Cieszyn
Janeczek Henryk, Trzyniec III
Kaleta Mieczysław, Wędrynia
Karczmarczyk Antoni, Ropica
Klimek Józef, Milików
Klus Helena, Trzyniec V
Kluz Danuta, Mosty koło Jabłonkowa
Kozieł Krystyna, Ropica
Mamoń Mirosław, Hawierzów I
Marosz Anna, Wędrynia
Mikuła Jadwiga, Sucha Górna
Młynek Jan, Gródek
Molinek Władysław, Hawierzów – Sucha
Niemczyk Tadeusz, Cierlicko Dolne
Potysz Zbigniew, Bystrzyca
Samiec Lidia, Jabłonków
Sedlaczek Janina, Łomna Dolna
Sikora Robert, Łąki
Sochor Antoni, Łąki
Steffek Małgorzata, Trzyniec I
Stonawska Wanda, Bystrzyca
Suchanek Mieczysław, Czeski Cieszyn
Suszka Jarosława, Piosek
Szotkowska Anna, Jabłonków
Taraba Janina, Sucha Górna
Toman Władysław, Czeski Cieszyn
Tomaszek Antoni, Olbrachcice
Wacławik Tadeusz, Trzyniec VII
Kufa Stanisław, Wędrynia (eksternista)
Motyka Józef, Oldrzychowice (eksternista)
Samek Stanisław, Wędrynia (eksternista)

1964/65

III - Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Böhm Alojzy, Karwina 2
Buzek Maria, Orłowa 3
Cymorek Halina, Orłowa 1
Chowaniec Bogusław, Karwina
Czakan Apolonia, Stonawa
Dwulit Edward, Karwina 2
Fierla Danuta, Orłowa 2
Figurna Halina, Karwina
Fober Halina, Karwina 6
Foltyn Marian, Stonawa
Glajc Blanka, Bogumin – Zabłocie
Greń Bolesław, Karwina 2
Kaszper Maria, Karwina
Kozok Anna, Nowy Bogumin
Kozok Janina, Karwina
Krzywoń Tadeusz, Orłowa 2
Kubiena Helena, Karwina 6
Kucharczyk Henryk, Karwina 5
Kupka Janusz, Stonawa
Lugsch Jan, Karwina 2
Mazurek Tadeusz, Wierzniowice
Michalik Włodzimierz, Nowy Bogumin
Mieszczak Eugenia, Nowy Bogumin
Minol Aleksander, Karwina 6
Noga Teresa, Stonawa
Ondrusz Halina, Karwina 3
Opic Anna, Skrzeczoń
Parchańska Maria, Karwina 1
Rzyman Tadeusz, Czeski Cieszyn
Santarius Jerzy, Orłowa
Schwarz Stanisław, Karwina 3
Sembol Zbigniew, Karwina 3
Sikora Mieczysław, Orłowa 2
Široká Helena, Orłowa 3
Siuda Karol, Dziećmorowice
Siuda Maria, Karwina 3
Suchanek Bronisława, Stonawa
Szwarc Jarmila, Stonawa
Zacharczyk Krystyna, Orłowa
Zawadzka Łucja, Karwina

1965/66

III A

Wychowawca: Henryk Tomanek
 
Chodura Władysław, Oldrzychowice
Cichy Jan, Żuków Górny
Daněk Janka, Karwina 6
Drobisz Bronisława, Trzyniec
Drong Henryk, Gródek
Feber Wanda, Stonawa
Feber Zbyszek, Bystrzyca
Heczko Stanisław, Bystrzyca
Heinz Janina, Karwina 6
Herman Anna, Trzyniec 3
Hławiczka Anna, Trzyniec VII
Hóta Halina, Trzyniec VI
Jadamus Helena, Oldrzychowice
Janusz Elżbieta, Karwina 5
Klus Wanda, Trzyniec
Kohót Anna, Trzyniec 1
Kołatek Wanda, Karwina 6
Kowalczyk Jan, Trzyniec 3
Kula Wanda, Kocobędz
Landecka Urszula, Trzyniec 1
Lipus Stanisław, Jabłonków – Nawsie
Michalik Jerzy, Czeski Cieszyn
Niedoba Paweł, Jabłonków – Nawsie
Ormaniec Halina, Czeski Cieszyn
Piechaczek Andrzej, Trzyniec 1
Pyszko Władysław, Jabłonków – Nawsie
Rucka Danuta, Trzyniec VI
Rusz Halina, Trzyniec VI
Rusz Roman, Trzyniec I
Rykała Jan, Żuków Dolny
Schwarz Władysław, Karwina 3
Szotkowski Jan, Jabłonków
Szotkowski Józef, Trzanowice
Świder Leo, Hawierzów – Żywocice
Wojnar Helena, Trzyniec 3
Żmija Halina, Guty

1965/66

III B

Wychowawca: Bogusław Kula
 
Buława Halina, Bystrzyca
Byrtus Helena, Łomna Dolna
Bystroń Jadwiga, Łąki
Ciahotna Irena, Czeski Cieszyn
Drong Anna, Nawsie
Dudys Emilia, Gródek
Filipiec Aleksander, Olbrachcice
Hliśnikowska Anna, Żuków Górny
Kajzar Krystyna, Czeski Cieszyn
Kisza Anna, Ropica
Klus Irena, Milików
Konieczna Urszula, Stonawa
Krejčí Henryka, Sucha Górna
Lasota Anna, Jabłonków
Loter Genowefa, Karwina
Łaboj Danuta, Nawsie
Łupińska Wanda, Bystrzyca
Mrózek Daniela, Czeski Cieszyn
Mrózek Halina, Końska
Niemczyk Alena, Trzanowice
Ovčaří Krystyna, Czeski Cieszyn
Papież Marta, Ligotka Kameralna
Polok Jadwiga, Karwina
Przeczek Ewa, Czeski Cieszyn
Rusz Wanda, Nydek
Sikora Zofia, Wędrynia
Starzyk Irena, Gródek
Stoszek Wanda, Karwina
Strzybna Janina, Bystrzyca
Szurman Anna, Nawsie
Turek Helena, Mosty koło Jabłonkowa
Wajner Daniela, Cierlicko
Wojoczek Anna, Cierlicko
Zmełta Wanda, Bystrzyca
Zyder Janina, Sucha Górna
Żyła Urszula, Czeski Cieszyn

1965/66

III C

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Adamiec Władysław, Niebory
Broda Jan, Ropica
Bulawa Jan, Ropica
Fiedor Stanisława, Karwina
Franek Marta, Ropica
Fryk Marcela, Karwina
Gajdzica Helena, Trzyniec
Glac Anna, Kocobędz
Gojniczek Stanisław, Kojkowice
Goryl Jan, Wędrynia
Haltof Karol, Trzyniec
Heczko Bogusław, Bystrzyca
Hóta Władysław, Guty
Kałuża Anna, Jabłonków
Kraina Józef, Hawierzów
Lincer Alicja, Sucha Górna
Łakota Leszek, Sucha Górna
Macura Jerzy, Wędrynia
Martynek Władysław, Bukowiec
Onderek Stanisław, Wędrynia
Promny Bolesław, Karwina
Raszka Jan, Bystrzyca
Roszka Karol, Wędrynia
Rusz Wiesław, Bystrzyca
Sikora Maria, Łomna Dolna
Stryzek Jan, Łomna Górna
Szeliga Józef, Sucha Górna
Sztabla Marian, Trzyniec
Szweda Tadeusz, Hawierzów
Szymeczek Magda, Stanisłowice
Śniegoń Jan, Tyra
Targosz Henryk, Karwina
Wawrzyczek Marta, Karwina
Zajíc Władysław, Karwina
Zawada Bronisław, Wędrynia

1965/66

III – Orłowa

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Bałon Danuta, Orłowa II
Bałon Helena, Karwina
Blecha Cecylia, Pudłów
Boczek Gertruda, Nowy Bogumin
Bonczek Irena, Karwina
Buchwałdek Danuta, Hawierzów
Cygan Jadwiga, Orłowa IV
Czarnik Władysław, Karwina
Czopik Halina, Hawierzów
Czyż Roman, Skrzeczoń
Gańczarczyk Wiera, Orłowa
Gmuzdek Janina, Karwina
Hila Anna, Karwina
Jacak Jadwiga, Karwina
Kantor Danuta, Karwina II
Konieczny Jan, Karwina
Kraina Wanda, Hawierzów
Król Maria, Dziećmorowice
Kubica Marta, Sucha Dolna
Małysiak Maria, Karwina
Michalska Gertruda, Karwina
Palowska Barbara, Bogumin
Pasz Aleksander, Lutynia Dolna
Pawlas Helena, Hawierzów
Początek Janina, Bogumin
Pytlik Krystyna, Orłowa III
Santarius Ilona, Orłowa
Sikora Helena, Hawierzów
Słowik Anna, Dąbrowa
Sołczyk Bronisław, Orłowa II
Stachura Jolanta, Pudłów
Staszewska Eugenia, Hawierzów
Suchanek Eugeniusz, Stonawa
Szalonek Danuta, Rychwałd
Szarowski Józef, Orłowa
Szklorz Wiesław, Karwina
Śliwka Tadeusz, Karwina
Tyrlik Karol, Stonawa
Tytko Władysław, Karwina
Wantulok Paweł, Stonawa

1966/67

III A

Wychowawca: Władysław Josiek
 
Bilińska Brygita, Trzyniec
Chmiel Stanisław, Stonawa
Czepiec Olga, Trzyniec
Goczół Marta, Trzyniec
Göbel Paweł, Jabłonków
Hartabus Kazimierz, Cierlicko
Kaszper Ilona, Wędrynia
Klimek Danuta, Oldrzychowice
Klimsza Wiesław, Hawierzów
Koch Maria, Gnojnik
Kokotek Bogusław, Trzyniec
Kowalczyk Jadwiga, Trzyniec
Kukuczka Leon, Jabłonków
Kuś Irena, Wędrynia
Lajczyk Henryk, Sucha Górna
Macura Bogdan, Karwina
Niemiec Anna, Czeski Cieszyn
Pindur Marian, Jabłonków
Pindur Olga, Czeski Cieszyn
Płonka Alicja, Czeski Cieszyn
Prymus Daniela, Mistrzowice
Pszczółka Halina, Czeski Cieszyn
Rothner Jan, Karwina
Sikora Aleksandra, Trzyniec
Stebel Anna, Olbrachcice
Szkandera Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Szotkowska Anna, Trzanowice
Wilczek Stanisław, Trzyniec
Wróbel Anna, Śmiłowice
Wyderka Maria, Karwina
Zolich Jan, Karwina

1966/67

III B

Wychowawca: Daniela Zaremba
 
Adamiec Anna, Niebory
Bilan Waleria, Błędowice
Blus Daniela, Błędowice
Bubik Urszula, Czeski Cieszyn
Byrtus Zuzanna, Jabłonków
Cieślar Weronika, Pioseczna
Cieślar Weronika, Pioseczna
Cupek Agnieszka, Karwina
Heczko Helena, Bystrzyca
Herman Janina, Karwina
Holeksa Maria, Trzyniec
Kapsia Anna, Nawsie
Klus Danuta, Czeski Cieszyn
Kluza Urszula, Czeski Cieszyn
Koch Ewa, Karwina
Kubiczek Irena, Sucha Dolna
Kufa Bronisława, Jabłonków
Kukuczka Anna, Jabłonków
Lipa Krystyna, Czeski Cieszyn
Łabudek Anna, Błędowice
Marosz Irena, Cz. Cieszyn
Mrózek Halina, Trzyniec
Puczok Ewa, Jabłonków
Puk Elżbieta, Łąki
Rozbrój Janina, Żywocice
Santarius Maryla, Sucha Dolna
Scheliga Maria, Trzyniec
Sikora Danuta, Jabłonków
Sochor Anna, Łąki
Szotkowska Maria, Jabłonków
Woźnica Danuta, Karwina

1966/67

III C

Wychowawca: Wilhelm Franek
 
Bajtek Anna, Nydek
Bojko Jan, Stanisłowice
Branna Jadwiga, Czeski Cieszyn
Buzek Brzetysława, Czeski Cieszyn
Feber Stanisław, Bystrzyca
Filipiak Czesław, Łąki
Haratyk Zbigniew, Nawsie
Heczko Bogusław, Jabłonków
Humel Maria, Ropica
Jarząbek Anna, Łąki
Lasota Janusz, Wędrynia
Legierski Stanisław, Karpętna
Marciniak Władysław, Stonawa
Niedoba Jan, Gródek
Nowak Gustaw, Trzyniec
Olszar Władysław, Hawierzów
Pastorek Mirosław, Cierlicko
Pyszko Paweł, Dziećmorowice
Rusnok Jerzy, Trzyniec
Rybka Tadeusz, Trzycież
Rywik Jan, Czeski Cieszyn
Sikora Stanisław, Jabłonków
Sikora Tadeusz, Jabłonków
Stebel Irena, Trzyniec
Stonawska Halina, Bystrzyca
Suchanek Tadeusz, Czeski Cieszyn
Szczerba Tadeusz, Żywocice
Śliż Janusz, Trzyniec
Wacławik Piotr, Trzyniec
Wenglorz Władysław, Łąki
Zawadzka Jolanta, Czeski Cieszyn

1966/67

III D – Orłowa

Wychowawca: Rudolf Wygrys
 
Bajger Małgorzata, Karwina
Bałon Halina, Sucha Dolna
Buława Otto, Karwina
Chrobok Izabela, Karwina
Dombrovský Stanisław, Wierzniowice
Farna Alina, Hawierzów
Gałgonek Maria, Skrzeczoń
Grabowiecka Anna, Orłowa II
Gwóźdź Irena, Sucha Dolna
Kaleta Helena, Orłowa II
Kapias Halina, Karwina
Karas Amalia, Stonawa
Kiermaszek Maria, Bogumin
Klimsza Jan, Karwina
Koch Władysław, Stonawa
Kołorz Helena, Hawierzów
Kondziołka Jan, Hawierzów
Kristen Alfred, Orłowa
Kucharczyk Wanda, Hawierzów
Ligocka Elżbieta, Lutynia Dolna
Monczka Henryk, Stonawa
Nowak Wanda, Karwina
Palosz Ewa, Orłowa III
Pawlas Krystyna, Hawierzów
Raszka Danuta, Stonawa
Reli Helena, Lutynia Dolna
Rusek Jadwiga, Rychwałd
Russ Andrzej, Orłowa
Sagitarius Anna, Orłowa
Sikora Maria, Hawierzów
Swaczyna Kazimierz, Stonawa
Szeliga Milada, Dziećmorowice
Typowska Anna, Ostrawa
Wolf Jadwiga, Rychwałd
Zachwieja Leopold, Hawierzów
Żwak Władysław, Karwina

1967/68

III A

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Białoń Czesław, Trzyniec
Bystroń Daniela, Hawierzów
Bystrzycka Anna, Trzyniec
Cienciała Jerzy, Wędrynia
Cieślar Władysław, Trzyniec
Cimała Krystyna, Oldrzychowice
Duda Jerzy, Darków
Firut Czesława, Stonawa
Gąsior Karol, Karwina
Górecka Anna, Piotrowice
Heczko Halina, Trzyniec
Koch Eugenia, Olbrachcice
Koch Władysław, Karwina
Kotula Władysław, Błędowice
Kula Henryk, Karwina
Makówka Lech, Łąki
Micza Władysława, Cierlicko
Morawiec Jiřina, Karwina
Nalewajka Blanka, Karwina
Ondraszek Wanda, Wędrynia
Ondrusz Edward, Żywocice
Santarius Zofia, Stonawa
Sembol Janina, Karwina
Siwek Anna, Stonawa
Siwek Małgorzata, Stonawa
Skupień Bronisław, Piosek
Słowiaczek Marian, Boconowice
Szkucik Tadeusz, Trzyniec
Szoltys Władysław, Karwina
Szołtys Janina, Karwina
Tomanek Dominik, Karwina
Wawrzyczek Rudolf, Karwina
Zaleński Karol, Karwina

1967/68

III B

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Biłko Kazimierz, Wędrynia
Branna Michalina, Czeski Cieszyn
Broda Karol, Żuków Górny
Brzezina Jerzy, Guty
Bubik Bogdan, Czeski Cieszyn
Buryan Anna, Czeski Cieszyn
Dostal Jadwiga, Sucha Górna
Dudek Janina, Trzanowice
Foniok Halina, Czeski Cieszyn
Godula Anna, Sucha Górna
Gojniczek Lech, Czeski Cieszyn
Helis Stanisław, Czeski Cieszyn
Jurzykowska Renata, Czeski Cieszyn
Kadura Halina, Łąki
Kajzar Barbara, Czeski Cieszyn
Kałuża Jadwiga, Czeski Cieszyn
Kluza Jerzy, Czeski Cieszyn
Kolasa Alicja, Czeski Cieszyn
Krumnikl Andrzej, Czeski Cieszyn
Kufa Andrzej, Jabłonków
Kurowska Irena, Piosek
Kuźma Józef, Trzyniec
Lasota Karol, Ligotka Kameralna
Mrózek Jerzy, Milików
Niemiec Jan, Czeski Cieszyn
Onderek Maria, Czeski Cieszyn
Płoszek Antoni, Jabłonków
Rozmanit Janina, Gnojnik
Sojka Anna, Kocobędz
Starzyk Stanisław, Gródek
Szurman Józef, Mistrzowice
Taraba Henryk, Sucha Górna
Wawreczka Karol, Olbrachcice
Wojtas Helena, Jabłonków

1967/68

III C

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Bajger Emilia, Sucha Górna
Byrtus Stanisław, Nydek
Chwistek Helena, Czeski Cieszyn
Czudek Bronisław, Trzyniec
Czyż Zdeňka, Czeski Cieszyn
Ćmiel Anna, Milików
Goryczka Anna, Bystrzyca
Haltof Grażyna, Trzyniec
Hupka Władysław, Trzyniec
Kajzar Władysław, Bystrzyca
Kałuża Jarosław, Gródek
Kantor Krystyna, Wędrynia
Konderla Helena, Bystrzyca
Krzemień Ewa, Żuków Dolny
Krysta Kazimiera, Olbrachcice
Kukla Barbara, Czeski Cieszyn
Lipka Roman, Trzyniec
Łabaj Helena, Nydek
Matuszyńska Janina, Karwina
Miczek Bronisław, Trzyniec
Milerska Jadwiga, Nydek
Mitrenga Helena, Trzyniec
Niemczyk Adela, Trzyniec
Pytlik Anna, Wędrynia
Rakowska Janina, Wędrynia
Rusz Helena, Bystrzyca
Samlicki Czesław, Bystrzyca
Sikora Alena, Jabłonków
Strzybna Urszula, Bystrzyca
Szczuka Urszula, Trzyniec
Turoń Bronisław, Nydek
Wałach Anna, Trzyniec
Wantuła Tadeusz, Bystrzyca
Zahradnik Jadwiga, Trzyniec

1967/68

III D – Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
 
Böhm Henryka, Karwina
Bułka Maria, Karwina
Chrobok Krystyna, Karwina
Cimała Tomasz, Hawierzów
Cyrzyk Aleksandra, Stonawa
Cyż Anna, Karwina
Jackiewicz Jadwiga, Karwina
Kasprzak Zdzisława, Bogumin
Kiedroń Leszek, Orłowa
Kobierski Karol, Szenów
Kocur Irena, Hawierzów
Kroczek Marcela, Karwina
Krzystek Zdzisław, Pudłów
Kuchta Ludmiła, Orłowa
Lugsch Józef, Karwina
Łysek Marta, Hawierzów
Malik Krystyna, Zabłocie
Piperek Wanda, Hawierzów
Prymus Jadwiga, Karwina
Przeczek Piotr, Pietwałd
Przybyła Otmar, Karwina
Rusek Janina, Wierzniowice
Sembol Mieczysław, Karwina
Stala Anna, Stonawa
Szalbot Halina, Orłowa
Szpak Wiesław, Hawierzów
Szymik Bronisław, Hawierzów
Śliwka Wiesław, Dąbrowa
Tomaszek Fryderyk, Stonawa
Trombik Zbigniew, Orłowa
Walica Janina, Karwina
Żyła Michalina, Hawierzów

1968/69

III A

Wychowawca: Henryk Tomanek
 
Bałon Zbigniew, Czeski Cieszyn
Bocek Jan, Piosek
Chlebik Danuta, Trzyniec
Cienciała Jerzy, Wędrynia
Cyhan Władysław, Jabłonków
Czudek Aniela, Gródek
Czyż Eugenia, Czeski Cieszyn
Gąsior Romuald, Karwina
Janeczek Andrzej, Trzyniec
Kajzar Ewa, Czeski Cieszyn
Kaleta Roman, Trzyniec
Kapsia Edward, Jabłonków
Kowalczyk Henryk, Trzyniec
Krzywoń Zbigniew, Trzyniec
Lasota Jerzy, Jabłonków
Landecka Danuta, Trzyniec
Macura Janina, Oldrzychowice
Maślanka Tadeusz, Trzyniec
Matejka Urszula, Trzyniec
Matuszek Bronisław, Karwina
Matwików Roman, Trzyniec
Mendrek Marian, Trzyniec
Obracaj Krystyna, Czeski Cieszyn
Pawlus Gertruda, Jabłonków
Rożenek Danuta, Piosek
Rusz Czesław, Trzyniec
Rusz Jan, Trzyniec
Siemienik Barbara, Czeski Cieszyn
Sikora Anna, Czeski Cieszyn
Sikora Anna, Bukowiec
Sikora Stanisław, Czeski Cieszyn
Słowik Włodzimierz, Jabłonków
Tomiczek Wanda, Łomna Dolna
Waleczek Wojciech, Czeski Cieszyn
Wałach Grzegorz, Czeski Cieszyn
Wiszczor Teresa, Jabłonków
Wojnar Ewa, Trzyniec
Zielina Stanisław, Trzyniec

1968/69

III B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Cieślar Jan, Nydek
Czernek Jerzy, Bystrzyca
Drobisz Elżbieta, Czeski Cieszyn
Duda Stefan, Karwina
Duda Władysław, Czeski Cieszyn
Franek Jan, Ropica
Gałuszka Jerzy, Cierlicko
Heczko Jan, Ropica
Hławiczka Gustaw, Czeski Cieszyn
Humel Aleksandra, Czeski Cieszyn
Jonszta Przybysław, Sucha Górna
Kafka Piotr, Wędrynia
Kaleta Maria, Wędrynia
Kazik Jadwiga, Czeski Cieszyn
Klus Paweł, Gródek
Kołorz Andrzej, Hawierzów
Kujawa Zbigniew, Karpętna
Larysz Władysław, Czeski Cieszyn
Ligocka Janina, Czeski Cieszyn
Lipka Jan, Stonawa
Łaboj Paweł, Bystrzyca
Pieter Adam, Wędrynia
Pilch Anna, Bystrzyca
Prengel Danuta, Czeski Cieszyn
Rozbrój Józef, Hawierzów
Rucka Anna, Ligotka Kameralna
Sikora Ewa, Śmiłowice
Sikora Wanda, Gródek
Šebesta Anna, Trzycież
Szuścik Jan, Kocobędz
Szweda Emanuel, Hawierzów
Trombik Jan, Wędrynia
Wendzel Edward, Stonawa
Zientek Anna, Śmiłowice
Ździebło Janina, Łąki

1968/69

III C

Wychowawca: Zdenek Kladosch
 
Bocek Emilia, Jabłonków
Borys Maria, Karwina
Branny Jan, Żuków Górny
Byrtus Józef, Trzanowice
Chrząszcz Barbara, Stonawa
Cieślar Anna, Bystrzyca
Cieślar Helena, Bystrzyca
Dembiniok Józef, Cierlicko
Duława Halina, Stonawa
Fiedor Krystyna, Łomna Dolna
Gil Wanda, Karwina
Gomola Helena, Jabłonków
Hanak Anna, Jabłonków
Hławiczka Tadeusz, Trzyniec
Hudzieczek Aurelia, Bystrzyca
Kajzar Ludmiła, Bystrzyca
Kantor Maria, Milików
Karczmarczyk Anna, Ropica
Kawulok Helena, Karwina
Kawulok Wanda, Jabłonków
Kołatek Zofia, Łąki
Kufa Helena, Mosty koło Jabłonkowa
Kurtyka Irena, Karwina
Lasota Barbara, Wędrynia
Marosz Danuta, Bystrzyca
Michalik Tamara, Czeski Cieszyn
Niemiec Anna, Karwina
Palowska Wanda, Karwina
Parkosz Janina, Karwina
Piechaczek Aniela, Piotrowice
Rucki Adam, Bukowiec
Sikora Rudolf, Milików
Sochor Krystyna, Karwina
Szotek Barbara, Łąki
Śmigielska Maria , Karwina
Tannenberg Marcela, Stonawa
Turoń Irena, Gródek
Wałaska Małgorzata, Milików
Zipser Wanda, Stonawa

1968/69

III D – Orłowa

Wychowawca: Franciszek Morawiec
 
Babczyńska Henryka, Karwina
Bartosz Krystyna, Karwina
Berger Irena, Hawierzów
Błatoń Daniela, Piotrowice
Buława Marta, Hawierzów
Cieśla Barbara, Karwina
Fronc Władysław, Hawierzów
Gąsior Janina, Karwina
Gębara Rudolf, Nowy Bogumin
Herboczek Karol, Hawierzów
Kantor Bronisława, Orłowa
Kiedroń Henryk, Hawierzów
Kraina Jan, Karwina
Kubeczka Józef, Hawierzów
Mamoń Leszek, Hawierzów
Matuszek Eugenia, Karwina
Monczka Wiesław, Karwina
Oczko Helena, Błędowice
Piekarczyk Ewa, Hawierzów
Przeczek Maria, Orłowa
Przeczek Zbigniew, Orłowa
Rozbrój Aurelia, Hawierzów
Rusek Janina, Hawierzów
Russ Aleksandra, Orłowa
Rzyman Dalia, Orłowa
Santarius Zbigniew, Orłowa
Śliwa Bronisława, Orłowa
Szalonek Wanda, Rychwałd
Taraba Daniela, Hawierzów
Toboła Leszek, Hawierzów
Turek Kwietka, Rychwałd
Wacławiec Roman, Dąbrowa
Wacławik Halina, Orłowa
Walica Czesław, Karwina
Wawrzyczek Anna, Piotrowice
Wilk Janina, Dziećmorowice
Żwak Stanisław, Karwina

1969/70

III A

Wychowawca: Mieczysława Dorda
 
Branny Kazimierz, Czeski Cieszyn
Bubik Roman, Cierlicko
Chodura Anna, Niebory
Cienciała Jerzy, Trzyniec
Cimała Aniela, Jabłonków
Cymorek Józef, Ligotka Kameralna
Delong Karol, Olbrachcice
Dorda Halina, Jabłonków
Feber Andrzej, Stonawa
Folwarczna Halina, Mistrzowice
Gajdzica Kazimierz, Karwina
Guziur Ewa, Sucha Górna
Hebda Aleksandra, Olbrachcice
Koch Bronisław, Darków
Konderla Bogdan, Oldrzychowice
Konieczny Bogusław, Darków
Koziełek Halina, Trzyniec
Kraus Halina, Trzyniec
Krzywoń Ewa, Czeski Cieszyn
Krzywoń Maria, Czeski Cieszyn
Legerski Stanisław, Trzyniec
Małysz Bronisław, Sucha Górna
Molenda Barbara, Olbrachcice
Molin Ewa, Żuków Dolny
Nowak Karol, Trzyniec
Orszulik Janina, Sucha Górna
Paszek Halina, Czeski Cieszyn
Pawlas Urszula, Błędowice
Piegza Zbigniew, Czeski Cieszyn
Stabrawa Bogusław, Trzyniec
Topiarz Władysław, Hawierzów
Trombik Benedykt, Trzyniec
Tyrna Karol, Trzyniec
Wałach Otto, Gródek
Wania Maria, Ropica

1969/70

III B

Wychowawca: Stanisław Siedloczek
 
Bocek Halina, Bystrzyca
Bryś Anna, Bystrzyca
Folwarczny Jan, Czeski Cieszyn
Haratyk Bronisław, Jabłonków
Heczko Stanisław, Karpętna
Holexa Aniela, Trzyniec
Hóta Roman, Gródek
Janczyk Janina, Trzyniec
Janeczek Daniela, Trzyniec
Kantor Bogusław, Gródek
Kluz Jerzy, Bystrzyca
Kowolowska Barbara, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Robert, Jabłonków
Matloch Bronisław, Bystrzyca
Mrózek Zofia, Trzyniec
Papież Bronisław, Ligotka Kameralna
Pietraszek Halina, Sucha Górna
Polok Piotr, Czeski Cieszyn
Potysz Czesław, Bystrzyca
Raszka Jan, Bystrzyca
Raszka Władysław, Wędrynia
Sajdok Halina, Bystrzyca
Sikora Jarmila, Mosty koło Jabłonkowa
Sikora Władysław, Łąki
Siostrzonek Czesław, Czeski Cieszyn
Słowik Danuta, Karwina
Szczurek Danuta, Guty
Szotkowski Piotr, Jabłonków
Szotkowski Władysław, Jabłonków
Wojnar Jerzy, Bystrzyca
Wyderka Jan, Karwina
Zahradnik Wiesław, Trzycież
Zwyrtek Jan, Mosty koło Jabłonkowa

1969/70

III C

Wychowawca: Irena Machej
 
Bielecka Janina, Karwina
Bocek Eugenia, Trzyniec
Borner Stanisława, Karwina
Ciahotny Jan, Czeski Cieszyn
Cienciała Bronisław, Wędrynia
Cieślar Bogusława, Wędrynia
Czyż Danuta, Cierlicko
Filipczyk Jan, Trzyniec
Göbel Danuta, Trzyniec
Göbel Piotr, Jabłonków
Jaś Tadeusz, Trzyniec
Kaleta Danuta, Gródek
Kaleta Ilona, Czeski Cieszyn
Kocyan Władysława, Trzyniec
Kubiena Małgorzata, Karwina
Kubiena Maria, Czeski Cieszyn
Ligocka Anna, Łomna Dolna
Macoszek Ruth, Trzyniec
Macoszek Stanisław, Czeski Cieszyn
Macura Bronisław, Stonawa
Macura Urszula, Czeski Cieszyn
Miczek Franciszka, Trzyniec
Młynek Ludmiła, Jabłonków
Mrózek Kazimierz, Czadca
Myrdacz Irena, Trzyniec
Noga Halina, Wędrynia
Palowska Janina, Stonawa
Pilch Jadwiga, Sucha Górna
Ruśniok Wanda, Czeski Cieszyn
Szotkowski Antoni, Trzanowice
Sztwiertnia Maria, Karwina
Taube Sylwia, Jabłonków
Turoń Henryka, Wędrynia
Turoń Irena, Czeski Cieszyn

1969/70

III D – Orłowa

Wychowawca: Emil Jędrzejczyk
 
Bałon Jerzy, Karwina
Bednarz Maria, Orłowa
Brzeźniak Kazimierz, Szonychel
Chlebik Janina, Stonawa
Czudek Tadeusz, Dąbrowa
Fierla Stanisław, Karwina
Figurny Tadeusz, Karwina
Gałuszka Janusz, Karwina
Jarosz Henryk, Dąbrowa
Kiszka Józef, Hawierzów
Koch Artur, Karwina
Koteńko Mirosław, Orłowa
Kożusznik Krystyna, Błędowice
Kroczek Marian, Hawierzów
Kroczek Bogdan, Karwina
Król Jadwiga, Orłowa
Krygiel Wanda, Hawierzów
Ligocka Maria, Lutynia Dolna
Madecka Halina, Karwina
Michalski Henryk, Piotrowice
Mulka Józef, Rychwałd
Ondruch Stanisław, Dąbrowa
Pawlas Maria, Hawierzów
Pawlas Wiesław, Hawierzów
Pinkowska Jolanta, Łódź
Prochasek Jan, Dąbrowa
Ranosz Halina, Orłowa
Rusek Erwin, Karwina
Schimke Bronisław, Orłowa
Sikora Karol, Karwina
Skwarło Bogusław, Karwina
Słowik Józef, Hawierzów
Sobocik Wanda, Orłowa
Socha Anna, Nowy Bogumin
Stala Wiesław, Stonawa
Suchanek Bronisława, Karwina
Szufnarowski Paweł, Orłowa
Tomaszek Waleria, Stonawa
Wolna Janina, Hawierzów
Wróbel Leszek, Sucha Dolna

1970/71

III A

Wychowawca: Wilhelm Franek
 
Bałon Lidia, Czeski Cieszyn
Bulawa Jan, Jabłonków
Chwastek Janina, Czeski Cieszyn
Delong Zbyszek, Olbrachcice
Göbel Maria, Trzyniec
Haiduk Piotr, Czeski Cieszyn
Herman Zbysław, Hawierzów
Kaleta Bronisława, Gródek
Kaleta Jerzy, Czeski Cieszyn
Kluz Karol, Gródek
Kokotek Ewa, Trzyniec
Kotas Kornel, Trzyniec
Kubatko Janusz, Czeski Cieszyn
Kubiczek Henryk, Oldrzychowice
Łukosz Mieczysław, Karwina
Miczka Andrzej, Olbrachcice
Milerska Bronisława, Czeski Cieszyn
Palowski Leszek, Sucha Górna
Paszanda Marcel, Czeski Cieszyn
Pawlitek Łucja, Czeski Cieszyn
Sadowski Józef, Trzyniec
Sedlaczek Emilia, Łomna Dolna
Siwek Romuald, Czeski Cieszyn
Staniek Bogusław, Ligotka Kameralna
Stryczek Maria, Łomna Górna
Suszka Jan, Jabłonków
Szewczyk Irena, Czeski Cieszyn
Szotkowski Jan, Jabłonków
Toboła Karol, Czeski Cieszyn
Topiarz Stanisław, Karwina
Wałach Adam, Trzyniec
Wałoszek Anna, Olbrachcice
Wawrosz Anna, Bystrzyca
Widenka Leszek, Oldrzychowice
Wranka Zdzisław, Stonawa
Wróblewski Mieczysław, Karwina
Zientek Helena, Żuków Dolny
Zowada Jan, Jabłonków

1970/71

III C

Wychowawca: Daniela Zaremba
 
Berek Lech, Bystrzyca
Bilińska Dagmar, Trzyniec
Chrapek Krystyna, Trzyniec
Chwistek Krystyna, Czeski Cieszyn
Derlich Władysław, Olbrachcice
Duda Jerzy, Cierlicko
Firla Wiesława, Sucha Górna
Geyer Pawełka, Trzyniec
Hankus Irena, Karwina
Harnol Mieczysław, Karwina
Hoffman Ilona, Ropica
Indyka Elżbieta, Karwina
Josiek Anna, Trzyniec
Klais Stanisław, Trzyniec
Klus Emilia, Trzyniec
Klus Irena, Czeski Cieszyn
Kluz Anna, Trzyniec
Kuczera Irena, Bystrzyca
Kunz Halina, Karwina
Mołdrzyk Halina, Stonawa
Niemiec Marta, Karwina
Pabiś Barbara, Czeski Cieszyn
Przywara Irena, Czeski Cieszyn
Pukowietz Józef, Stonawa
Rosmanith Maria, Sucha Górna
Rychła Ewa, Karwina
Siwa Halina, Trzyniec
Szkandera Marta, Jabłonków
Szopa Janina, Hawierzów
Szymeczek Maria, Stanisłowice
Wymar Marta, Ligotka Kameralna
Zbijowska Janina, Jabłonków

1970/71

III D - Orłowa

Wychowawca: Jan Szarowski
 
Bartnicka Halina, Orłowa
Bolek Janina, Karwina
Cimała Irena, Karwina
Cimała Radosław, Hawierzów
Czerny Leszek, Karwina
Fikoczek Henryk, Hawierzów
Firla Bronisław, Hawierzów
Grim Bogusław, Stonawa
Halama Jan, Karwina
Hanslik Irena, Karwina
Hila Halina, Orłowa
Janeczko Karol, Orłowa
Junga Wiesława, Karwina
Kasprzak Cecylia, Bogumin
Kwiczala Janina, Orłowa
Letocha Zbyszek, Orłowa
Lugsch Karol, Karwina
Pawlas Sonia, Hawierzów
Pekárek Czesław, Hawierzów
Pieczka Ewa, Karwina
Przeczek Bogdan, Hawierzów
Rusek Tadeusz, Hawierzów
Rusek Władysław, Rychwałd
Siwek Tadeusz, Rychwałd
Słowik Władysław, Orłowa
Swaczyna Jerzy, Stonawa
Szarowski Roman, Orłowa
Szufnarowski Piotr, Orłowa
Szymik Zbigniew, Karwina
Twardzik Piotr, Karwina
Wawrzyczek Alesz, Piotrowice
Wójcik Władysław, Orłowa

1971/72

IV

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Bogdań Michał, Czeski Cieszyn
Bystrzycka Ewa, Trzyniec
Chodura Wiesław, Bystrzyca
Cieślar Bronisław, Niebory
Cieślar Kazimierz, Jabłonków
Cymorek Jerzy, Oldrzychowice
Gągola Kazimierz, Łąki
Gąsior Jerzy, Karwina
Humel Edyta, Ropica
Jenkot Zbigniew, Karwina
Jonszta Henryk, Karwina
Jursa Bogusław, Czeski Cieszyn
Kantor Anna, Jabłonków
Kluz Andrzej, Bystrzyca
Kluz Zdzisław, Mosty koło Jabłonkowa
Kotas Bogusław, Ropica
Kraus Janina, Żuków Dolny
Króliczek Maria, Czeski Cieszyn
Krzystek Józef, Łąki
Machander Franciszek, Czeski Cieszyn
Michalec Stanisław, Karwina
Molenda Romuald, Olbrachcice
Ondraszek Karol, Wędrynia
Ostruszka Jan, Jabłonków
Pieter Maria, Wędrynia
Potoczek Stanisław, Hawierzów
Sikora Jan, Wędrynia
Strzybny Wiesław, Bystrzyca
Szmek Lidia, Czeski Cieszyn
Szücs Józef, Wędrynia
Tomanek Antoni, Karwina
Zahraj Franciszek, Olbrachcice
Zwyrtek Bronisław, Mosty koło Jabłonkowa
Zwyrtek Zofia, Łomna Dolna

1972/73

IV A

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Brzuchański Bronisław, Jabłonków
Buchwałdek Lech, Czeski Cieszyn
Farny Jan, Czeski Cieszyn
Feruga Tadeusz, Czeski Cieszyn
Gabzdyl Andrzej, Jabłonków
Gazur Janina, Jabłonków
Glajcar Maria, Wędrynia
Heinz Józef, Sucha Górna
Jeżowicz Tadeusz, Jabłonków
Kajzar Irena, Czeski Cieszyn
Kazik Piotr, Czeski Cieszyn
Kiełkowski Franciszek, Olbrachcice
Kniezek Helena, Czeski Cieszyn
Kolber Bolesław, Czeski Cieszyn
Kołorz Alicja, Hawierzów
Łukosz Kazimierz, Karwina
Macura Ryszard, Ropica
Molin Adam, Żuków Dolny
Pawlas Wiesława, Czeski Cieszyn
Pawlus Henryka, Jabłonków
Piskorz Stanisław, Łąki
Potysz Kazimierz, Sucha Górna
Polak Antoni, Mistrzowice
Rucka Jadwiga, Czeski Cieszyn
Skupień Jan, Piosek
Skupnik Zofia, Wierzniowice
Sucha Stanisława, Gródek
Sztuła Piotr, Karwina
Wałoszek Wilhelm, Olbrachcice
Zajíc Wanda, Karwina

1972/73

IV B

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Bezecny Jerzy, Trzyniec
Cieślar Bronisław, Bystrzyca
Cieślar Henryk, Nydek
Chodura Jerzy, Trzyniec
Czepiec Stanisław, Mosty koło Jabłonkowa
Farny Stanisław, Grodziszcz
Filipczyk Andrzej, Tyra
Fryda Tadeusz, Czeski Cieszyn
Gach Tadeusz, Trzyniec
Grycz Tadeusz, Trzanowice
Henacz Krystyna, Trzyniec
Kabot Stanisław, Czeski Cieszyn
Klus Halina, Trzyniec
Kolber Emil, Czeski Cieszyn
Kufa Tadeusz, Mosty koło Jabłonkowa
Lubowiecki Czesław, Trzyniec
Małysz Lech, Sucha Górna
Morys Tadeusz, Czeski Cieszyn
Nastulczyk Czesław, Bystrzyca
Niedoba Władysław, Wędrynia
Ondraszek Bronisław, Wędrynia
Pawlica Janina, Czeski Cieszyn
Sikora Władysław, Oldrzychowice
Staszko Renata, Trzyniec
Supik Irena, Trzyniec
Szczerbowski Witold, Trzyniec
Szewczyk Zbigniew, Czeski Cieszyn
Szopa Jan, Trzyniec
Wacławek Jan, Bystrzyca
Zamarski Zdzisław, Trzyniec
Zawadzka Wiesława, Ropica

1972/73

IV C

Wychowawca: Henryk Tomanek
 
Bardoń Ewa, Kocobędz
Biber Helena, Karwina
Bocek Wanda, Boconowice
Brudowska Natasza, Karwina
Budkowska Irena, Karwina
Cachel Elżbieta, Karwina
Cyż Ilona, Hawierzów
Czeczotka Stanisława, Czeski Cieszyn
Franek Barbara, Czeski Cieszyn
Godzik Janina, Karwina
Honzek Jutrzenka, Czeski Cieszyn
Huczała Renata, Ligotka Kameralna
Jachnicka Janina, Jabłonków
Kisiel Krystyna, Kocobędz
Kożusznik Urszula, Sucha Górna
Krzyżanek Anna, Bystrzyca
Lipka Krystyna, Karwina
Płonka Barbara, Czeski Cieszyn
Pribula Barbara, Stonawa
Ramik Tadeusz, Karwina
Rygiel Janina, Karwina
Rygiel Mirosława, Karwina
Sikora Halina, Wędrynia
Sikora Maria, Jabłonków
Staszewska Maria, Czeski Cieszyn
Supik Halina, Wędrynia
Trombik Małgorzata, Trzyniec
Urban Bogumiła, Sucha Górna
Waleczek Danuta, Czeski Cieszyn
Wałoszek Alicja, Czeski Cieszyn
Wdówka Anna, Bystrzyca

1972/73

IV D – Orłowa

Wychowawca: Hubert Piszkiewicz
 
Bystroń Anna, Orłowa
Cachel Henryk, Karwina
Chlebik Jan, Stonawa
Chobot Helena, Hawierzów
Cymorek Janusz, Orłowa
Ćwiertka Eugeniusz, Sucha Górna
Jagiełło Bolesław, Karwina
Janiurek Zbigniew, Karwina
Jurczyk Leszek, Karwina
Kiedroń Maria, Orłowa
Kiermaszek Jadwiga, Orłowa
Kolarz Halina, Karwina
Konesz Maria, Karwina
Kożusznik Halina, Hawierzów
Kroczek Jolanta, Hawierzów
Kunz Ilona, Karwina
Michalski Henryk, Hawierzów
Pawlas Grażyna, Hawierzów
Porwolik Edward, Bogumin
Rzyman Janusz, Orłowa
Sajdok Marek, Karwina
Sikora Bogdan, Orłowa
Słowik Józef, Dąbrowa
Szeliga Bolesław, Lutynia Dolna
Szostok Danuta, Hawierzów
Sztwiertnia Anna, Lutynia
Szymański Bronisław, Dąbrowa
Wacławik Andrzej, Hawierzów
Wieja Aleksandra, Karwina

1973/74

IV A

Wychowawca: Irena Machej
 
Badura Janina, Trzyniec
Bielczyk Halina, Czeski Cieszyn
Branny Zygmunt, Czeski Cieszyn
Brzuska Edward, Ropica
Bulawa Krystyna, Jabłonków
Filipiec Karol, Trzanowice
Franek Tadeusz, Czeski Cieszyn
Heczko Maria, Trzyniec
Jurzyca Otmar, Trzyniec
Ráztokay Anna, Oldrzychowice
Kokotek Danuta, Trzyniec
Kokotek Halina, Trzyniec
Kolasa Roman, Czeski Cieszyn
Krzywoń Piotr, Czeski Cieszyn
Kula Franciszek, Jabłonków
Kunz Sylwia, Karwina
Kuś Karol, Czeski Cieszyn
Łabaj Czesław, Czeski Cieszyn
Matuszek Zenon, Karwina
Milerska Halina, Czeski Cieszyn
Paszek Piotr, Czeski Cieszyn
Rozbrój Janina, Trzyniec
Rucki Jerzy, Ligotka Kameralna
Rusnok Stanisław, Oldrzychowice
Siedlaczek Marian, Wędrynia
Suchanek Kornelia, Czeski Cieszyn
Szalbot Emilia, Czeski Cieszyn
Szczygieł Krystyna, Trzyniec
Wronka Tatiana, Trzyniec
Zahradnik Danuta, Trzyniec
Żyła Halina, Karwina

1973/74

IV B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Bajorek Anna, Stonawa
Bardoń Stanisława, Kocobędz
Belko Daria, Czeski Cieszyn
Bubik Leszek, Czeski Cieszyn
Chrobok Ludwik, Stonawa
Drózd Ewa, Olbrachcice
Firla Bogdan, Sucha Górna
Gaura Jan, Trzyniec
Hebda Helena, Olbrachcice
Jarząbek Elżbieta, Łąki
Klimsza Krystyna, Mistrzowice
Kloza Roman, Olbrachcice
Kotas Piotr, Trzyniec
Krysztof Alicja, Mosty koło Jabłonkowa
Krzyżanek Jerzy, Bystrzyca
Mazur Piotr, Olbrachcice
Morys Adam, Czeski Cieszyn
Niemiec Wiesław, Olbrachcice
Orszulik Aleksandra, Sucha Górna
Parzyk Józef, Cierlicko
Pieczonka Władysława, Kocobędz
Pilecka Halina, Czeski Cieszyn
Sekula Oskar, Trzyniec
Siwek Halina, Sucha Górna
Stonawski Józef, Nydek
Szmek Jiřina, Czeski Cieszyn
Sznapka Janina, Jabłonków
Tesarczyk Olga, Sucha Górna
Wałoszek Jadwiga, Sucha Górna
Wawrzyczek Danuta, Łąki
Wróbel Jan, Bystrzyca

1973/74

IV C

Wychowawca: Stanisław Siedloczek
 
Czech Danuta, Łomna Dolna
Damek Danuta, Bystrzyca
Foltyn Janina, Koszarzyska
Hanzel Henryka, Karwina
Heinz Krystyna, Czeski Cieszyn
Herman Halina, Hawierzów
Janusz Wiesław, Karwina
Jurzyca Dagmar, Trzyniec
Kłotka Urszula, Hawierzów
Kluz Krystyna, Trzyniec
Kraus Maria, Olbrachcice
Krygiel Miria, Hawierzów
Ligocka Maria, Jabłonków
Michejda Ewa, Olbrachcice
Mrógała Waleria, Karwina
Niedoba Maria, Jabłonków
Popow Maria, Karwina
Rothner Maria, Karwina
Rusz Nina, Bystrzyca
Sacha Danuta, Karwina
Samiec Halina, Bystrzyca
Siuda Anna, Karwina
Szkopek Halina, Karwina
Szücs Magdalena, Wędrynia
Turoń Anna, Bystrzyca
Wałach Irena, Bystrzyca
Wojnar Jadwiga, Czeski Cieszyn
Wojnar Urszula, Trzyniec
Kaszper Józef, Trzyniec (eksternista)

1973/74

IV D – Orłowa

Wychowawca: Franciszek Mech
Wychowawca: Tadeusz Błanik
 
Bartulec Zenon, Orłowa
Bilan Halina, Hawierzów
Bystroń Edward, Stonawa
Cieśla Mieczysław, Karwina
Czapek Bogusław, Lutynia Dolna
Ćwiertka Władysław, Sucha Górna
Dal Czesława, Dąbrowa
Foltyn Janusz, Karwina
Gąsior Renata, Pudłów
Glajcar Helena, Hawierzów
Kaczmarczyk Alina, Karwina
Kokotek Mieczysław, Stonawa
Kozok Zbigniew, Karwina
Kożusznik Anna, Hawierzów
Krygiel Henryka, Hawierzów
Pawlas Wanda, Hawierzów
Piechaczek Władysław, Piotrowice
Prymus Bohdan, Stonawa
Sebera Brygita, Bogumin
Urbaniec Irena, Karwina
Wałach Marcela, Hawierzów

1974/75

IV A

Wychowawca: Zdenek Kladosch
 
Bardoń Ewa, Trzyniec
Böhm Ewa, Czeski Cieszyn
Buzek Grażyna, Czeski Cieszyn
Carbol Agnieszka, Kocobędz
Cechel Lenka, Karwina 6
Chlebik Piotr, Sucha Górna
Dudys Roman, Bystrzyca
Franek Wanda, Karwina 6
Fryda Danuta, Czeski Cieszyn
Gojniczek Halina, Czeski Cieszyn
Gomółka Halina, Karwina 6
Gwóźdź Danuta, Hawierzów
Heczko Maria, Czeski Cieszyn
Hóta Jan, Gródek
Hudeczek Kazimierz, Stonawa
Jakus Barbara, Jabłonków
Kalina Franciszek, Olbrachcice
Kalina Grażyna, Trzyniec – Leszna
Kawulok Marta, Jabłonków – Nawsie
Klimoszek Leszek, Hawierzów
Kolber Mieczysław, Czeski Cieszyn
Kozieł Zbyszek, Karwina 6
Marciniak Tadeusz, Stonawa
Molenda Władysław, Olbrachcice
Mrógała Edward, Hawierzów
Opioł Władysław, Stonawa
Palowski Janusz, Sucha Górna
Paluch Iwona, Hawierzów 3
Prengel Irena, Czeski Cieszyn
Rzyman Józef, Kocobędz
Starzyk Jan, Bystrzyca
Sztuła Marian, Darków

1974/75

IV B

Wychowawca: Maria Kaleta
 
Bilan Jerzy, Hawierzów 2
Bolek Stanisław, Olbrachcice
Chmiel Janina, Trzyniec VI
Chodura Tatiana, Bystrzyca
Chwistek Gustaw, Czeski Cieszyn
Cienciała Marcela, Ropica
Cienciała Władysław, Trzyniec VI
Cieślar Henryk, Wędrynia
Cymorek Janusz, Oldrzychowice
Czudek Zbigniew, Czeski Cieszyn
Dostal Bronisława, Sucha Górna
Gągola Urszula, Łąki
Harok Hildegarda, Stonawa
Josiek Piotr, Trzyniec – Końska
Klus Karol, Trzyniec VI
Kluz Danuta, Jabłonków
Kluz Michał, Bystrzyca
Konieczny Tadeusz, Darków
Lipus Irena, Sucha Górna
Malik Władysław, Bystrzyca
Mrózek Halina, Milików
Ondraszek Piotr, Wędrynia
Polok Grażyna, Sucha Górna
Ryłko Stanisław, Jabłonków
Santarius Danuta, Trzycież
Siwy Jerzy, Trzyniec
Stelmach Krystyna, Sucha Górna
Taraba Anna, Hawierzów
Zielina Helena, Trzyniec VI
Żywczok Paweł, Karwina VI

1974/75

IV C

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Bobek Dorota, Czeski Cieszyn
Buława Helena, Stonawa
Ćmiel Helena, Milików
Duda Helena, Karwina 4
Dworok Wanda, Stonawa
Heczko Anna, Jabłonków 2
Holla Libusza, Trzyniec VI
Kajzar Dagmara, Kojkowice
Kantor Olga, Wędrynia
Kladosch Krystyna, Trzycież
Kozieł Aniela, Gródek
Matula Halina, Czeski Cieszyn
Michałek Urszula, Mosty koło Jabłonkowa
Mrózek Halina, Wielopole
Mrózek Narcyza, Karwina 6
Musiołek Helena, Stonawa
Pietrosz Władysław, Trzyniec 2
Przeczek Danuta, Kocobędz
Przyhoda Irena, Trzyniec
Pustka Halina, Karwina 7
Raszyk Marta, Trzyniec
Stalmach Krystyna, Czeski Cieszyn
Szwanczar Anna, Stonawa
Uherek Agata, Darków
Wacławik Stanisław, Kojkowice
Walek Władysław, Kocobędz
Walica Barbara, Karwina
Zwias Danuta, Oldrzychowice
Żyła Maria, Czeski Cieszyn

1974/75

IV D – Orłowa

Wychowawca: Jan Szarowski
 
Adamczyk Czesław, Karwina 6
Celarek Halina, Rychwałd
Dal Grażyna, Dąbrowa
Gajdzica Leszek, Karwina 7
Junga Adrian, Karwina 1
Karolczyk Jadwiga, Piotrowice
Korpak Renata, Orłowa 1
Kozikowski Andrzej, Zabłocie
Kubiczek Roman, Orłowa 1 – Łazy
Ochman Halina, Lutynia Dolna
Onderek Agnieszka, Karwina 2
Popiołek Halina, Orłowa 4 – Lutynia
Przeczek Tadeusz, Sucha Dolna
Sajdok Mirosław, Karwina 7
Siwek Aleksandra, Rychwałd
Szmeja Tadeusz, Nowy Bogumin
Sztwiertnia Renata, Lutynia Dolna
Toman Czesław, Karwina 6
Wacławik Władysław, Orłowa 1
Wilk Alicja, Dziećmorowice

1975/76

IV A

Wychowawca: Franciszek Morawiec
 
Bielesz Anna, Boconowice
Cieślar Aniela, Nydek
Cieślar Karol, Niebory
Cymorek Ewa, Czeski Cieszyn
Farny Jerzy, Czeski Cieszyn
Folta Alena, Jabłonków
Folwarczny Rodan, Czeski Cieszyn
Goryczka Tadeusz, Łąki
Gwóźdź Tadeusz, Hawierzów
Harok Maria, Olbrachcice
Heczko Irena, Gródek
Humel Franciszek, Ropica
Indyka Danuta, Karwina 6
Kołatek Bogusław, Łąki
Kożdoń Tadeusz, Bystrzyca
Kubisz Maja, Gnojnik
Kukuczka Jarosław, Czeski Cieszyn
Krzyżanek Bogusław, Bystrzyca
Lasota Zenon, Czeski Cieszyn
Lipowczan Władysław, Śmiłowice
Łysek Danuta, Boconowice
Mec Roman, Hawierzów
Orawska Marta, Karwina 8
Potysz Czesława, Sucha Górna
Przyhoda Stanisława, Trzyniec 6
Rakowska Halina, Olbrachcice
Rozbrój Roman, Żywocice
Rybicki Roman, Czeski Cieszyn
Sikora Anna, Łomna Dolna
Stonawska Anna, Wędrynia
Sucha Danuta, Gródek
Suchanek Józef, Błędowice
Szkopek Władysław, Karwina 6
Szurman Czesław, Trzyniec
Wolny Stanisław, Gródek
Zientek Karol, Wędrynia

1975/76

IV B

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Brudny Zbigniew, Trzyniec VI
Bubik Grażyna, Czeski Cieszyn
Bujak Halina, Czeski Cieszyn
Buława Janusz, Stonawa
Dudys Anna, Oldrzychowice
Gałuszka Stanisław, Cierlicko
Gągola Marian, Gnojnik
Gembala Wacław, Trzyniec VI
Goczok Emilia, Czeski Cieszyn
Gojniczek Czesław, Trzyniec VII
Hawranek Krystyna, Hawierzów VI
Janczyk Krystyna, Trzyniec
Jeż Leszek, Trzyniec VI
Jeżowicz Leszek, Jabłonków
Kantor Stanisław, Wędrynia
Konieczny Marian, Stonawa
Kowala Bogdan, Czeski Cieszyn
Kowala Ewa, Wędrynia
Kowalski Tadeusz, Olbrachcice
Łacek Antoni, Jabłonków
Mamica Jan, Trzyniec VI
Mazur Henryk, Oldrzychowice
Milerski Stanisław, Czeski Cieszyn
Mruzek Edward, Łomna Dolna
Powieśnik Leon, Karwina 6
Przeczek Aleksander, Ligotka Kameralna
Rakowska Danuta, Trzyniec VI
Rakowski Henryk, Wędrynia
Recmanik Zbigniew, Stonawa
Siekierka Bogusław, Stonawa
Sikora Stanisław, Bukowiec
Suchanek Renata, Czeski Cieszyn
Suszka Jan, Piosek
Topiarz Stanisław, Trzyniec VI
Trombik Władysław, Bystrzyca
Wania Halina, Ropica
Worek Franciszek, Niebory
Wybraniec Tadeusz, Czeski Cieszyn

1975/76

IV C

Wychowawca: Henryka Göbel
 
Bajger Małgorzata, Stonawa
Biber Irena, Karwina 4
Bocek Danuta, Gródek
Buba Jan, Czeski Cieszyn
Cielecka Helena, Olbrachcice
Czernek Stanisław, Tyra
Dębkowska Danuta, Dąbrowa
Dembiniok Eugenia, Cierlicko
Franek Anna, Końska
Funiok Halina, Sucha Górna
Goryl Stanisław, Wędrynia
Górna Maria, Ropica
Janiczek Helena, Wędrynia
Jati Sylwia, Trzyniec V
Josiek Irena, Trzyniec V
Kadłubiec Danuta, Milików
Klus Lidia, Gródek
Kołorz Alina, Hawierzów
Kowolowska Danuta, Mosty koło Jabłonkowa
Kuczera Jan, Bystrzyca
Kufa Irena, Mosty koło Jabłonkowa
Łakota Anna, Wędrynia
Michalik Irena, Hawierzów
Niemiec Aleksandra, Stonawa
Nierostek Irena, Hawierzów 2
Nowak Anna, Trzyniec V
Ostruszka Emilia, Kocobędz
Pieczonka Urszula, Kocobędz
Poloczek Czesława, Karwina
Przeczek Anna, Hawierzów 4
Samlicka Grażyna, Bystrzyca
Sikora Nadzia, Hawierzów 6
Stala Jolanta, Karwina 6
Szottek Lidia, Hawierzów 4
Tacina Michaela, Trzyniec

1975/76

IV D

Wychowawca: Halina Pawera
 
Banaś Anna, Rychwałd
Bartulec Andrzej, Orłowa
Berger Grażyna, Orłowa
Böhm Helena, Karwina
Chodura Wiesława, Karwina
Chrobok Wanda, Hawierzów
Drózd Bronisława, Lutynia Dolna
Gomółka Stanisław, Hawierzów
Jurczyk Bohdan, Karwina
Kondziołka Tadeusz, Karwina
Kula Janusz, Hawierzów
Kunz Pawełka, Karwina 4
Łukosz Andrzej, Karwina
Maciejczyk Władysław, Piotrowice
Monczka Jan, Hawierzów
Pawluk Aleksandra, Karwina
Popiołek Stanisław, Hawierzów
Siwek Halina, Rychwałd
Stonawski Jarosław, Karwina 4
Twardzik Janusz, Karwina
Wałoszek Janusz, Karwina

1976/77

IV A

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Bocek Danuta, Jabłonków
Chlup Wiesława, Trzyniec VI
Cieślar Jan, Nawsie
Czudek Henryk, Wędrynia
Czudek Stanisław, Gródek
Fukała Wiera, Cierlicko
Gleta Zbigniew, Czeski Cieszyn
Janiczek Krystyna, Nawsie
Janiczek Roman, Nawsie
Kawulok Józef, Nawsie
Klus Wanda, Jabłonków
Kubiczek Bogdan, Wędrynia
Kufa Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Kulla Andrzej, Mistrzowice
Macura Krystyna, Hawierzów
Matloch Antoni, Bystrzyca
Motyka Paweł, Bukowiec
Niedoba Andrzej, Mosty koło Jabłonkowa
Ostruszka Halina, Nawsie
Paszek Czesław, Bystrzyca
Pielesz Janusz, Czeski Cieszyn
Pilich Halina, Jabłonków
Pustówka Lidia, Czeski Cieszyn
Rucka Władysława, Jabłonków
Rusz Bogusław, Bystrzyca
Sikora Arnold, Wędrynia
Stonawski Władysław, Nawsie
Suchanek Bogdan, Czeski Cieszyn
Supik Lubomir, Wędrynia
Sztefek Jan, Nawsie
Szymurda Danuta, Końska
Taraba Wiesław, Sucha Górna
Wacławek Anna, Mosty koło Jabłonkowa
Wojnar Jan, Kocobędz
Wojnar Władysław, Bystrzyca

1976/77

IV B

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Bilan Henryk, Błędowice
Chobot Danuta, Hawierzów 2
Chodura Erwin, Hawierzów 2
Donocik Piotr, Czeski Cieszyn
Gluza Zbigniew, Trzyniec
Heczko Leszek, Trzyniec III
Hojdysz Fryderyka, Trzyniec VI
Janczyk Monika, Trzyniec
Kantor Irena, Trzyniec VI
Kiszka Zdenek, Hawierzów 2
Kołodziej Zbigniew, Olbrachcice
Kowalczyk Jolanta, Hawierzów
Kroczek Danuta, Hawierzów
Kubiński Bogdan, Trzyniec V
Kufa Jerzy, Czeski Cieszyn
Lanc Marian, Końska
Łabaj Zbigniew, Śmiłowice
Martinek Ludwik, Trzyniec VI
Pawlas Eugeniusz, Cierlicko
Petrov Borys, Trzyniec VI
Pryczek Władysław, Olbrachcice
Rozmanit Edward, Gnojnik
Rusz Zbigniew, Niebory
Santarius Lidia, Trzyniec VII
Sikora Karol, Oldrzychowice
Siuda Mirosław, Olbrachcice
Szkuta Halina, Trzycież
Szymanik Jan, Stanisłowice
Śliż Ilona, Trzyniec VI
Toboła Jerzy, Czeski Cieszyn
Tomanek Halina, Trzyniec VI
Urbaś Janina, Końska
Węglorz Zbyszek, Trzyniec VI
Zahradnik Liliana, Wędrynia
Zahradnik Roman, Trzyniec VII
Zegermacher Adolf, Karwina 8

1976/77

IV C

Wychowawca: Rudolf Wygrys
 
Białoń Maria, Trzyniec
Buchta Irena, Czeski Cieszyn
Buryan Anna, Olbrachcice
Danel Iwona, Żywocice
Gandera Janina, Wędrynia
Głombek Jadwiga, Olbrachcice
Heczko Halina, Bystrzyca
Kania Danuta, Sucha Górna
Klimosz Danuta, Jabłonków
Klimsza Irena, Czeski Cieszyn
Kluz Danuta, Gródek
Kluz Halina, Gródek
Kozubek Urszula, Trzycież
Kral Danuta, Trzyniec VI
Kubiczek Bogumiła, Oldrzychowice
Lasota Irena, Jabłonków
Mackowska Jolanta, Sucha Górna
Měrka Halina, Trzanowice
Mikuda Anna, Wędrynia
Misiorz Danuta, Ropica
Mrózek Irena, Trzyniec
Niesłanik Danuta, Trzyniec VI
Płoszek Maria, Wędrynia
Pszczółka Danuta, Bystrzyca
Sikora Janina, Jabłonków
Stalmach Helena, Czeski Cieszyn
Staroń Dagmara, Hawierzów IV
Staszko Urszula, Trzyniec V
Štuka Sonia, Sucha Górna
Śniegoń Halina, Karwina VI
Wawreczko Halina, Karwina VI
Ostruszka Irena, Czeski Cieszyn (eksternista)

1976/77

IV D – Orłowa

Wychowawca: Hubert Piszkiewicz
 
Adamczyk Alicja, Karwina 4
Adamčík Helena, Lutynia
Bartulec Lech, Orłowa
Bijok Maria, Lutynia
Błanik Urszula, Piotrowice
Brazda Janina, Karwina 6
Buchta Roman, Hawierzów 1
Bystroń Irena, Orłowa 4
Cachel Małgorzata, Karwina 2
Chorzempa Wanda, Karwina 2
Czapek Piotr, Lutynia
Czendlik Danuta, Karwina 1
Firut Ewa, Karwina 6
Gałuszka Helena, Karwina
Greger Ingrid, Karwina
Guziur Irena, Skrzeczoń
Jeżowicz Hanna, Orłowa 4
Kałuża Bohdan, Karwina 6
Kozikowska Barbara, Zabłocie
Kożusznik Leszek, Hawierzów 4
Kruczek Jolanta, Hawierzów 2
Michalski Erwin, Piotrowice
Miech Marian, Karwina 4
Möhwald Jerzy, Orłowa 1
Pieczka Aleksander, Karwina 1
Szebesta Krystyna, Karwina 1
Szymik Jan, Karwina 1
Śmiga Barbara, Karwina 4
Tabak Halina, Karwina 8
Wardas Janina, Karwina 6

1977/78

IV A

Wychowawca: Wilhelm Franek
 
Bazgier Roman, Gródek
Chodura Paweł, Bystrzyca
Cicha Wiesława, Trzyniec VI
Czudek Jan, Gródek
Donocik Adam, Czeski Cieszyn
Duława Marian, Jabłonków
Farny Józef, Czeski Cieszyn
Gibiec Ernest, Czeski Cieszyn
Göbel Barbara, Trzyniec
Grohman Piotr, Czeski Cieszyn
Gwóźdź Bronisław, Hawierzów II
Hofierka Gustaw, Gródek
Jachnicki Kazimierz, Jabłonków
Jarnot Jerzy, Czeski Cieszyn
Kalina Piotr, Olbrachcice
Kantor Bronisław, Gródek
Klocek Renata, Karwina
Klus Krystyna, Jabłonków
Kluz Grażyna, Jabłonków
Kluz Luboš, Jabłonków
Lacheta Ewa, Trzyniec VI
Łabaj Janina, Jabłonków
Matula Jan, Czeski Cieszyn
Micza Jan, Trzyniec VI
Piegza Urszula, Jabłonków
Raszka Halina, Trzyniec VI
Sikora Diana, Trzyniec VI
Staszewski Leszek, Czeski Cieszyn
Szymanik Kazimierz, Stanisłowice
Tomanek Grażyna, Trzyniec VI
Turoń Danuta, Trzyniec III
Wacławek Wanda, Trzyniec V
Wałach Janusz, Bystrzyca
Wałoszek Wiesław, Czeski Cieszyn
Zahradnik Janina, Trzycież

1977/78

IV B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Bajer Andrzej, Sucha Górna
Bocek Anna, Trzyniec III
Branny Paweł, Czeski Cieszyn
Cienciała Bronisław, Trzyniec VI
Dudek Jan, Czeski Cieszyn
Filipek Emil, Czeski Cieszyn
Folwarczny Władysław, Czeski Cieszyn
Janczyk Zbigniew, Trzanowice
Kaleta Alena, Bystrzyca
Kalnik Milada, Olbrachcice
Klus Adam, Trzyniec VI
Kowalczyk Bronisław, Oldrzychowice
Krop Andrzej, Czeski Cieszyn
Kuś Henryk, Trzyniec VI
Łukosz Halina, Karwina VI
Makówka Urszula, Stonawa
Polok Jan, Wędrynia
Polok Roman, Sucha Górna
Raszyk Janusz, Darków
Recmanik Danuta, Karwina 6
Robosz Otmar, Darków
Seifert Piotr, Mosty koło Jabłonkowa
Siedlok Lidia, Oldrzychowice
Siwek Mieczysław, Sucha Górna
Szwarc Radosław, Bystrzyca
Śmiłowska Jolanta, Trzyniec VI
Waszek Stanisław, Olbrachcice
Wawrosz Adam, Bystrzyca
Welszar Alina, Trzyniec VI
Welszar Roman, Trzyniec V
Wróbel Halina, Stonawa
Wygrys Danuta, Czeski Cieszyn
Zientek Zbigniew, Niebory
Zubek Zbigniew, Trzyniec 1
Zwyrtek Stanisław, Mosty koło Jabłonkowa

1977/78

IV C

Wychowawca: Tadeusz Błanik
 
Badura Brygita, Darków
Bajger Krzysztof, Sucha Górna
Bury Danuta, Jabłonków
Czech Krystyna, Cierlicko
Ćmiel Danuta, Bystrzyca
Goszyk Irena, Jabłonków
Górecka Małgorzata, Darków
Grzegorz Danuta, Nydek
Janiczek Bronisława, Nydek
Janiurek Irena, Orłowa 5
Kędzior Urszula, Trzyniec
Krótka Karin, Karwina 4
Kurek Renata, Trzyniec VI
Łysek Renata, Czeski Cieszyn
Ocisk Antoni, Łąki
Polak Hanna, Hawierzów 6
Sajdok Grażyna, Wędrynia
Sikora Jadwiga, Wędrynia
Siwa Daniela, Bystrzyca
Siwek Maria, Sucha Średnia
Szottek Maria, Sucha Średnia
Taraba Grażyna, Hawierzów 1
Wałach Krystyna

1977/78

IV D – Orłowa

Wychowawca: Brygita Bilińska
 
Biber Ewa, Rychwałd
Burysz Grażyna, Karwina 4
Farny Bronisław, Hawierzów 2
Firla Leszek, Hawierzów 4
Kiedroń Czesław, Hawierzów 4
Kolarz Zbigniew, Karwina 1
Kołek Renata, Karwina 7
Kornas Wanda, Orłowa 4
Kubeczka Janusz, Karwina 2
Linnert Alina, Bogumin
Malik Helena, Orłowa 5
Ondruch Zbigniew, Karwina 4
Ondrzejek Jadwiga, Lutynia
Orszulik Halina, Orłowa 4
Pierchała Stanisław, Karwina 7
Pilch Stanisław, Karwina 6
Siwek Iwona, Karwina 4
Ševčík Irena, Nowy Bogumin
Toman Tadeusz, Piotrowice
Trzaskalik Leszek, Dziećmorowice
Wałoszek Halina, Karwina 7
Węglorz Winfryda, Piotrowice
Witala Lech, Hawierzów
Záborská Halina, Orłowa 4
Żuk Zbigniew, Orłowa 3

1978/79

IV A

Wychowawca: Jan Branny
 
Bartnicki Władysław, Gródek
Białożyt Bogusław, Gródek
Bonczek Krystyna, Czeski Cieszyn
Damek Olga, Bystrzyca
Gleta Stanisław, Czeski Cieszyn
Goryl Robert, Wędrynia
Hudziec Gustaw, Bystrzyca
Janczyk Henryk, Trzyniec VI
Kalina Roman, Trzyniec VI
Kusyn Wacław, Sucha Górna
Lasota Henryk, Bystrzyca
Mrózek Marian, Trzyniec VI
Ondraszek Anna, Wędrynia
Pszczółka Rudolf, Stanisłowice
Raszka Stanisław, Bystrzyca
Retka Urszula, Wędrynia
Rusz Jarosław, Bystrzyca
Sajdok Roman, Bystrzyca
Sikora Ewa, Jabłonków
Sikora Urszula, Trzyniec VI
Siwek Wanda, Hawierzów 6
Stonawski Witold, Czeski Cieszyn
Špaňur Maria, Trzyniec 6
Šupák Blanka, Jabłonków
Wacławik Renata, Orłowa
Wawreczka Czesław, Ropica
Wisełka Wanda, Nydek
Wronka Leszek, Trzyniec VI

1978/79

IV B

Wychowawca: Zdenek Kladosch
 
Bajger Czesław, Sucha Górna
Branny Zbigniew, Wędrynia
Bujok Roman, Wędrynia
Curzydło Julian, Cierlicko
Franek Wanda, Końska
Gajda Czesław, Łąki
Henacz Danuta, Trzyniec 6
Hudzieczek Bogusław, Wędrynia
Jachnicki Józef, Jabłonków
Kałuża Janina, Trzyniec
Klus Jan, Jabłonków
Klus Rodolf, Trzyniec
Konrad Edward, Końska
Kroczek Daniel, Końska
Krzywoń Bogdan, Czeski Cieszyn
Kubiena Andrzej, Czeski Cieszyn
Marosz Bogusław, Wędrynia
Molin Irena, Trzyniec
Olszar Jan, Wędrynia
Schoupal Marcin, Trzyniec 6
Sikora Jan, Wielopole
Słowik Zbigniew, Hawierzów
Suchanek Barbara, Sucha Górna
Szarowski Roman, Czeski Cieszyn
Szczerba Lenka, Trzyniec 6
Śmiłowski Czesław, Trzyniec 6
Worek Kazimierz, Trzyniec 7
Zawada Stanisław, Bukowiec
Zubek Józef, Łomna Górna

1978/79

IV C

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Adamik Danuta, Czeski Cieszyn
Bocek Oldřich, Jabłonków 2
Cieślar Halina, Bystrzyca
Faja Zbigniew, Łąki
Folwarczny Roman, Czeski Cieszyn
Gill Marian, Czeski Cieszyn
Hamrozi Marta, Jabłonków
Kawulok Alicja, Czeski Cieszyn
Kozera Marian, Mosty koło Jabłonkowa
Kubisz Jolanta, Gnojnik
Kuś Bolesław, Czeski Cieszyn
Makówka Ewa, Stonawa
Menšík Barbara, Bystrzyca
Michalik Anna, Ostrawa
Muryc Wanda, Stonawa
Piegza Tadeusz, Czeski Cieszyn
Pilch Stanisław, Jabłonków
Sekula Danuta, Trzyniec 5
Siwek Zbigniew, Czeski Cieszyn
Szmek Milan, Czeski Cieszyn
Szostok Władysław, Olbrachcice
Szotkowska Janina, Czeski Cieszyn
Szturc Zbigniew, Czeski Cieszyn
Taska Bogdan, Nydek
Wojnar Bronisław, Końska
Wronka Marcela, Bystrzyca
Zakrzewska Marcela, Czeski Cieszyn
Zielonka Zdenka, Czeski Cieszyn

1978/79

IV D – Orłowa

Wychowawca: Jan Szarowski
 
Berger Tamara, Orłowa
Bijok Tadeusz, Lutynia
Bystroń Marta, Hawierzów 2
Chrobok Tadeusz, Karwina 2
Ciompa Tatiana, Karwina 1
Drobny Bronisław, Karwina 6
Dzik Ewa, Orłowa 4
Halfar Halina Orłowa 4
Holesz Hanna, Orłowa 4
Hübner Marcela, Orłowa 4
Konieczny Igor, Karwina 8
Król Leszek, Bogumin
Kubala Lech, Karwina 7
Ochman Józef, Lutynia
Orszulik Lidia, Bogumin 1
Orszulik Kamil, Nowy Bogumin
Pacuła Lenka, Hawierzów 2
Pilch Nadzieżda, Orłowa 4
Pitala Halina, Karwina 1
Skurzok Barbara, Karwina 6
Śmiga Stanisława, Karwina 4
Sosna Lenka, Karwina 6
Staniowska Renata, Karwina 6
Sznapka Roman, Karwina 5
Szostok Urszula, Rychwałd
Sztuła Zbyszek, Karwina 1
Wijacki Bronisław, Karwina
Wrona Roman, Orłowa 3

1979/80

IV A

Wychowawca: Stanisław Siedloczek
 
Bielesz Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Brych Anna, Ligotka Kameralna
Czyż Czesław, Gródek
Folwarczny Stanisław, Karwina
Fritsch Elwira, Mosty koło Jabłonkowa
Guńka Gustaw, Olbrachcice
Heczko Franciszek, Śmiłowice
Herman Lenka, Bukowiec
Janiczek Tadeusz, Nawsie
Jankovics Igor, Bystrzyca
Jaworek Danuta, Trzanowice
Kalemba Halina, Czeski Cieszyn
Koch Roman, Stonawa
Kowolowska Maria, Mosty koło Jabłonkowa
Kożdoń Anna, Bystrzyca
Kurzeja Janusz, Sucha Górna
Legierska Anna, Jabłonków
Legierska Marta, Piosek
Mackowska Barbara, Sucha Górna
Martynek Irena, Jabłonków
Matuszek Sylwia, Stonawa
Molin Lenka, Gnojnik
Niedoba Barbara, Mosty koło Jabłonkowa
Niemiec Roman, Stonawa
Polak Roman, Sucha Górna
Przeczek Wiesław, Nawsie
Przybyła Marian, Sucha Górna
Pyszko Daniel, Mosty koło Jabłonkowa
Recmanik Karol, Stonawa
Sobocik Danuta, Stonawa
Stec Lech, Sucha Górna
Szkuta Grażyna, Trzycież
Turek Anna, Mosty koło Jabłonkowa
Unucka Alina, Gnojnik
Wiszczor Alina, Jabłonków
Zotyka Marian, Sucha Górna

1979/80

IV B

Wychowawca: Irena Machej
 
Bogocz Irena, Trzyniec 6
Chlup Marek, Trzyniec 6
Cienciała Renata, Końska
Csepcsar Piotr, Trzyniec 6
Dziadek Iwona, Wędrynia
Frenci Izabella, Końska
Fukała Zbigniew, Trzyniec 6
Gajger Roman, Trzyniec 6
Gociek Danuta, Trzyniec 6
Gryga Bohdan, Końska
Grzegorz Roman, Trzyniec 6
Kaim Tatiana, Trzyniec 6
Kiedroń Bronisława, Wędrynia
Klimek Karol, Milików
Komarinszka Barbara, Gródek
Kowalczyk Czesław, Bystrzyca
Kozieł Marcela, Gródek
Kożusznik Bohdan, Oldrzychowice
Krzan Jerzy, Cz. Cieszyn
Kujawa Iwona, Wędrynia
Kupiec Janina, Bystrzyca
Lazar Iwona, Wędrynia
Mazur Bogusław, Oldrzychowice
Polak Jolanta, Trzyniec
Poncza Danuta, Trzyniec 6
Raszka Józef, Bystrzyca
Sikora Bohdan, Trzyniec 6
Sikora Wanda, Koszarzyska
Staszko Stanisław, Trzyniec 6
Stebel Leszek, Trzyniec
Sychra Zbigniew, Wędrynia
Śliż Irena, Trzyniec 6
Trombik Karina, Wędrynia
Urbuś Edward, Końska
Wojaczek Barbara, Trzyniec 6

1979/80

IV C

Wychowawca: Aleksandra Miczek
 
Benesz Barbara, Czeski Cieszyn
Bielesz Renata, Czeski Cieszyn
Błaszczyk Urszula, Czeski Cieszyn
Bobek Czesław, Trzyniec 6
Boruta Irena, Trzyniec 6
Böhm Roman, Czeski Cieszyn
Bubik Zbigniew, Czeski Cieszyn
Buchta Jerzy, Czeski Cieszyn
Cieślar Danuta, Czeski Cieszyn
Faja Kazimierz, Łąki
Gluza Alicja, Trzyniec
Grohman Jerzy, Czeski Cieszyn
Halama Jan, Żuków
Huplik Marian, Karwina
Janeczek Ewa, Karwina
Jaworska Ewa, Końska
Koczwara Naděżda, Trzyniec 6
Kotas Bohdan, Czeski Cieszyn
Krygiel Radomir, Hawierzów
Matloch Marian, Czeski Cieszyn
Milerska Anna, Czeski Cieszyn
Misiarz Ilona, Niebory
Nowok Zbigniew, Ropica
Pietroniec Renata, Leszna
Pindór Jerzy, Ropica
Polok Zbyszek, Czeski Cieszyn
Raszyk Danuta, Czeski Cieszyn
Rusnok Janina, Oldrzychowice
Sikora Bronisław, Cierlicko
Słowik Wanda, Stanisłowice
Swaczyna Anna, Czeski Cieszyn
Swaczyna Roman, Żuków
Wawrzeczko Danuta, Ropica
Zawada Urszula, Trzyniec

1979/80

IV D – Orłowa

Wychowawca: Halina Pawera
 
Bałon Krystyna, Hawierzów
Bilan Barbara, Hawierzów
Bujok Lidia, Hawierzów
Bystroń Renata, Hawierzów
Chlebik Olga, Żywocice
Chobot Stanisław, Karwina
Ćmiel Zbigniew, Karwina
Ćwiertka Karol, Sucha Górna
Dzik Stanisław, Lutynia
Gruszkowska Janina, Olbrachcice
Harabasz Henryka, Karwina
Jarosz Marcel, Orłowa
Kaliczuk Janina, Karwina
Kałuża Marek, Karwina
Kijonka Czesława, Karwina
Klajs Władysław, Karwina
Klimsza Janusz, Hawierzów
Koch Jadwiga, Karwina
Krucina Karol, Karwina
Lach Bronisława, Karwina
Mencner Ewa, Piotrowice
Michalczyk Marianna, Karwina
Mikula Maria, Piotrowice
Owczarzy Zbigniew, Karwina
Palarčík Dagmar, Błędowice
Parchańska Janina, Sucha Górna
Pasz Oleg, Karwina
Pawlas Lidia, Hawierzów
Skwarło Tadeusz, Karwina
Stala Anna, Karwina
Stolarz Lech, Karwina
Szewieczek Halina, Karwina
Sznapka Zbigniew, Karwina
Taszek Radek, Karwina

1979/80

IV E

Wychowawca: Mieczysława Dorda
 
Bojko Adam, Olbrachcice
Brzuchańska Irena, Jabłonków
Bujok Maria, Bystrzyca
Chromik Krystyna, Bystrzyca
Cieślar Jan, Trzyniec
Drobisz Grażyna, Końska
Drózd Janusz, Wędrynia
Dudys Daniel, Bystrzyca
Farny Tadeusz, Grodziszcz
Feber Janusz, Łąki
Firla Krystyna, Orłowa
Goryczka Janina, Łąki
Haltof Henryk, Oldrzychowice
Heczko Stanisław, Trzyniec
Jachnicka Barbara, Oldrzychowice
Kladosch Ewa, Trzycież
Kluz Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Krop Jerzy, Czeski Cieszyn
Kubisz Zbigniew, Leszna
Kula Urszula, Stanisłowice
Lach Renata, Mosty koło Jabłonkowa
Ligocka Danuta, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Zbyszek, Trzyniec
Mazur Renata, Jabłonków
Niedoba Alicja, Jabłonków
Nowak Zbigniew, Łąki
Pekárek Danuta, Hawierzów
Pilich Jolanta, Jabłonków
Pniok Danuta, Gródek
Rucki Stefan, Karpętna
Siwek Barbara, Czeski Cieszyn
Stonawska Mariola, Nawsie
Szymik Grażyna, Ligotka Kameralna
Ściskała Władysław, Olbrachcice
Wacławek Jadwiga, Mosty koło Jabłonkowa
Wałach Mariusz, Bystrzyca
Wantuła Irena, Końska
Winkler Halina, Trzyniec
Wolna Anna, Gródek

1980/81

IV A

Wychowawca: Henryk Tomanek
 
Bocek Zbigniew, Trzyniec 6
Branna Danuta, Czeski Cieszyn
Cieślar Janina, Leszna
Didek Alena, Jabłonków
Friendl Renata, Trzyniec
Gazur Stanisław, Nawsie
Grabula Anna, Trzyniec
Heczko Władysław, Trzyniec
Holeksa Anna, Trzyniec 6
Janik Karol, Oldrzychowice
Kadłubiec Halina, Bystrzyca
Kajfosz Danuta, Trzyniec 6
Kaleta Zbyszek, Oldrzychowice
Kantor Danuta, Trzyniec 6
Klimsza Urszula, Trzyniec 6
Kubiczek Janusz, Oldrzychowice
Kufa Franciszek, Jabłonków
Maroszczyk Leszek, Trzyniec 6
Niemiec Zofia, Wędrynia
Niesłanik Halina, Trzyniec 6
Noga Marcela, Trzyniec
Novák Ivo, Trzyniec
Peško Zofia, Końska
Pyszko Tomasz, Leszna
Rusnok Danuta, Nydek
Sabela Henryk, Trzyniec
Szczerbowski Ryszard, Trzyniec 6
Szewczyk Sylwia, Stonawa
Szopa Jerzy, Końska
Šmarda Renata, Trzyniec 6
Špaňúr Janina, Trzyniec 6
Turoń Janina, Końska
Wacławek Józef, Milików
Wałaska Maria, Wędrynia
Wałach Dagmara, Trzyniec 6
Zawada Roman, Leszna

1980/81

IV B

Wychowawca: Maksymilian Rucki
 
Balon Krystyna, Ropica
Barteczek Henryka, Śmiłowice
Buba Franciszek, Trzanowice
Carbol Piotr, Kocobędz
Chlebek Marta, Śmiłowice
Chlebowczyk Ewa, Olbrachcice
Czyż Zbysław, Jabłonków
Faja Janusz, Sucha Górna
Franek Stnisław, Czeski Cieszyn
Gach Wiesław, Czeski Cieszyn
Gałuszka Libor, Bystrzyca
Gomola Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Hanzel Ewa, Karwina
Hóta Henryk, Gródek
Kantor Jan, Koszarzyska
Klimek Dorota, Czeski Cieszyn
Klimoszek Dorota, Grodziszcz
Kluz Leszek, Mosty koło Jabłonkowa
Kotula Leszek, Cierlicko
Kowala Alina, Czeski Cieszyn
Kurnik Krzysztof, Oldrzychowice
Macura Halina, Ropica
Michalik Marek, Gnojnik
Młynek Czesław, Gródek
Morawiec Weronika, Czeski Cieszyn
Motyczka Halina, Czeski Cieszyn
Motyka Aniela, Bukowiec
Mrózek Jan, Milików
Przybyła Halina, Karwina
Pustówka Roman, Czeski Cieszyn
Rulka Roman, Czeski Cieszyn
Samiec Zbigniew, Bystrzyca
Starzyk Jerzy, Bystrzyca
Stec Leszek, Ropica
Szarowski Zbyszek, Czeski Cieszyn
Szurman Marta, Oldrzychowice
Wróbel Roman, Bystrzyca
Zawada Zbyszek, Bystrzyca

1980/81

IV C

Wychowawca: Katarzyna Siwa
 
Biela Karin, Leszna
Bocek Anna, Trzyniec
Branny Marian, Trzyniec 6
Bury Romana, Łąki
Cieślar Henryk, Bystrzyca
Cieślar Janina, Bystrzyca
Chlebik Tomasz, Łąki
Czudek Barbara, Bystrzyca
Duda Ewa, Łąki
Ernst Dagmara, Ropica
Gałuszka Wiesław, Karwina
Gaura Tadeusz, Żuków
Janczyk Stanisław, Trzyniec
Kadłubiec Marian, Mistrzowice
Kaleta Zbigniew, Jabłonków
Kasztura Roman, Trzyniec 6
Kluziok Roman, Czeski Cieszyn
Konderla Ilona, Niebory
Kozok Renata, Trzyniec 3
Krzyżanek Irena, Trzanowice
Kubiczek Czesław, Czeski Cieszyn
Liberda Lena, Czeski Cieszyn
Macoszek Roman, Jabłonków
Małysz Wiesław, Trzyniec 3
Matloch Alicja, Czeski Cieszyn
Miksa Władysława, Hawierzów
Mitręga Halina, Mosty koło Jabłonkowa
Mitręga Janina, Trzyniec
Ogrocka Jolanta, Karwina
Popiołek Grażyna, Karwina
Rusz Sonia, Bystrzyca
Sembol Ewa, Karwina
Sikora Anna, Wędrynia
Sikora Halina, Karwina
Stopa Janusz, Jabłonków
Sztabla Lucyna, Czeski Cieszyn
Wawrosz Marcela, Bystrzyca
Legierska Anna (eksternista)
Ilona Antoszków – Ondráčková, (eksternista)

1980/81

IV D – Orłowa

Wychowawca: Halina Pawera
Wychowawca: Halina Kapias
 
Antoszyk Radzisław, Orłowa
Bizoń Urszula, Karwina
Burysz Renata, Karwina
Bystroń Marta, Stonawa
Chmiel Roman, Hawierzów
Chobot Ewa, Karwina
Działo Renata, Dziećmorowice
Folwarczny Stanisław, Olbrachcice
Gutowicz Helena, Orłowa
Heinz Bogdan, Orłowa
Kałuża Tadeusz, Karwina
Kawka Karol, Stonawa
Kiszka Jan, Hawierzów
Kolondra Danuta, Piotrowice
Krygiel Roman, Hawierzów
Matonog Halina, Hawierzów
Matusik Stanisław, Karwina
Matuszyńska Martyna, Orłowa
Molenda Marcela, Olbrachcice
Ocieczek Zbigniew, Hawierzów
Orszulik Irena, Orłowa
Puchała Irma, Karwina
Rzyman Halina, Cierlicko
Sebera Ewa, Orłowa
Skurzok Halina, Karwina
Szczerba Halina, Cierlicko
Śmiga Erich, Karwina
Taraba Ryszard, Sucha Górna
Uher Helena, Rychwałd
Włosok Ilja, Hawierzów

1981/82

IV A

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Buda Barbara, Koszarzyska
Cienciała Daria, Trzyniec 6
Czernek Leszek, Bystrzyca
Czudek Halina, Czeski Cieszyn
Fabera Anna, Sucha Górna
Fajkus Grażyna, Czeski Cieszyn
Fukała Renata, Czeski Cieszyn
Goryczka Grażyna, Karpętna
Gryga Magda, Trzyniec 6
Jursa Rudolf, Czeski Cieszyn
Kalina Leszek, Trzyniec 5
Klimek Jerzy, Czeski Cieszyn
Kluz Roman, Mosty koło Jabłonkowa
Kohut Dagmar, Trzyniec 6
Lasota Barbara, Czeski Cieszyn
Macura Milan, Trzyniec 6
Mikula Marta, Czeski Cieszyn
Mitrenga Marian, Trzyniec 6
Niesłanik Anna, Czeski Cieszyn
Novotný Roman, Sucha Górna
Ostruszka Renata, Mistrzowice
Podermańska Renata, Bystrzyca
Pomykacz Jan, Oldrzychowice
Pszczółka Danuta, Stanisłowice
Pyszko Tadeusz, Mosty koło Jabłonkowa
Sabela Roman, Wielopole
Santarius Andrzej, Olbrachcice
Sikora Jacek, Czeski Cieszyn
Szkandera Maria, Bystrzyca
Szkuta Janusz, Oldrzychowice
Tomanek Danuta, Czeski Cieszyn
Tůma Grażyna, Olbrachcice
Wałoszek Edward, Czeski Cieszyn
Veselka Danuta, Wędrynia
Zaremba Maria, Czeski Cieszyn
Żywioł Jolanta, Czeski Cieszyn

1981/82

IV B

Wychowawca: Maria Kaleta
Wychowawca: Wilhelm Franek
Wychowawca: Anna Kaczmarska
 
Adamec Barbara, Sucha Górna
Adamik Wiesław, Wędrynia
Chraścina Danuta, Ligotka Kameralna
Czap Michaela, Olbrachcice
Czudek Janusz, Gródek
Dorda Stanisława, Jabłonków
Duława Zuzanna, Jabłonków
Dziadek Ewa, Oldrzychowice
Kawulok Renata, Mosty koło Jabłonkowa
Klimas Irena, Wędrynia
Kluz Bronisław, Jabłonków
Kowalski Stanisław, Olbrachcice
Lazar Maria, Trzyniec
Matwików Barbara, Trzyniec
Morcinek Danuta, Końska
Nikodem Janina, Ligotka Kameralna
Pilch Janina, Jabłonków
Podola Ewa, Trzyniec 6
Porosz Władysław, Trzyniec 6
Powada Halina, Trzyniec 6
Recmaniok Janina, Olbrachcice
Rusnok Janina, Leszna Dolna
Rzyman Władysław, Karwina
Siedlaczek Małgorzata, Trzyniec 6
Sikora Nadieżda, Guty
Sikora Urszula, Trzyniec 6
Szturc Edward, Bystrzyca
Szymonik Barbara, Trzyniec 6
Ściskała Janina, Trzyniec 6
Tacina Eugeniusz, Jabłonków
Toman Władysław, Trzanowice
Wawrosz Urszula, Mosty koło Jabłonkowa
Wojaczek Anna, Trzyniec 6
Worek Renata, Trzyniec 6
Zawadzki Wiktor, Trzycież
Żyła Grażyna, Trzyniec 6
Sikora Stanisław (eksternista)

1981/82

IV C

Wychowawca: Daniela Zaremba
 
Adamec Renata, Sucha Górna
Bajer Grażyna, Sucha Górna
Bajger Wiesław, Sucha Górna
Bednarz Irena, Jabłonków
Bielczyk Beata, Karwina
Biłko Danuta, Bystrzyca
Biłko Zbigniew, Hawierzów
Branny Lech, Trzyniec 6
Ciompa Danuta, Ropica
Cymorek Wiesława, Wędrynia
Ćmiel Roman, Nawsie
Drobisz Zbigniew, Końska
Dyrczyk Alojzy, Piosek
Filipczyk Jerzy, Oldrzychowice
Gaura Kazimierz, Żuków
Gomola Janina, Mosty koło Jabłonkowa
Heczko Czesław, Milików
Hławiczka Halina, Bystrzyca
Janiczek Jan, Nawsie
Jeżowicz Urszula. Olbrachcice
Kubok Beata, Karwina
Kura Czesław, Trzyniec 6
Macura Barbara, Czeski Cieszyn
Mendrek Czesław, Czeski Cieszyn
Mruzek Helena, Stonawa
Niesłanik Stanisława, Gródek
Nieszporek Karol, Czeski Cieszyn
Osuchowska Wanda, Karwina
Polok Tomasz, Czeski Cieszyn
Pyszko Halina, Nawsie
Sembol Zbyszek, Czeski Cieszyn
Siedlaczek Dorota, Trzyniec 6
Skupień Karol, Piosek
Stonawski Igor, Czeski Cieszyn
Stryja Krystyna, Jabłonków
Szymurda Irena, Trzyniec 2
Wöllersdorfer Ewa, Czeski Cieszyn
Żabińska Irena, Hawierzów

1981/82

IV D – Orłowa

Wychowawca: Hubert Piszkiewicz
 
Antończyk Janusz, Hawierzów
Bijok Krystyna, Karwina
Bojda Jadwiga, Karwina
Borak Renata, Hawierzów
Buchta Leszek, Hawierzów
Danel Jolanta, Hawierzów
Dostal Miriam, Sucha Górna
Firla Wiesław, Karwina
Gawlas Dorota, Rychwałd
Heinz Barbara, Błędowice
Janik Czesław, Błędowice
Kazik Stanisława, Stonawa
Kijonka Karol, Karwina
Klimoszek Halina, Hawierzów
Krygiel Alesz, Hawierzów
Krzywoń Janina, Bogumin
Krzyżanek Urszula, Karwina
Kurzeja Barbara, Sucha Górna
Kutlak Janina, Karwina
Mrowiec Dorota, Sucha Górna
Mrózek Jolanta, Karwina
Pieczka Bogdan, Karwina
Pieczka Karol, Stonawa
Pustówka Renata, Karwina
Pitala Danuta, Karwina
Raab Janina, Hawierzów
Staniowski Wiesław, Karwina
Strzondała Wiesław, Karwina
Swiżala Dagmar, Bogumin
Štavelda Jadwiga, Karwina
Toman Jarosława, Orłowa
Wierzgoń Marian, Karwina
Wrona Brunon, Orłowa
Zuczek Józef, Karwina

1982/83

IV A

Wychowawca: Maria Konieczna
 
Cymorek Jerzy, Czeski Cieszyn
Heczko Krystyna, Trzyniec 3
Hudziec Bronisław, Bystrzyca
Jalůvka Wacław, Hawierzów
Jursa Janina, Końska
Kadłubiec Daniela, Mistrzowice
Kaleta Zbigniew, Bystrzyca
Karczmarczyk Bernadeta, Czeski Cieszyn
Kasztura Halina, Trzyniec
Kotas Barbara, Wędrynia
Kowala Irena, Bystrzyca
Kubień Władysław, Trzyniec
Kula Danuta, Kocobędz
Lach Iwan, Mosty koło Jabłonkowa
Lalik Iwona, Wędrynia
Lasota Bogusław, Trzyniec 6
Lose Piotr, Czeski Cieszyn
Macura Sylwa, Trzyniec 6
Mandrysz Henryka, Czeski Cieszyn
Mencner Leszek, Trzyniec 6
Miczek Stanisław, Czeski Cieszyn
Molin Henryk, Oldrzychowice
Pilich Marek, Jabłonków
Pindur Lenka, Jabłonków
Pyszko Irena, Jabłonków
Rusnok Bogdan, Trzyniec
Słonka Renata, Sucha Górna
Stec Roman, Trzyniec
Stránská Anna, Milików
Szkandera Danuta, Trzyniec 6
Szpyrc Jan, Wędrynia
Śpiewok Eliszka, Czeski Cieszyn
Tkacz Roland, Trzyniec 6
Trombik Danuta, Czeski Cieszyn
Waschut Irena, Czeski Cieszyn
Worek Eugeniusz, Trzyniec 6
Wygrys Halina, Czeski Cieszyn
Wytrzens Roman, Czeski Cieszyn

1982/83

IV B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Bielesz Marian, Czeski Cieszyn
Bojda Joanna, Trzyniec 6
Branna Alicja, Czeski Cieszyn
Branna Ewa, Czeski Cieszyn
Brudna Jolanta, Trzyniec 6
Brzeżańska Krystyna, Karwina
Chlup Jolanta, Trzyniec 6
Chmiel Mariola, Hawierzów
Ćmiel Danuta, Trzyniec
Filipek Marian, Jabłonków
Franek Barbara, Czeski Cieszyn
Gajger Tadeusz, Trzyniec
Goryl Józef, Wędrynia
Grzegorz Agata, Trzyniec 6
Haratek Mirosław, Karwina
Jochymek Maria, Bukowiec
Kara Iwo, Karwina
Kusyn Wilma, Sucha Górna
Kuś Marian, Czeski Cieszyn
Ligocki Antoni, Mosty koło Jabłonkowa
Łysek Alicja, Jabłonków
Łysek Danuta, Jabłonków
Mazur Lucjan, Jabłonków
Miczka Renata, Olbrachcice
Noga Zbyszek, Nawsie
Ochodek Władysław, Czeski Cieszyn
Pieter Lenka, Guty
Płonka Halina, Żuków
Podermański Roman, Bystrzyca
Pribula Mieczysław, Stonawa
Rabel Urszula, Karwina
Rakowska Janina, Nydek
Raszka Renata, Czeski Cieszyn
Samiec Barbara, Czeski Cieszyn
Sikora Bronisław, Nawsie
Stebel Krystyna, Leszna
Szczygieł Zbigniew, Trzyniec 6
Wałach Adam, Bystrzyca
Wojnar Urszula, Trzyniec 6

1982/83

IV C

Wychowawca: Zdenek Kladosch
 
Bielczyk Renata, Bystrzyca
Chraścina Wanda, Ligotka Kameralna
Czudek Elwira, Nawsie
Gociek Anna, Trzyniec 6
Górniak Anna, Czeski Cieszyn
Hlavica Marcela, Karpętna
Jalůvka Dagmar, Hawierzów
Kajstura Bogdan, Olbrachcice
Kantor Władysława, Milików
Kaszper Iwona, Ropica
Kawulok Krystyna, Rzeka
Kawulok Krystyna, Trzyniec 6
Kičmer Marcela, Trzyniec 6
Klimsza Krystyna, Trzyniec 6
Knopp Grażyna, Trzyniec
Koch Halina, Trzyniec
Konesz Zbigniew, Karwina
Kubisz Krystyna, Leszna
Kuczera Halina, Sucha Górna
Lasota Janusz, Końska
Mamica Ewa, Trzyniec 6
Martynek Antoni, Jabłonków
Miarka Beata, Końska
Molinek Renata, Hawierzów
Mrózek Janina, Oldrzychowice
Paździora Tomasz, Karwina
Polok Bogdan, Wędrynia
Przeczek Halina, Jabłonków
Przeczek Lucyna, Bystrzyca
Pyszko Danuta, Nawsie
Ryndak Danuta, Karwina
Rzyman Wiesław, Sucha Górna
Sabela Anna, Wielopole
Sobek Lubomir, Oldrzychowice
Staszko Wiesław, Leszna
Szewieczek, Janina, Karwina
Tomanek Zbigniew, Trzyniec 6
Wacławik Danuta, Karwina
Wałach Janina, Trzyniec 6
Wałach Waldemar, Bystrzyca

1982/83

IV D – Orłowa

Wychowawca: Jan Szarowski
 
Adryan Marian, Karwina
Badinka Helena, Stonawa
Hložek Grażyna, Olbrachcice
Drong Danuta, Sucha Górna
Folwarczny Dariusz, Karwina
Gałuszka Czesław, Karwina
Glatz Jadwiga, Stonawa
Golasowska Karin, Karwina
Gomółka Radomir, Hawierzów
Hanzlik Ksenia, Orłowa
Jeżowicz Zbigniew, Orłowa
Kołatek Renata, Stonawa
Król Barbara, Bogumin
Krótka Marcela, Lutynia
Krzywoń Jerzy, Bogumin
Lukašík Grażyna, Orłowa
Mezulián Daria, Karwina
Noremberczyk Halina, Karwina
Orszulik Marcela, Orłowa
Orszulik Wiesław, Karwina
Paździora Jolanta, Karwina
Pietrus Zbigniew, Hawierzów
Piszczek Marian, Stonawa
Połednik Ryszard, Stonawa
Sikora Mariusz, Karwina
Schimke Roman, Orłowa
Siuda Grażyna, Orłowa
Szeliga Wanda, Bogumin
Szłapka Zuzanna, Karwina
Szostok Lidia, Olbrachcice
Szymik Bronisława, Orłowa
Toman Andrzej, Karwina
Wróbel Ksenia, Karwina

1983/84

IV A

Wychowawca: Krystyna Herman
 
Cienciała Jan, Końska
Cieślar Roman, Trzyniec 5
Feber Marek, Jabłonków
Folwarczna Irena, Czeski Cieszyn
Franek Andrzej, Czeski Cieszyn
Guńka Roman, Czeski Cieszyn
Huplik Zuzanna, Czeski Cieszyn
Janik Maryla, Czeski Cieszyn
Janitek Zbigniew, Trzyniec 6
Kaleta Janina, Guty
Kantor Roman, Trzyniec 6
Kisza Halina, Czeski Cieszyn
Kopecka Darina, Trzyniec 6
Koziołek Wanda, Końska
Kożdoń Bohdan, Czeski Cieszyn
Kujawa Bogdan, Wędrynia
Liberda Jolanta, Czeski Cieszyn
Lisztwan Bohumil, Czeski Cieszyn
Martinek Stanisław, Trzyniec
Mitrenga Halina, Jabłonków
Młynek Anna, Gródek
Paszek Ewa, Bystrzyca
Pilch Dagmar, Gródek
Polak Roman, Trzyniec 6
Połczyński Jerzy, Warszawa
Popiołek Barbara, Czeski Cieszyn
Przybytek Maria, Bystrzyca
Rozbrój Marek, Czeski Cieszyn
Rusnok Karol, Oldrzychowice
Sikora Alena, Trzyniec 6
Supik Ewa, Bystrzyca
Szkandera Ilona, Bystrzyca
Szlauer Piotr, Żuków
Szlauer Renata, Żuków
Sztwiertnia Urszula, Bystrzyca
Wawreczka Danuta, Bystrzyca

1983/84

IV B

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Biłko Tomasz, Jabłonków
Bojko Bohdan, Trzyniec 6
Bojko Marek, Trzyniec 6
Cienciała Marek, Czeski Cieszyn
Crha Maria, Jabłonków
Czudek Stanisław, Górna Łomna
Filipek Anna, Jabłonków
Folwarczny Władysław, Kocobędz
Franek Jolanta, Czeski Cieszyn
Gandera Ewa, Wędrynia
Hławiczka Witold, Trzyniec 6
Jursa Wanda, Trzyniec 6
Kaleta Mariola, Rzeka
Kaleta Renata, Rzeka
Klus Janina, Dolna Łomna
Kluz Anna, Mosty koło Jabłonkowa
Koch Renata, Trzyniec 6
Kołek Czesław, Olbrachcice
Kostka Wanda, Wędrynia
Kożusznik Agata, Oldrzychowice
Kufa Bohdan, Czeski Cieszyn
Kufa Tatiana, Jabłonków
Liberda Bohdan, Trzyniec
Majewski Witold, Bystrzyca
Martynek Anna, Guty
Seifert Henryk, Mosty koło Jabłonkowa
Smoloń Regina, Żuków
Stebel Tadeusz, Trzyniec
Sztang Zdenka, Guty
Štirba Grażyna, Czeski Cieszyn
Wantulok Eugeniusz, Bystrzyca
Wojnar Grażyna, Gródek
Wojnar Marian, Trzyniec 6
Zmełty Renata, Bystrzyca
Żebrok Czesław, Bystrzyca

1983/84

IV C

Wychowawca: Karol Wałoszek
 
Brudna Lucyna, Czeski Cieszyn
Buława Andrzej, Łąki
Chmiel Zbigniew, Olbrachcice
Czyż Grażyna, Bystrzyca
Ćmiel Radek, Trzyniec 6
Franek Urszula, Czeski Cieszyn
Glac Czesław, Stanisłowice
Heczko Grażyna, Czeski Cieszyn
Heczko Bogdan, Trzyniec 6
Henner Roman, Czeski Cieszyn
Jaworska Marcela, Trzyniec
Ježek Radek, Trzyniec
Jursa Renata, Końska
Kantor Renata, Bystrzyca
Kantor Roman, Bystrzyca
Klus Renata, Jabłonków 4
Kolber Barbara, Czeski Cieszyn
Kowolowska Iweta, Boconowice
Kristen Michaela, Czeski Cieszyn
Kubik Lech, Trzyniec 6
Łaboj Zuzanna, Jabłonków
Lisztwan Marian, Wędrynia
Macura Barbara, Wędrynia
Podermański Leszek, Trzyniec 6
Prochazka Iwana, Czeski Cieszyn
Rabin Monika, Wędrynia
Roman Grażyna, Czeski Cieszyn
Santarius Paweł, Olbrachcice
Seifert Irena, Mosty koło Jabłonkowa
Stopa Tomasz, Jabłonków
Stopa Witold, Jabłonków
Suchanek Daria, Łąki
Suchanek Jolanta, Trzyniec 6
Szkandera Grzegorz, Trzyniec 6
Trombik Józef, Wędrynia
Urbanik Marian, Trzyniec 3
Wantulok Barbara, Trzyniec
Zając Richard, Trzyniec 6
Żurek Roman, Trzyniec 6

1983/84

IV D – Orłowa

Wychowawca: Jan Branny
 
Badura Tatiana, Błędowice
Beliš Grażyna, Sucha Górna
Bezděk Adolf, Karwina
Borys Halina, Karwina
Bujok Marcin, Błędowice
Ćmiel Danuta, Karwina
Gałuszka Halina, Sucha
Giemsa Leszek, Sucha Górna
Glac René, Karwina
Grimm Jarmila, Karwina
Hanak Irena, Skrzeczoń
Kaderka Roman, Karwina
Kapias Kornelia, Bogumin
Kubisz Xenia, Karwina
Ligocki Leon, Lutynia
Pastucha Barbara, Błędowice
Pieczka Barbara, Karwina
Pietraszek Renata, Karwina
Seifert Regina, Karwina
Shash Taysir, Karwina
Schönwald Alicja, Karwina
Sikora Daniel, Karwina
Sładeczek Halina, Lutynia
Sperling Barbara, Cierlicko
Stolarz Wanda, Karwina
Strzondała Roman, Karwina
Szweda Anna, Karwina
Uher Julian, Rychwałd
Wałoszek Andrzej, Karwina
Wilczek Iweta, Cierlicko
Winkler Halka, Karwina
Wojaczek Leszek, Karwina
Wojnar Zbigniew, Karwina
Záborská Danuta, Orłowa
Żabińska Jolanta, Hawierzów

1984/85

IV A

Wychowawca: Aleksandra Miczek
 
Bajger Marian, Czeski Cieszyn
Bielczyk Lucyna, Bystrzyca
Biłko Alicja, Czeski Cieszyn
Bocek Henryk, Trzyniec
Bojko Agata, Czeski Cieszyn
Chowaniec Halina, Gródek
Cieślar Zuzanna, Oldrzychowice
Dudys Dorota, Bystrzyca
Gałuszka Jolanta, Bystrzyca
Goj Dolores, Trzyniec
Grohmann Dorota, Czeski Cieszyn
Hamaš Władysława, Trzyniec
Heczko Marcela, Cierlicko
Heczko Ewa, Milików
Jachnicka Janina, Jabłonków
Kloza Marek, Olbrachcice
Kluz Iwana, Jabłonków
Kłoda Anna, Bystrzyca
Kufa Ewa, Mosty koło Jabłonkowa
Łamacz Henryk, Czeski Cieszyn
Lebeda Dariusz, Wędrynia
Matloch Bogdan, Trzyniec
Plinta Antoni, Wędrynia
Putzlacher Renata, Czeski Cieszyn
Raszka Grażyna, Trzyniec
Roszak Beata, Czeski Cieszyn
Sikora Janina, Bystrzyca
Sikora Jolanta, Cierlicko
Smugała Tadeusz, Czeski Cieszyn
Suchanek Pawełka, Czeski Cieszyn
Supik Daniela, Bystrzyca
Szotkowska Danuta, Mosty koło Jabłonkowa
Sztwiertnia Danuta, Bystrzyca
Szücs Renata, Trzyniec
Štirba Jacek , Czeski Cieszyn
Wałaska Krystyna, Wędrynia
Wojtas Józef, Jabłonków
Zahradnik Zbigniew, Trzyniec
Zahraj Grzegorz, Czeski Cieszyn

1984/85

IV B

Wychowawca: Mieczysława Dorda
 
Basarab Jan, Trzyniec
Bromek Gustaw, Hawierzów
Bulat Beata, Karwina
Byrtus Czesław, Czeski Cieszyn
Chodura Tomasz, Trzyniec
Cichy Tadeusz, Czeski Cieszyn
Cienciała Bogdan, Jabłonków
Cienciała Radek, Trzyniec
Csepcsar Zdzisław, Trzyniec
Cymorek Irena, Czeski Cieszyn
Heczko Bronisława, Bystrzyca
Hotowa Karin, Czeski Cieszyn
Huczała Henryk, Ligotka Kameralna
Janeczek Piotr, Gródek
Kaleta Piotr, Bystrzyca
Kantor Karin, Trzyniec
Kawulok Zbigniew, Łomna Dolna
Klimsza Halina, Hawierzów – Sucha
Klus Jan, Jabłonków
Kończyna Radek, Błędowice
Kowala Piotr, Wędrynia
Kozok Marian, Trzyniec
Kroker Danuta, Trzyniec
Kufa Marek, Czeski Cieszyn
Małysz Jarmila, Czeski Cieszyn
Martynek Roman, Bystrzyca
Mezei Michaela, Trzyniec
Potysz Barbara, Błędowice
Rucki Jan, Karpętna
Sajdok Roman, Bystrzyca
Stebel Wiesław, Karpętna
Szczepanek Kazimierz, Bystrzyca
Szczuka Monika, Trzyniec
Sztang Janina, Guty
Tomasz Beata, Błędowice
Tomiczek Henryka, Łąki
Urbaniec Maria, Trzyniec

1984/85

IV C

Wychowawca: Wanda Samek
 
Donocik Barbara, Czeski Cieszyn
Drózd Iwona, Wędrynia
Filipek Beata, Gnojnik
Folwarczny Zbyszek, Czeski Cieszyn
Gamrot Adam, Hawierzów – Sucha
Goczoł Marian, Trzyniec
Kiedroń Irena, Hawierzów – Sucha
Kiedroń Urszula, Wędrynia
Kulig Renata, Bukowiec
Łakota Marek, Wędrynia
Macoszek Andrzej, Jabłonków
Mamica Ryszard, Mistrzowice
Matloch Tadeusz, Bystrzyca
Matuszek Renata, Śmiłowice
Mencner Czesław, Trzyniec
Michalik Beata, Czeski Cieszyn
Mitrenga Stanisław, Wędrynia
Mrózek Bronisław, Czeski Cieszyn
Niedoba Lech, Jabłonków
Nogol Janusz, Czeski Cieszyn
Piszkiewicz Beata, Czeski Cieszyn
Potysz Marek, Trzyniec
Roszka Roman, Bystrzyca
Rusnok Janina, Jabłonków
Rzyman Danuta, Sucha Górna
Samiec Grażyna, Bystrzyca
Samiec Zbyszek, Czeski Cieszyn
Siedloczek Marian, Trzyniec
Sobalik Renata, Czeski Cieszyn
Szarowska Renata, Trzyniec
Szturc Stanisław, Gródek
Tomanek Janina, Trzyniec
Trombik Halina, Końska
Wacławik Wanda, Oldrzychowice
Widenka Barbara, Cierlicko
Wrana Ewa, Olbrachcice
Zahradnik Janina, Trzyniec

1984/85

IV D – Orłowa

Wychowawca: Eryk Szostok
 
Babczyński Ryszard, Karwina
Bigaj Roman, Błędowice
Brzeżański Henryk, Olbrachcice
Bura Janina, Karwina
Cechel Monika, Darków
Charvát Iweta, Orłowa
Durczok Jolanta, Bogumin
Dzik Ewa, Orłowa
Fierla Barbara, Karwina
Filipczyk Lenka, Bogumin
Firla Mariusz, Karwina
Folwarczny Roman, Olbrachcice
Gattnar Lech, Karwina
Grzechacka Renata, Karwina
Jeleń Renata, Karwina
Kaliczuk Krystyna, Karwina
Kalina Renata, Hawierzów – Sucha
Kiedroń Rostislav, Sucha Górna
Klimoszek Karol, Cierlicko
Kornas Adam, Hawierzów
Kubiena Ryszard, Stonawa
Krymiec Władysław, Karwina
Matuszyński Marek, Karwina
Möhwald Igor, Orłowa
Niedoba Agata, Orłowa
Orszulik Halina, Karwina
Pilich Monika, Karwina
Pulcer Beata, Olbrachcice
Sembol Aleksandra, Karwina
Sładeczek Aleksandra, Lutynia
Słowik Sylwia, Orłowa
Śmiga Lenka, Karwina
Strzyż Romana, Błędowice
Szczyrba Zdenek, Cierlicko
Śliwka Romana, Karwina
Zaremba Romana, Karwina
Wajda Renata, Lutynia Dolna
Woźnica Jolanta, Lutynia Dolna
Zarzycka Renata, Hawierzów – Sucha

1985/86

IV A

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Bojko Barbara, Trzyniec 6
Bugel Walerian, Czeski Cieszyn
Chmiel Marek, Błędowice
Ćmiel Igor, Jabłonków
Godula Marian, Sucha Górna
Harok Leszek, Czeski Cieszyn
Heczko Wiesław, Gródek
Jadamus Czesław, Oldrzychowice
Kiszka Bogdan, Żywocice
Klus Janina, Trzyniec
Kohut Renata, Czeski Cieszyn
Kotas Grażyna, Trzyniec 6
Kukuczka Jadwiga, Bukowiec
Kusyn Anna, Sucha Górna
Legerska Lenka, Końska
Madeja Wanda, Sucha Górna
Mendrek Tomasz, Czeski Cieszyn
Menšík Denisa, Trzyniec 6
Michałek Marek, Stonawa
Milerski Michał, Nydek
Novák Adrianna, Trzyniec 6
Pielesz Roman, Czeski Cieszyn
Pilch Dagmar, Jabłonków
Pilch Marian, Gródek
Plinta Jan, Trzyniec 6
Roszka Marian, Bystrzyca
Štirba Witold, Czeski Cieszyn
Stopa Zygmunt, Jabłonków
Szarowska Lucyna, Czeski Cieszyn
Wałach Karin, Trzyniec 6
Worek Daniel, Bystrzyca
Zemene Roman, Oldrzychowice
Zmełty Bogdan, Bystrzyca

1985/86

IV B

Wychowawca: Zbigniew Kujawa
 
Bajger Marian, Hawierzów
Bielesz Judyta, Czeski Cieszyn
Bocek Bogusław, Trzyniec 12
Branny Piotr, Czeski Cieszyn
Brózda Marcela, Gródek
Bujok Tomasz, Błędowice
Byrtus Halina, Czeski Cieszyn
Chlebek Stanisław, Śmiłowice
Chlup Daniel, Trzyniec 6
Cieślar Czesław, Gnojnik
Dorda Krystyna, Czeski Cieszyn
Gawlik Kryzsztof, Jabłonków
Heller Mariola, Szumbark
Heller Renata, Szumbark
Hruba Mariola, Sucha Średnia
Kaleta Władysław, Oldrzychowice
Kowalczyk Daniel, Trzyniec
Kowalczyk Lubomir, Gnojnik
Klus Anna, Jabłonków
Kluz Janina, Jabłonków 6
Krawiec Michał, Trzanowice
Kristen Adam, Czeski Cieszyn
Kroczek Janusz, Końska
Lipka Janina, Nydek
Motyka Mariola, Bystrzyca
Musioł Zbigniew, Wędrynia
Porošin Marek, Trzyniec 6
Pszczółka Daniel, Trzyniec 6
Rzeszot Beata, Kocobędz
Szczepaniec Grażyna, Błędowice
Taska Renata, Trzyniec 6
Toman Elżbieta, Hawierzów
Tomanek Tomasz, Trzyniec 6
Wacławek Józef, Mosty koło Jabłonkowa
Wita Joanna, Hawierzów

1985/86

IV C

Wychowawca: Stanisław Siedloczek
 
Cholewa Janina, Sucha Górna
Drózd Barbara, Bystrzyca
Ernst Janina, Ropica
Frojda Dagmar, Stonawa
Glac Maria, Żuków
Haltof Beata, Jabłonków
Hławiczka Renata, Ropica
Kaim Władysława, Czeski Cieszyn
Kaleta Danuta, Wędrynia
Kiedroń Bronisława, Stonawa
Kielar Maria, Trzyniec 5
Klus Marcela, Bystrzyca
Kluz Maria, Mosty koło Jabłonkowa
Kluziok Jolanta, Czeski Cieszyn
Michejda Barbara, Olbrachcice
Musiołek Ewa, Łąki
Niemczyk Ewa, Toszonowice
Niemiec Irena, Karwina
Noga Adrianna, Trzyniec 6
Orawska Edyta, Końska
Poncza Joanna, Hawierzów
Sikora Małgorzata, Łomna
Siwek Renata, Hawierzów
Szkandera Barbara, Bystrzyca
Szolona Milena, Milików
Tůma Urszula, Olbrachcice
Wałach Jolanta, Gródek
Wygrys Renata, Końska
Zawadzka Janina, Hawierzów
Żmija Mariola, Stonawa

1985/86

IV D – Orłowa

Wychowawca: Hubert Piszkiewicz
 
Bałon Barbara, Orłowa
Bielczyk Zdenek, Karwina
Bizoń Andrzej, Karwina
Buzek Lech, Karwina
Chodura Danuta, Karwina
Chwajoł Marek, Orłowa
Dudzik Bogusław, Orłowa
Fierla Jerzy, Karwina
Foltyn Jarosława, Karwina
Gawlas Dominik, Orłowa
Hanzel Karin, Darków
Hrnčíř Ewa, Rychwałd
Kantor Přemysl, Karwina
Kopytko Renata, Lutynia
Kubanek Karin, Orłowa
Kucharczyk Monika, Rychwałd
Łaciok Pawlina, Piotrowice
Macura Andrzej, Orłowa
Mazur Barbara, Karwina
Moroń Marek, Karwina
Mrózek Bohdana, Karwina
Najder Roman, Karwina
Nieciąg Zbigniew, Karwina
Pukowietz Zbigniew, Karwina
Sanak Jolanta, Karwina
Schönwald Bożena, Karwina
Stala Renata, Karwina
Szarowski Marek, Orłowa
Szarowski Marian, Karwina
Tadrała Maria, Orłowa
Trzaskalik Mariusz, Karwina
Twardzik Renata, Orłowa
Waluszczyk Roman, Skrzeczoń
Wania Joanna, Orłowa
Winkler Urszula, Karwina
Wojaczek Michaela, Karwina
Wytrzens Łucja, Karwina
Zaremba Irena, Karwina

1986/87

IV A

Wychowawca: Daniela Zaremba
 
Bałon Irena, Błędowice
Bałon Renata, Jabłonków
Branny Wit, Czeski Cieszyn
Bujok Krystyna, Bystrzyca
Chlup Gabriela, Trzyniec 6
Cienciała Jacek, Wędrynia
Dänemark Ligia, Czeski Cieszyn
Drobisz Robert, Wędrynia
Drong Gerhard, Czeski Cieszyn
Drózd Mariusz, Trzyniec 6
Fetzer Arnold, Kocobędz
Gembala Bogdan, Czeski Cieszyn
Jasiński Gustaw, Trzyniec 6
Konderla Anna, Żuków
Kowalczyk Lech, Trzyniec 6
Kraina Andrzej, Czeski Cieszyn
Lebeda Ryszard, Wędrynia
Łukosz Zbigniew, Olbrachcice
Łyżbicka Regina, Trzyniec 6
Misiarz Iweta, Trzyniec 6
Morżoł Roman, Trzyniec 6
Palowski Roman, Czeski Cieszyn
Pyszko Miriam, Jabłonków
Rakowska Beata, Czeski Cieszyn
Rakowska Grażyna, Czeski Cieszyn
Raszyk Jolanta, Oldrzychowice
Sabela Joanna, Ligotka Kameralna
Santarius Marek, Olbrachcice
Staszko Barbara, Trzyniec 5
Szczepaniec Renata, Błędowice
Tomaszek Andrzej, Sucha
Tomiczek Grażyna, Łąki
Wojnar Janusz, Trzyniec 6
Wojnar Karin, Trzyniec 6
Zuber Renata, Wędrynia

1986/87

IV B

Wychowawca: Hilda Śliż
 
Baszczyński Tomasz, Czeski Cieszyn
Brzóska Maciej, Czeski Cieszyn
Bujok Jolanta, Bystrzyca
Chmiel Wanda, Końska
Cienciała Janusz, Bystrzyca
Cienciała Magda, Czeski Cieszyn
Filipczyk Marcin, Nawsie
Gaudyn Beata, Trzycież
Grega Roman, Trzyniec 6
Haratyk Ewa, Trzyniec 6
Harwot Lidia, Tyra
Heczko Stanisław, Wędrynia
Herman Renata, Bukowiec
Kaim Miriam, Czeski Cieszyn
Kaleta Edward, Bystrzyca
Kantor Mirosław, Żuków
Klus Zbigniew, Jabłonków
Kufa Zbigniew, Czeski Cieszyn
Łabaj Krystyna, Końska
Madeja Roman, Trzyniec 3
Młynek Dorota, Gródek
Morawiec Piotr, Czeski Cieszyn
Morżoł Daria, Bystrzyca
Niedoba Bolesław, Milików
Pecha Janina, Trzyniec
Raszka Zbigniew, Czeski Cieszyn
Spratek Grażyna, Guty
Szarowski Roman, Trzyniec
Szlauer Monika, Łąki
Sznapka Henryk, Czeski Cieszyn
Wacławek Beata, Łomna
Walek Agata, Trzyniec 6
Werner Robert, Olbrachcice

1986/87

IV C – Orłowa

Wychowawca: Miria Prymus
 
Farny Mirosław, Hawierzów
Gałuszka Roman, Karwina
Grzebień Maria, Karwina
Janas Władysław, Karwina
Kaczyński Zbyszek, Karwina
Kawka Katarzyna, Karwina
Kocur Marek, Karwina
Krzan Barbara, Karwina
Krzyżanek Andrzej, Karwina
Kubeczka Agata, Orłowa
Kubiczek Paweł, Hawierzów
Kubiczek Władysław, Karwina
Kula Monika, Rychwałd
Kwolek Tomasz, Orłowa
Lipka Grażyna, Karwina
Macura Zbigniew, Orłowa
Makówka Maria, Karwina
Nabielec Roman, Orłowa
Opacka Elżbieta, Dziećmorowice
Oślizlok Beata, Karwina
Palowski Dariusz, Karwina
Pilch Anna, Hawierzów
Przeczek Edyta, Pietwałd
Rusek Daria, Karwina
Slonka Jan, Hawierzów
Stachura Mariusz, Piotrowice
Swaczyna Roman, Karwina
Tomiczek Marian, Hawierzów
Wierzgoń Bogdan, Karwina
Wierzgoń Zbigniew, Karwina

1987/88

IV A

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Bocek Robert, Czeski Cieszyn
Chlebik Urszula, Olbrachcice
Chraścina Renata, Czeski Cieszyn
Donocik Roman, Czeski Cieszyn
Kajzar Halina, Trzyniec 6
Káňa Beata, Sucha Górna
Kędziera Jerzy, Czeski Cieszyn
Kotula Romana, Sucha Górna
Kufa Roman, Czeski Cieszyn
Kusyn Barbara, Sucha Górna
Mika Janusz, Czeski Cieszyn
Milerski Janusz, Trzyniec 3
Nagy Wanda, Mosty koło Jabłonkowa
Poncza Marek, Błędowice
Putzlacher Stanisław, Czeski Cieszyn
Sikora Urszula, Bystrzyca
Siwy Mariusz, Oldrzychowice
Stawiany Marcel, Trzyniec 3
Suszka Marcin, Czeski Cieszyn
Szczepańska Zuzanna, Wędrynia
Szlauer Barbara, Trzyniec 6
Szpak Barbara, Mosty koło Jabłonkowa
Tkacz Aleksander, Trzyniec 6
Wałaska Beata, Wędrynia
Wawrosz Gabriela, Trzyniec 6
Zogata Lidia, Trzyniec 6

1987/88

IV B

Wychowawca: Irena Machej
 
Bałon Barbara, Jabłonków
Dudys Jolanta, Trzyniec 3
Jadamus Jolanta, Leszna
Janitek Barbara, Trzyniec 6
Jaworski Daniel, Trzyniec 6
Jeżek Bogdan, Trzyniec 6
Kaczmarczyk Marek, Trzyniec 6
Konderla Robert, Końska
Kowalczyk Ryszard, Trzyniec 3
Macoszek Halina, Bystrzyca
Milerska Barbara, Nydek
Niedoba Mariola, Milików
Recman Karolina, Trzanowice
Roman Regina, Trzyniec 6
Rusek Karol, Czeski Cieszyn
Santarius Tomasz, Bystrzyca
Sembol Marek, Czeski Cieszyn
Špila Lubomír, Trzyniec 6
Szkandera Jan, Bukowiec
Szotek Barbara, Błędowice
Tyszka Ewa, Bogumin
Wałach Lucyna, Bystrzyca
Wygrys Michał, Czeski Cieszyn
Zawada Andrzej, Trzyniec

1987/88

IV C – Orłowa

Wychowawca: Danuta Ondruch
 
Baron Roman, Karwina
Bugdol Danuta, Bogumin
Cechel Viola, Darków
Dal Wiesława, Karwina
Dudzik Jan, Orłowa
Farna Gabriela, Hawierzów
Galba Monika, Karwina
Kania Halka, Orłowa
Kufa Paweł, Orłowa
Łakota Aleksandra, Błędowice
Niedziela Marcin, Karwina
Opacka Anna, Dziećmorowice
Pasz Piotr, Orłowa – Łazy
Pribula Marek, Karwina
Procner Lucyna, Karwina
Raszyk Regina, Karwina
Semeniuk Paweł, Ostrawa
Sikora Beata, Karwina
Strzyż Lenka, Karwina
Szczyrba Bronisława, Orłowa
Śmiłowska Ewa, Bogumin
Śmiłowski Tomasz, Karwina
Waluszczyk Bogdan, Bogumin
Volek Marek, Orłowa
Zym Kamil, Karwina

1988/89

IV A

Wychowawca: Zdenek Kladosch
 
Adámek Daniel, Czeski Cieszyn
Branny Przemysław, Czeski Cieszyn
Dorda Miloslav, Czeski Cieszyn
Duda Ester, Trzyniec
Dziekanik Mariusz, Trzyniec
Dzik Renata, Hawierzów
Franek Beata, Czeski Cieszyn
Gnida Grażyna, Trzyniec
Grycz Roman, Trzyniec
Heczko Bogdan, Gródek
Huczała Barbara, Trzyniec
Iberla Gabriela, Oldrzychowice
Kašubiak Karin, Oldrzychowice
Kisza Urszula, Trzyniec
Konesz Marian, Czeski Cieszyn
Kuchejda Tadeusz, Oldrzychowice
Matloch Regina, Czeski Cieszyn
Mika Barbara, Czeski Cieszyn
Mołdrzyk Ryszard, Czeski Cieszyn
Pawera Michał, Grodziszcz
Piwko Olga, Ropica
Pytlarz Renata, Trzyniec
Szczuka Beata, Trzyniec
Sznapka Marek, Czeski Cieszyn
Śliż Lucyna, Bystrzyca
Utíkal Tomasz, Czeski Cieszyn

1988/89

IV B

Wychowawca: Jadwiga Suchoń
 
Czechotka Roman, Jabłonków
Filipek Irena, Łomna Dolna
Kantor Beata, Żuków Dolny
Kantor Bronisław, Czeski Cieszyn
Kiszka Łucja, Czeski Cieszyn
Kluz Jerzy, Nawsie
Kujawa Urszula, Wędrynia
Kraus Izabela, Trzyniec
Łamacz Karol, Czeski Cieszyn
Mrózek Marcin, Czeski Cieszyn
Ondraszek Renata, Wędrynia
Piegza Marek, Jabłonków
Piszut Michael, Żuków Górny
Putniorz Janina, Kocobędz
Roszak Marek, Czeski Cieszyn
Rumel Ireneusz, Czeski Cieszyn
Rusnok Ryszard, Nawsie
Santarius Ewa, Trzyniec
Sochor Marek, Czeski Cieszyn
Solarczyk Barbara, Czeski Cieszyn
Sodzawiczna Monika, Piosek
Sikora Ester, Trzyniec
Stonawska Renata, Jabłonków
Trzaskalik Marek, Olbrachcice
Wałach Gabriela, Trzyniec
Vlček Iwona, Jabłonków

1988/89

IV C

Wychowawca: Anna Kaczmarska
 
Cymorek Maria, Wędrynia
Czyž Wiesława, Bystrzyca
Dosedla Bronislawa, Trzyniec
Ferfecka Janina, Trzyniec
Filipiec Halina, Gnojnik
Filipiec Renata, Trzanowice
Gociek Henryk, Bystrzyca
Hajduk Bogdan, Nawsie
Heczko Józef, Karpętna
Hławiczka Agata, Bystrzyca
Kaleta Roman, Nawsie
Kantor Anna, Nawsie
Klus Monika, Trzyniec
Lipowska Karin, Mosty koło Jabłonkowa
Macura Maria, Wędrynia
Niedoba Regina, Nawsie
Piechaczek Krzysztof, Bystrzyca
Recman Daniel, Trzanowice
Sabela Piotr, Wielopole
Szwarc Sonia, Bystrzyca
Szymczysko Roman, Toszonowice
Szymik Barbara, Ligotka Kameralna
Śniegoń Halina, Ligotka Kameralna
Śniegoń Zuzanna, Ligotka Kameralna
Wałaska Izabela, Milików

1988/89

IV D – Orłowa

Wychowawca: Eryk Szostok
 
Böhm Marek, Szumbark
Bulat Daniel, Karwina
Dudziak Barbara, Orłowa – Lutynia
Fierla Halina, Karwina
Folwarczny Marian, Błędowice
Galba Iwona, Karwina
Hanzel Aleksandra, Dąbrowa
Konesz Alina, Karwina
Konesz Halina, Karwina
Kučera Janina, Karwina
Kucharczyk Andrea, Karwina
Kupczak Radek, Błędowice
Mrózek Zbyszek, Sucha Górna
Pawera Dorota, Karwina
Polok Joanna, Sucha Górna
Prokel Irena, Błędowice
Regel Adrianna, Karwina
Rychlik Roman, Sucha Górna
Rzyman Dorota, Sucha Górna
Shash Renata, Karwina
Stec Barbara, Orłowa – Lutynia
Śmiłowski Paweł, Karwina
Woźnica Daria, Lutynia Dolna
Veselý Michał, Orłowa – Lutynia
Żebrok Anna, Stonawa

1989/90

IV A

Wychowawca: Maria Kaleta
 
Cienciała Edward, Trzyniec
Czernek Jerzy, Bystrzyca
Farnik Janina, Olbrachcice
Fiedor Jolanta, Karwina
Foltyn Ryszard, Oldrzychowice
Gawlik Aleksandra, Jabłonków
Huczała Ryszard, Trzyniec
Kaleta Bogdan, Bystrzyca
Karzeł Grażyna, Trzyniec
Kuchejda Halina, Karwina
Kulig Robert, Bukowiec
Matloch Halina, Trzyniec
Polok Roman, Gródek
Pyszko Katarzyna, Nawsie
Raab Olga, Trzyniec
Richter Leszek, Trzyniec
Sajdok Paweł, Trzyniec
Śliwka Marek, Karwina
Szatanik Grażyna, Stonawa
Szymczysko Renata, Toszonowice
Świerczek Piotr, Jabłonków
Witos Zbigniew, Trzyniec – Kojkowice
Wolna Barbara, Trzyniec
Zaleska Beata, Olbrachcice

1989/90

IV B

Wychowawca: Wanda Samek
 
Czernek Monika, Trzyniec
Cienciała Joanna, Czeski Cieszyn
Cienciała Leszek, Jabłonków
Chodura René, Gnojnik
Ćmiel Władysław, Jabłonków
Firla Bolesław, Hawierzów – Sucha
Foltyn Sylwia, Cierlicko
Gruszkowski Piotr, Sucha Górna
Jakubek Maria, Trzyniec
Klega Dagmara, Czeski Cieszyn
Klus Jan, Jabłonków
Kufa Maryla, Mosty koło Jabłonkowa
Lotter Beata, Sucha Górna
Martynek Barbara, Czeski Cieszyn
Miczek Zbigiew, Czeski Cieszyn
Moliński Jakub, Czeski Cieszyn
Nežerka Ewa, Trzyniec
Palowski Marek, Czeski Cieszyn
Pešák Lenka, Czeski Cieszyn
Putniorz Adam, Czeski Cieszyn
Roszka Jolanta, Wędrynia
Syrek Danuta, Karwina
Wałowy Ewa, Karwina
Wurszt Julian, Ligotka Kameralna
Zaremba Zbigniew, Czeski Cieszyn

1989/90

IV C

Wychowawca: Mieczysława Dorda
Wychowawca: Wilhelm Franek
 
Broda Gabriela, Oldrzychowice
Byrtus Zbigniew, Nydek
Dywor Marcin, Czeski Cieszyn
Gajdacz Beata, Trzyniec
Gnida Gabriela, Trzyniec
Gurbiel Roman, Czeski Cieszyn
Kotas Sonia, Wędrynia
Kowalczyk Jolanta, Gnojnik
Król Danuta, Ropica
Kula Roman, Trzyniec
Kwaczek Roman, Gnojnik
Lanc Janusz, Trzyniec
Lipowska Łucja, Gnojnik
Malczyk Roman, Karwina
Michalik Daniel, Trzyniec
Mrózek Bogdan, Ligotka Kameralna
Oborna Jolanta, Czeski Cieszyn
Pytlik Bogdan, Karwina
Sochor Agata, Czeski Cieszyn
Suszka Alicja, Czeski Cieszyn
Szarowski Marek, Czeski Cieszyn
Wdówka Mariola, Sucha Górna
Zajíc Ilona, Trzyniec
Zogata Roman, Trzyniec

1989/90

IV D – Orłowa

Wychowawca: Hubert Piszkiewicz
 
Brzezny Aleksander, Orłowa – Lutynia
Chmiel Krystyna, Karwina
Cicha Beata, Błędowice
Droździk Władysław, Hawierzów
Fismol Aleksandra, Orłowa – Lutynia
Folwarczna Urszula, Błędowice
Gawlas Bogdan, Rychwałd
Gaze Michał, Ostrawa
Holesz Stanisław, Karwina
Jędrzejczyk Beata, Orłowa – Lutynia
Klimsza Adam, Hawierzów
Kornas Halina, Orłowa – Lutynia
Krygel Monika, Hawierzów – Sucha
Kubeczka Karol, Orłowa – Lutynia
Kubiczek Jan, Hawierzów
Kubiena Renata, Stonawa
Parchański Marcin, Karwina
Prymus Daniel, Hawierzów
Rewenda Marcin, Stonawa
Sebera Roman, Karwina
Słowik Krystyna, Hawierzów – Sucha
Staś Marek, Żywocice
Suchanek Halina, Karwina
Szarowska Aleksandra, Orłowa
Taraba Mariusz, Hawierzów
Wantuła Barbara, Karwina

1990/91

IV A

Wychowawca: Alojzy Kufa
 
Bocek Krzysztof, Trzyniec
Cienciała Ilona, Wędrynia
Cieślar Janusz, Bystrzyca
Duda Radek, Stonawa
Dwulit Lucyna, Czeski Cieszyn
Ferfecki Bohdan, Trzyniec
Gaura Janina, Żuków Dolny
Iwanuszek Andrzej, Wędrynia
Jakubek Piotr, Trzyniec
Janik Romana, Błędowice
Kawulok Marek, Jabłonków
Knebel Iwona, Cierlicko
Kotas Magdalena, Gródek
Kulla Maria, Ropica
Kuźma Ryszard, Trzyniec
Lisztwan Renata, Wędrynia
Macura Katarzyna, Czeski Cieszyn
Matloch Gabriela, Czeski Cieszyn
Mec Roman, Milików
Návrat Beata, Wędrynia
Niedoba Urszula, Czeski Cieszyn
Nożka Marian, Łąki
Pindur Wanda, Jabłonków
Pinkas Beata, Czeski Cieszyn
Potysz Magdalena, Błędowice
Rusnok Olga, Oldrzychowice
Stopa Grzegorz, Jabłonków
Supik Ingrid, Olbrachcice
Szotkowski Marek, Trzyniec
Szturc Olga, Bystrzyca
Špila Roman, Trzyniec
Troszok Ewa, Śmiłowice
Wojnar Daniel, Wędrynia
Zagóra Magdalena, Żuków Dolny

1990/91

IV B

Wychowawca: Stanisław Siedloczek
 
Bocek Beata, Jabłonków
Bocek Janina, Bystrzyca
Broda Olga, Oldrzychowice
Cieślar Danuta, Nydek
Cieślar Maria, Gnojnik
Drózd Bogdan, Bystrzyca
Filipek Jolanta, Łomna Dolna
Grycz Marek, Trzyniec
Hławiczka Wanda, Trzyniec
Horzyk Adrian, Czeski Cieszyn
Hyrnik Ireneusz, Guty
Jaworski Marian, Trzyniec
Kaczmarczyk Zenon, Trzycież
Karlubik Piotr, Trzyniec – Kojkowice
Krzemień Beata, Bystrzyca
Kufa Tadeusz, Czeski Cieszyn
Lipus Halina, Nawsie
Mališ Roman, Trzyniec
Mandrysz Henryk, Czeski Cieszyn
Matloch Miriam, Mosty koło Jabłonkowa
Motyka Aniela, Mosty koło Jabłonkowa
Mrózek Marian, Ligotka Kameralna
Piętak Marcin, Śmiłowice
Polkowski Paweł, Polska
Sikora Renata, Jabłonków
Siwa Żaneta, Bystrzyca
Słowioczek Danuta, Jabłonków
Stonawski Mirosław, Jabłonków
Szczotka Michał, Czeski Cieszyn
Tesarczyk Kamil, Trzyniec
Wałach Marcela, Trzyniec
Wawreczka Piotr, Czeski Cieszyn
Worek Beata, Trzyniec
Zając Gabriela, Trzyniec
Zarzycka Janina, Jabłonków

1990/91

IV C – Orłowa

Wychowawca: Miria Prymus
 
Böhm Gabriela, Hawierzów
Czap Tomasz, Olbrachcice
Drózd Marian, Hawierzów
Foltyn Anna, Karwina
Folwarczna Anna, Błędowice
Fryk Daniel, Karwina
Gałuszka Wiesław, Stonawa
Chroboczek Ewelina, Sucha Górna
Chwajoł Joanna, Orłowa – Lutynia
Kniezek Leona, Karwina
Konkolska Iwona, Karwina
Lipka Renata, Karwina
Lukša Artur, Karwina
Molinek Marian, Orłowa – Lutynia
Monczka Urszula, Karwina
Mulka Monika, Rychwałd
Opacka Ester, Dziećmorowice
Pellar Gabriela, Cierlicko
Przybyła Roman, Karwina
Pukowiec Tomasz, Karwina
Seidler Beata, Karwina
Schönwald Edward, Karwina
Siwek Robert, Karwina
Słowik Halina, Orłowa
Śmiłowski Marek, Błędowice
Szczygieł Rudolf, Olbrachcice
Tańcula Jadwiga, Orłowa
Wania Urszula, Orłowa – Dąbrowa
Veselá Magda, Orłowa – Lutynia
Żmija Tomasz, Karwina

1991/92

IV A

Wychowawca: Krystyna Herman
 
Babilon Marta, Bystrzyca
Bársony Ewa, Śmiłowice
Biłko Sonia, Wędrynia
Brych Jan, Ligotka Kameralna
Cienciała Gabriela, Wędrynia
Czudek Anna, Gródek
Drong Regina, Gródek
Feber Zbyszek, Bystrzyca
Folwarczna Darina, Toszonowice Górne
Gociek Marian, Bystrzyca
Kufa Beata, Mosty koło Jabłonkowa
Lipka Roman, Wędrynia
Piechaczek Katarzyna, Bystrzyca
Pindur Nina, Rzeka
Podola Irena, Karpętna
Rusz Katarzyna, Bystrzyca
Rusz Pawełka, Bystrzyca
Rusz Renata, Rzeka
Sabela Janusz, Ropica
Sikora Jerzy, Wędrynia
Sikora Ryszard, Bystrzyca
Sikora Stanisław, Bystrzyca
Starzyk Erika, Gródek
Szmek Ester, Bystrzyca
Szücs Karin, Ropica
Szwarc Mieczysław, Wędrynia
Szymeczek Józef, Nydek
Štirba Andrzej, Czeski Cieszyn
Wałach Dariusz, Bystrzyca

1991/92

IV B

Wychowawca: Zbigniew Kujawa
 
Banot Sylwia, Trzyniec
Białoń Gabriela, Trzyniec
Borska Janina, Trzyniec
Branna Alina, Trzyniec
Burda Marcin, Trzyniec
Czudek Jan, Jabłonków
Dudys Izabela, Trzyniec
Grzegorz Marian, Trzyniec – Podlesie
Haratyk Halina, Jabłonków
Haratyk Katarzyna, Jabłonków
Hóta Sylwia, Guty
Judaszewicz Wiera, Trzyniec
Kaleta Danuta, Jabłonków
Klus Marian, Trzyniec
Kowalczyk Aneta, Trzyniec
Miarka Dawid, Trzyniec – Podlesie
Młynek Roman, Trzyniec
Mrózek Adrianna, Trzyniec
Nowak Jerzy, Gródek
Rucki Dawid, Trzyniec
Sikora Małgorzata, Jabłonków
Sikora Maria, Piosek
Steffek Marian, Trzyniec
Szotkowska Halina, Łomna Dolna
Wacławek Bronisław, Mosty koło Jabłonkowa
Wałach Roman, Niebory
Wałach Karin, Trzyniec
Wawrzyk Michał, Trzyniec
Woźnica Karin, Trzyniec

1991/92

IV C – Orłowa

Wychowawca: Danuta Ondruch
 
Durczok Marian, Hawierzów
Firla Daniel, Karwina
Folwarczny Ryszard, Błędowice
Górecka Jolanta, Karwina
Karpeta Janusz, Hawierzów
Kożusznik Marek, Sucha Górna
Lugsch Zbyszek, Błędowice
Macura Halina, Błędowice
Miczek Andrea, Olbrachcice
Mierzwa Grażyna, Karwina
Najder Jolanta, Karwina
Niedoba Piotr, Orłowa – Lutynia
Prymus Romana, Hawierzów
Russ Adam, Orłowa – Lutynia
Rychlik Mariola, Sucha Górna
Schönwald Joanna, Karwina
Sikora Urszula, Sucha Górna
Siwek Bogusław, Karwina
Szatanik Regina, Stonawa
Szczyrba Ryszard, Orłowa – Lutynia
Sztuła Janina, Darków
Śmiga Janina, Karwina
Urban Izabela, Sucha Górna
Wawrzyczek Mariusz, Piotrowice
Wolf Beata, Piotrowice
Zachwieja Sylwia, Hawierzów
Zuczek Roman, Karwina

1991/92

IV D

Wychowawca: Jan Branny
 
Adamek Roman, Czeski Cieszyn
Bolek Marian, Czeski Cieszyn
Brózda Bohdan, Czeski Cieszyn
Ćmiel Monika, Czeski Cieszyn
Dwulit Dorota, Czeski Cieszyn
Filipek Józef, Jabłonków
Foltyn Urszula, Oldrzychowice
Franek Magdalena, Czeski Cieszyn
Heczko Roman, Czeski Cieszyn
Kantor Czesław, Milików
Kašubiak Krystyna, Oldrzychowice
Kawulok Monika, Gródek
Larysz Gabriela, Trzyniec
Macura Stanisław, Czeski Cieszyn
Mattes Mariusz, Trzyniec
Monczka Monika, Czeski Cieszyn
Mruzek Bogdan, Jabłonków
Musioł Beata, Trzyniec
Niesłanik Jan, Jabłonków
Possinger Gabriela, Czeski Cieszyn
Putniorz Ewa, Czeski Cieszyn
Reli Dariusz, Czeski Cieszyn
Rusz Sylwia, Trzyniec
Santarius Sabina, Czeski Cieszyn
Sikora Grażyna, Trzyniec
Skałka Zofia, Milików
Wigłasz Adam, Czeski Cieszyn

1992/93

IV A

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Bałon Katarzyna, Czeski Cieszyn
Bubik Barbara, Olbrachcice
Bubik Michał, Czeski Cieszyn
Bykowska Urszula, Jabłonków
Filipczyk Monika, Jabłonków
Franek Tomasz, Czeski Cieszyn
Gaudyn Karin, Trzycież
Hliśnikowska Jolanta, Trzyniec
Iwanuszek Bogdan, Wędrynia
Jarnot Jolanta, Żuków Dolny
Kantor Dorota, Żuków Dolny
Kidoń Tomasz, Czeski Cieszyn
Kocyan Daniel, Niebory
Kotas Roman, Czeski Cieszyn
Kroczek Piotr, Ropica
Kufa Janina, Mosty koło Jabłonkowa
Lipowski Marian, Gnojnik
Machej Bogdan, Czeski Cieszyn
Macura Martina, Karwina
Madzia Monika, Oldrzychowice
Michalec Krystyna, Olbrachcice
Nagy Katarzyna, Mosty koło Jabłomkowa
Niemczyk Daniel, Trzyniec
Piętak Tomasz, Śmiłowice
Rabin Beata, Wędrynia
Roszka Ryszard, Wędrynia
Rusz Andrea, Trzyniec
Samek Barbara, Wędrynia
Samiec Ewa, Czeski Cieszyn
Śliwka Urszula, Czeski Cieszyn
Trojak Bogdan, Wędrynia
Vavroš Bogdan, Oldrzychowice
Waleczek Marek, Czeski Cieszyn
Wojtyła Janina, Wędrynia
Zwyrtek Tomasz, Czeski Cieszyn

1992/93

IV B

Wychowawca: Marta Wurszt
 
Bajtek Monika, Trzyniec
Czudek Roman, Jabłonków
Czudek Zbigniew, Jabłonków
Filipek Jan, Jabłonków
Goryczka Marcela, Trzyniec
Gruszka Krystyna, Jabłonków
Gruszka Krzysztof, Bystrzyca
Heczko Marek, Trzyniec
Heczko Marek, Bystrzyca
Huczała Gabriela, Trzyniec
Hupka Dorota, Bystrzyca
Kobielusz Tomasz, Jabłonków
Konderla Daria, Nydek
Konderla Marek, Bystrzyca
Kowalczyk Beata, Trzyniec
Kozílek Aneta, Trzyniec
Kula Eugeniusz, Trzyniec
Lasota Tomasz, Trzyniec
Lisztwan Andrzej, Jabłonków
Lisztwan Marcela, Jabłonków
Lubowiecka Monika, Trzyniec
Martinek Piotr, Trzyniec
Martynek Grażyna, Bystrzyca
Martynek Krzysztof, Trzyniec
Polok Krystyna, Gródek
Przyhoda Łucja, Bystrzyca
Rusz Janina, Bystrzyca
Rusz Marek, Trzyniec
Szczuka Agata, Łomna Dolna
Szkandera Stanisław, Jabłonków
Turoń Bogdan, Bystrzyca
Turoń Dagmara, Trzyniec
Unucka Mirosława, Trzyniec
Walek Czesław, Trzyniec
Wałaski Robert, Bystrzyca
Wawrzyk Krzysztof, Trzyniec
Zubek Helena, Łomna Górna

1992/93

IV C – Orłowa, Karwina

Wychowawca: Wiesław Farana
 
Balvar Adam, Karwina
Bittmar Janusz, Nowy Bogumin
Bittmar Marek, Nowy Bogumin
Cachel Marek, Piotrowice
Cienciała Jacek, Sucha Górna
Cicha Iweta, Błędowice
Černá Karolina, Karwina
Danel Tamara, Sucha Górna
Gurgul Judyta, Orłowa – Lutynia
Hylmar Lucjan, Karwina
Kafka Tomasz, Błędowice
Kaňa Magdalena, Sucha Górna
Karpeta Beata, Hawierzów
Kocur Lucyna, Błędowice
Krygel Bohdana, Hawierzów
Miczka Nina, Olbrachcice
Mrózek Dorota, Olbrachcice
Pasz Beata, Karwina
Polok Marek, Olbrachcice
Procner Alina, Karwina
Pyszko Gabriela, Błędowice
Rzyman Michał, Sucha Górna
Sołczyk Urszula, Orłowa
Szarowski Roman, Orłowa
Wacławiec Beata, Dąbrowa
Żwak Katarzyna, Karwina

1993/94

IV A

Wychowawca: Marian Mitrenga
Wychowawca: Jadwiga Suchoń
 
Bajusz Katarzyna, Bystrzyca
Bartnicki Marek, Gródek
Białoń Tomasz, Trzyniec
Budzosz Beata, Milików
Cieślar Jolanta, Gnojnik
Cymorek Jerzy, Trzyniec
Folwarczny Zenon, Ligotka Kameralna
Frydrych Michaela, Trzyniec
Gnida Tatiana, Trzyniec
Kawala Edyta, Czeski Cieszyn
Kisza Aleksandra, Trzyniec
Klosak Czesław, Trzyniec
Kowalczyk Dariusz, Gnojnik
Kraina Kazimierz, Czeski Cieszyn
Kujawa Adam, Trzyniec
Lipa Mariusz, Czeski Cieszyn
Lubowiecka Barbara, Trzyniec
Malczyk Daniel, Karwina
Marszałek Halina, Mosty koło Jabłonkowa
Milerski Adam, Nydek
Mitręga Edward, Tyra
Mitręga Marian, Bystrzyca
Młynek Władysław, Nawsie
Nagy Elżbieta, Mosty koło Jabłonkowa
Niemczyk Romana, Trzyniec
Pilch Jolanta, Nydek
Podermański Zbigniew, Trzyniec
Poncza Beata, Milików
Roman Beata, Trzanowice
Sikora Andrzej, Wędrynia
Suszka Grzegorz, Bystrzyca
Trombik Elżbieta, Trzyniec
Urbaniec Urszula, Trzyniec
Wałach Andrea, Trzyniec
Witos Stanisław, Trzyniec
Zmełta Lenka, Oldrzychowice

1993/94

IV B

Wychowawca: Janina Mitręga
 
Brózda Radomir, Czeski Cieszyn
Cienciała Michał, Wędrynia
Czepiec Nina, Mosty koło Jabłonkowa
Dänemark Janusz, Bystrzyca
Drong Barbara, Gródek
Foniok Anna, Bystrzyca
Gałuszka Danuta, Czeski Cieszyn
Gąsior Magdalena, Czeski Cieszyn
Gorgoń Dariusz, Czeski Cieszyn
Gruszkowska Nikol, Sucha Górna
Heczko Katarzyna, Trzyniec
Hliśnikowski Mariusz, Mosty koło Jabłonkowa
Hławiczka Barbara, Trzyniec
Jakubik Marek, Jabłonków
Jonszta Urszula, Czeski Cieszyn
Jopek Władysław, Łomna Dolna
Krzywoń Seweryn, Czeski Cieszyn
Kufa Beata, Gródek
Kulka Robert, Jabłonków
Lisztwan Rodan, Jabłonków
Macura Andrzej, Wędrynia
Makówka Magdalena, Sucha Górna
Ondriš Margita, Czeski Cieszyn
Pawlitek Bogdan, Jabłonków
Piecuch Daniel, Czeski Cieszyn
Rusz Jan, Bystrzyca
Rusz Michał, Bystrzyca
Samek Michał, Wędrynia
Solarczyk Jerzy, Czeski Cieszyn
Szkatuła Jerzy, Jabłonków
Śliż Grzegorz, Bystrzyca
Tomanek Beata, Karwina
Wałaska Maria, Czeski Cieszyn
Wygrys Marian, Czeski Cieszyn

1993/94

IV C

Wychowawca: Dr Leszek Kalina
 
Baron Jan, Trzyniec
Berbalk Katarzyna, Jabłonków
Bielan Lech, Czeski Cieszyn
Bień Tomasz, Czeski Cieszyn
Biłko Beata, Wędrynia
Biłko Robert, Trzyniec
Böhm Daniel, Czeski Cieszyn
Byrtus Bohdan, Żuków Dolny
Cieślar Ester, Czeski Cieszyn
Ćmiel Renata, Jabłonków
Chlebek Halina, Czeski Cieszyn
Gażo Marianna, Nydek
Gąsior Aleksandra, Karwina
Göbel Daniel, Czeski Cieszyn
Gurbiel Janusz, Czeski Cieszyn
Haratyk Dorota, Jabłonków
Heczko Beata, Gródek
Jakubik Janina, Piosek
Kaczyńska Beata, Jabłonków
Kaleta Halina, Jabłonków
Klus Regina, Jabłonków
Kobielusz Renata, Łomna Dolna
Matula Ewa, Żuków Dolny
Nieboras Marian, Trzyniec
Niesłanik Denisa, Jabłonków
Plevík Aleksandra, Cierlicko
Reli Beata, Sucha Górna
Sikora Lucyna, Cierlicko
Staszko Marcin, Trzyniec
Stec Krzysztof, Oldrzychowice
Szücs Marek, Trzyniec
Tomanek Radek, Kocobędz

1993/94

IV D – Orłowa, Karwina

Wychowawca: Miria Prymus
Wychowawca: Irena Orszulik
 
Adamecka Monika, Piotrowice
Bednarz Ewa, Orłowa – Lutynia
Blaha Łucja, Błędowice
Brzezny Ryszard, Orłowa – Lutynia
Brzeżański Tomasz, Olbrachcice
Bugdol Mariusz, Bogumin
Buzek Helena, Karwina
Cienciała Stanisław, Sucha Górna
Czapek Bohdan, Lutynia Dolna
Fanta Ester, Hawierzów
Godula Bogna, Sucha Górna
Gryń Sabina, Bogumin
Kijonka Marian, Karwina
Kondziołka Magdalena, Karwina
Kupka Bogdan, Karwina
Łabudek Zuzanna, Błędowice
Marciniak Marek, Orłowa
Matusik Beata, Błędowice
Michalski Adam, Bogumin
Ożana Żaneta, Błędowice
Polok Andrzej, Sucha Górna
Pyryt Iweta, Karwina
Pytlik Mariola, Karwina
Russ Jolanta, Orłowa – Lutynia
Seręga Dariusz, Hawierzów
Suchanek Adam, Karwina
Śliwka Halina, Orłowa
Sznapka Monika, Karwina
Wendrinski Adam, Sucha Górna
Wewiórka Radek, Błędowice
Zuczek Aleksandra, Karwina

1994/95

IV A

Wychowawca: Wanda Samek
 
Białoń Krzysztof, Trzyniec
Bobek Pawełka, Trzyniec
Brzuska Renata, Niebory
Byrtus Tadeusz, Bystrzyca
Chraścina Leszek, Czeski Cieszyn
Glajc René, Nydek
Grzegorz Agnieszka, Czeski Cieszyn
Hóta Grzegorz, Gródek
Jakubik Karol, Piosek
Jakubik Paweł, Jabłonków
Jarnot Daniela, Żuków Dolny
Jaworska Monika, Trzyniec
Jonszta Tomasz, Trzyniec
Kaleta Bohdan, Nawsie
Kantor Dawid, Milików
Karzeł Daniel, Trzyniec
Kiedroń Janusz, Jabłonków
Kocyan Olga, Niebory
Kołorz Joanna, Hawierzów
Kowalczyk Mariusz, Gnojnik
König Lenka, Oldrzychowice
Krzyżanek Lucyna, Trzyniec
Kubica Wiesław, Oldrzychowice
Kubiena Jolanta, Trzyniec
Kubisz Krystyna, Trzyniec
Lanc Dorota, Trzyniec
Lazar Darina, Trzyniec
Legierska Andrea, Bystrzyca
Łabaj Katarzyna, Bystrzyca
Olszar Tomasz, Czeski Cieszyn
Řezníček Marek, Żuków Górny
Sikora Agata, Bystrzyca
Sikora Ireneusz, Śmiłowice
Stabrawa Katarzyna, Trzyniec
Szkatuła Elżbieta, Jabłonków
Trombik Krystyna, Czeski Cieszyn
Utíkal Michał, Czeski Cieszyn
Wantulok Adam, Czeski Cieszyn
Wereszczyńska Daria, Ostrawa

1994/95

IV B

Wychowawca: Maria Kaleta
 
Bársony Gabriela, Śmiłowice
Bubik Dariusz, Olbrachcice
Cieślar Gabriela, Nydek
Cieślar Halina, Bystrzyca
Filipiec Dagmar, Trzanowice
Fizek Danuta, Gródek
Gociek Dorota, Wędrynia
Hajduk Czesław, Jabłonków
Hóta Daniela, Guty
Kantor Małgorzata, Bystrzyca
Klus Linda, Czeski Cieszyn
Klus Magdalena, Bystrzyca
Kluz Beata, Bystrzyca
Małysz Roman, Trzyniec
Miczek Aleksandra, Trzyniec
Miczek Ewa, Trzyniec
Mitrenga Marek, Jabłonków
Młynek Beata, Trzyniec
Motyka Halina, Bukowiec
Mrózek Jakub, Jabłonków
Mrózek Marian, Mosty koło Jabłonkowa
Ondračka Martina, Czeski Cieszyn
Paszek Danuta, Trzyniec
Pilch Renata, Czeski Cieszyn
Rakus Petra, Bystrzyca
Rucki Adam, Trzyniec
Rusz Dawid, Trzyniec
Sabat Aleksandra, Ligotka Kameralna
Sikora Katarzyna, Bukowiec
Siwy Daniel, Oldrzychowice
Słowioczek Janina, Jabłonków
Suchoń Magdalena, Czeski Cieszyn
Szkandera Danuta, Jabłonków
Świder Lenka, Bystrzyca
Toman Marcela, Czeski Cieszyn
Trojak Jolanta, Wędrynia
Trzaskalik Marcela, Olbrachcice
Wojtyła Irena, Trzyniec

1994/95

IV C – Orłowa, Karwina

Wychowawca: Ewa Hrnčíř
 
Biłko Katarzyna, Hawierzów
Czerna Barbara, Karwina
Feber Jolanta, Stonawa
Folwarczna Aneta, Olbrachcice
Folwarczna Magda, Błędowice
Harnol Radosław, Karwina
Kijonka Janina, Orłowa – Lutynia
Kotula Andrzej, Błędowice
Kucharczyk Tomasz, Karwina
Lugsch Renata, Orłowa
Małysz Henryk, Sucha Górna
Miczka Irena, Sucha Górna
Mrózek Marcela, Karwina
Mrózek Michał, Stonawa
Piechowicz Zuzanna, Bogumin
Prokel Renata, Błędowice
Przeczek Roman, Orłowa – Lutynia
Pyszko Małgorzata, Błędowice
Raszyk Wit, Karwina
Schmidt Halina, Karwina
Sołczyk Renata, Orłowa
Stuchlík Patrycja, Karwina
Štěrba Mirosław, Orłowa – Lutynia
Tańcula Radek, Orłowa
Tomiczek Gabriela, Sucha Górna
Urbánek Dawid, Błędowice
Urbaniec René, Karwina

1995/96

IV A

Wychowawca: Aleksandra Sładeczek
 
Berbalk Irena, Jabłonków
Branny Wojciech, Czeski Cieszyn
Ćmiel Beata, Nawsie
Chmiel Roman, Sucha Górna
Dyrbuś Dariusz, Trzyniec
Jochymek Roman, Gródek
Josiek Jolanta, Ropica
Klimeš Alicja, Hawierzów
Kufa Radek, Mosty koło Jabłonkowa
Kulhanek Daniela, Czeski Cieszyn
Lacheta Jan, Mosty koło Jabłonkowa
Lasota Marek, Trzyniec
Lisztwan Marek, Gródek
Macura Lucyna, Wędrynia
Michalik Daniel, Bystrzyca
Niedoba Andrzej, Jabłonków
Piętak Paweł, Olbrachcice
Prymus Aleksandra, Błędowice
Przeczek Andrzej, Sucha Górna
Rychła Pawełka, Niebory
Santarius Ewa, Czeski Cieszyn
Sikora Bogdan, Jabłonków
Sikora Dorota, Wędrynia
Skupień Jan, Jabłonków
Stróżczyk Justyna, Czeski Cieszyn
Szlauer Paweł, Oldrzychowice
Szymeczek Henryk, Nydek
Świerczek Małgorzata, Boconowice
Wacławik Ewa, Czeski Cieszyn
Wantulok Michał, Czeski Cieszyn
Zbranek Monika, Wędrynia
Zientek Tadeusz, Trzyniec
Zoń Marian, Bukowiec
Zwan Magdalena, Nawsie

1995/96

IV B

Wychowawca: Maria Konieczna
 
Bolek Barbara, Czeski Cieszyn
Chlebek Marian, Czeski Cieszyn
Chmiel Beata, Wędrynia
Ciemała Anna, Czeski Cieszyn
Czudek Jolanta, Gródek
Fryda Daria, Błędowice
Góralik Regina, Olbrachcice
Göbel Katarzyna, Trzyniec
Heczko Rudolf, Czeski Cieszyn
Josiek Dorota, Trzyniec
Kaleta Tomasz, Nawsie
Kiszka Agata, Hawierzów
Kocurek Lucyna, Wędrynia
Kożusznik Olga, Wędrynia
Kraina Jan, Trzyniec
Łaboj Paweł, Bystrzyca
Łyżbicki Tomasz, Wędrynia
Macura Marek , Trzyniec
Martynek Bogdan, Jabłonków
Maślanka Marek, Trzyniec
Mrózek Mateusz, Jabłonków
Ondračka Zdenka, Czeski Cieszyn
Ondruch Tomasz, Olbrachcice
Paseka Dalibor, Czeski Cieszyn
Pasz Roman, Czeski Cieszyn
Pieczonka Aleksandra, Trzyniec
Podola Ilona, Trzyniec
Raszka Małgorzata, Gródek
Richter Marek, Trzyniec
Řezníček Tomasz, Żuków Górny
Stonawska Simona, Nydek
Szotkowski Marian, Wędrynia
Węglorz Barbara, Trzyniec

1995/96

IV C

Wychowawca: Halina Burgott
Wychowawca: Barbara Kożusznik
 
Bársony Irena, Śmiłowice
Barteczek Barbara, Śmiłowice
Barteczek bolesław, Śmiłowice
Pyszko Helena, Trzyniec
Cyroń Krystyna, Ligotka Kameralna
Dzik Urszula, Karwina
Feber Barbara, Bystrzyca
Franek Katarzyna, Czeski Cieszyn
Głowocz Michaela, Trzycież
Haratyk Janina, Trzyniec
Jurczok Katarzyna, Trzyniec
Kabot Halina, Nydek
Kluz Barbara, Trzyniec
Kolarčík Linda, Jabłonków
Kolasa Katarzyna, Trzyniec
Kotaba Ewa, Mistrzowice
Kowalczyk Marian, Trzycież
Krenżelok Ewa, Trzyniec
Kukuczka Daniel, Czeski Cieszyn
Łukosz Beata, Karwina
Madzia Barbara, Wędrynia
Mrózek Maryla, Trzycież
Roman Marcela, Trzanowice
Rusnok Donata, Trzyniec
Santarius Iwona, Hawierzów
Sikora Halina, Trzyniec
Sikora Karin, Milików
Szücs Halina, Ropica
Świder Mariola, Czeski Cieszyn
Škereň Nina, Trzyniec
Tannenberg Andrea, Czeski Cieszyn
Toman Andrzej, Sucha Górna
Wałach Beata, Trzyniec
Wałach Monika, Trzyniec

1995/96

IV D – Orłowa, Karwina

Wychowawca: Danuta Ondruch
 
Bałon Barbara, Karwina
Bałon Radek, Hawierzów
Biłko Aleksandra, Hawierzów
Buława Beata, Karwina
Holeš Regina, Karwina
Jasiok Dorota, Błędowice
Jurczyk Katarzyna, Karwina
Konderla Irena, Karwina
Kośmider Natalia, Sucha Górna
Lipka Daniela, Stonawa
Litauszka Agata, Hawierzów
Marciniak Agata, Orłowa
Matuszyńska Ewa, Karwina
Michalik Andrea, Błędowice
Michalska Beata, Hawierzów
Miczka Dorota, Olbrachcice
Návrat Zuzanna, Karwina
Petřík Renata, Karwina
Raszka Roman, Karwina
Raszyk Zenon, Karwina
Schmidt Roman, Karwina
Sternadel Janina, Karwina
Struś Aleksandra, Sucha Górna
Szczerba Leszek, Karwina
Szotkowska Łucja, Olbrachcice
Wałach Beata, Błędowice
Żwak Aleksandra, Karwina

1996/97

IV A

Wychowawca: Janina Mitręga
Wychowawca: Danuta Adamus
 
Batorek Marian, Czeski Cieszyn
Bezecny Jerzy, Trzyniec
Bury Adam, Jabłonków
Golasik Barbara, Czeski Cieszyn
Gruszczyk Lenka, Trzyniec
Gruszczyk Marian, Trzyniec
Jakubik Tomasz, Jabłonków
Kadłubiec Tadeusz, Trzyniec
Kajfosz Dorota, Trzyniec
Klimas Simona, Trzyniec
Kostka Roman, Bystrzyca
Król Wiesław, Ropica
Lasota Anna, Wędrynia
Madeja Marek, Trzyniec
Mokrosz Jolanta, Czeski Cieszyn
Niedoba Tomasz, Nawsie
Palowski Witold, Czeski Cieszyn
Pilch Bogdan, Żuków Dolny
Ráztokay Aneta, Oldrzychowice
Ryška Monika, Hawierzów
Sedláček Magdalena, Trzyniec
Sikora Andrzej, Nawsie
Siostrzonek Beata, Mistrzowice
Szklorz Halina, Czeski Cieszyn
Szmek Bogdan, Nydek
Sztuła Stanisław, Karwina
Tomoszek Jakub, Trzyniec
Waleczek Magda, Czeski Cieszyn
Wendrinski Jacek, Hawierzów
Woźniak Andrzej, Niebory
Zogata Radek, Trzyniec
Zwyrtek Mariola, Czeski Cieszyn

1996/97

IV B

Wychowawca: Danuta Landecka
 
Beneš Rachel, Olbrachcice
Borski Leszek, Trzyniec
Cienciała Dorota, Czeski Cieszyn
Charvát Jakub, Czeski Cieszyn
Dudys Pawełka, Gródek
Dzik Marian, Jabłonków
Hudeczek Mariusz, Czeski Cieszyn
Kaszper Roman, Wędrynia
Kiszka Adam, Hawierzów
Kolber Krzysztof, Czeski Cieszyn
Konderla Beata, Gródek
Kowalowski Lech, Gródek
Krzyżanek Barbara, Bystrzyca
Kúdel´ka Michaela, Trzyniec
Łabaj Zdzisław, Śmiłowice
Łamacz Zuzanna, Czeski Cieszyn
Molenda Elżbieta, Olbrachcice
Molenda Jolanta, Czeski Cieszyn
Molin Jakub, Żuków Dolny
Niedoba Monika, Kocobędz
Niemiec Andrzej, Wędrynia
Pielesz Krystyna, Kocobędz
Rybicka Joanna, Czeski Cieszyn
Siemienik Marek, Czeski Cieszyn
Suchoń Anna, Czeski Cieszyn
Swaczyna Radek, Czeski Cieszyn
Szczepanek Dorota, Bystrzyca
Szczepanek Jadwiga, Bystrzyca
Szotkowska Janina, Czeski Cieszyn
Szpak Katarzyna, Bystrzyca
Tesarczyk Roman, Trzyniec
Walczysko Sylwia, Czeski Cieszyn
Zawadzki Rafał, Czeski Cieszyn

1996/97

IV C

Wychowawca: Dr Władysław Josiek
 
Blahut Przemysław, Trzyniec
Branny Dariusz, Czeski Cieszyn
Buława Katarzyna, Jabłonków
Chylek Romana, Nawsie
Grycz Beata, Trzyniec
Jaworska Magdalena, Trzyniec
Jochymek Urszula, Bukowiec
Jurczok Ewa, Trzyniec
Kapsia Andrea, Jabłonków
Kiszka Renata, Błędowice
Kluz Maria, Mosty koło Jabłonkowa
Kokotek Barbara, Trzyniec
Kotačka Magdalena, Sucha Górna
Krenżelok Łucja, Bukowiec
Kufa Robert, Jabłonków
Kufa Teresa, Mosty koło Jabłonkowa
Kuźma Jerzy, Trzyniec
Legierska Łucja, Karpętna
Łupieńska Marcela, Milików
Macura Małgorzata, Żuków Górny
Michalik Urszula, Piosek
Otto Weronika, Gródek
Roman Lucyna, Trzyniec
Ryłko Rafał, Jabłonków
Smugała Sonia, Czeski Cieszyn
Szotkowska Andrea, Jabłonków
Sztefek Daniel, Bystrzyca
Szuścik Katarzyna, Wędrynia
Szücs Beata, Trzyniec
Szymczyk Karina, Wędrynia
Tomek Łucja, Milików
Wacławek Halina, Jabłonków
Wałach Grażyna, Bystrzyca
Zbijowski Adam, Czeski Cieszyn

1996/97

IV D – Karwina

Wychowawca: Andrzej Bizoń
 
Bajger Daniel, Błędowice
Berki Adrian, Lutynia Dolna
Cimała Beata, Orłowa
Chlebik Marcela, Karwina
Czapek Jan, Lutynia Dolna
Folwarczny Marek, Błędowice
Folwarczny Tomasz, Błędowice
Gąsior Jerzy, Stonawa
Hudeczek Beata, Karwina
Janas Tomasz, Zawada
Kalina Zbigniew, Orłowa
Kondziołka Beata, Karwina
Kondziołka Joanna, Karwina
Krajczy Daniel, Orłowa
Kremer Marek, Karwina
Kwolek Michał, Orłowa
Matuszek Jan, Karwina
Mikula Ewa, Bogumin
Palovský Władysław, Orłowa
Pilch Grażyna, Sucha Górna
Potoczek Barbara, Karwina
Prochasek Marek, Orłowa
Słowik Zuzanna, Orłowa
Suchanek Sabina, Karwina
Szyja Andrzej, Karwina
Śliwka Zenon, Orłowa
Šlajs Łucja, Sucha Górna
Tomanek Barbara, Karwina
Tomanek Grażyna, Karwina
Typowski Tomasz, Orłowa

1997/98

IV A

Wychowawca: Maria Konieczna
Wychowawca: Michaela Raszka
 
Baron Sabina, Trzyniec
Biedrawa Agata, Czeski Cieszyn
Cieślar Marek, Nydek
Filipiak Artur, Czeski Cieszyn
Gaura Maria, Trzyniec
Gojniczek Zbigniew, Trzyniec
Göbel Aleksandra, Trzyniec
Herman Tomasz, Hawierzów
Kantor Adam, Trzyniec
Kotas Daniel, Czeski Cieszyn
Kowala Darina, Wędrynia
Kufa Joanna, Mosty koło Jabłonkowa
Macoszek Stanisława, Czeski Cieszyn
Mach Agata, Tyra
Marciniak Anna, Czeski Cieszyn
Marciniak Dominika, Stonawa
Marosz Robert, Bystrzyca
Micza Jan, Gródek
Michejda Adam, Czeski Cieszyn
Mikula Roman, Czeski Cieszyn
Piegza Leszek, Czeski Cieszyn
Raab Anna, Trzyniec
Rusek Tomasz, Czeski Cieszyn
Santarius Bogdan, Czeski Cieszyn
Siderek Bogdan, Czeski Cieszyn
Sikora Lucjan, Czeski Cieszyn
Szurman Dorota, Wędrynia
Troszok Ewa, Trzyniec
Wania Iwona, Trzyniec
Wantulok Agata, Czeski Cieszyn
Wojnar Aleksander, Czeski Cieszyn
Zamarski Marek, Czeski Cieszyn

1997/98

IV B

Wychowawca: Władysław Kubień
 
Adamczyk Piotr, Czeski Cieszyn
Baselides Roman, Boconowice
Branna Agnieszka, Czeski Cieszyn
Branny Marek, Czeski Cieszyn
Czyż Roman, Wędrynia
Folwarczny Paweł, Czeski Cieszyn
Franek Łukasz, Czeski Cieszyn
Göbel Łukasz, Jabłonków
Heczko Irena, Jabłonków
Heczko Marcel, Czeski Cieszyn
Hóta Janina, Guty
Judaszewicz Šárka, Trzyniec
Karzeł Grażyna, Wędrynia
Kleis Andrea, Czeski Cieszyn
Knop Tomasz, Trzyniec
Kocyan Marek, Trzyniec
Krężelok Bogdan, Trzyniec
Kuczera Krzysztof, Trzyniec
Lipka Jakub, Wędrynia
Lorenc Łucja, Jabłonków
Młynek Pawełka, Bystrzyca
Niedoba Paweł, Jabłonków
Ondraszek Adam, Bystrzyca
Ronchetti Natalia, Czeski Cieszyn
Sikora Barbara, Jabłonków
Stebel Marcin, Gnojnik
Szlauer Krystyna, Oldrzychowice
Sznapka Piotr, Czeski Cieszyn
Tacina Barbara, Trzyniec
Twardzik Andrzej, Czeski Cieszyn
Wacławek Tomasz, Bystrzyca
Zientek Anna, Ropica
Zychewicz Artur, Trzyniec
Żmija Anna, Trzyniec

1997/98

IV C

Wychowawca: Halina Orszulik
 
Branna Teresa, Czeski Cieszyn
Chmiel Renata, Sucha Górna
Czepiec Alicja, Mosty koło Jabłonkowa
Ćwiertka Renata, Czeski Cieszyn
Gruszczyk Natalia, Błędowice
Hliśnikowska Grażyna, Mosty koło Jabłonkowa
Hóta Katarzyna, Niebory
Jakubek Bogdan, Trzyniec
Kafka Michaela, Błędowice
Kantor Michaela, Milików
Kokotek Łukasz, Trzyniec
Konderla Roman, Bystrzyca
Kukuczka Agnieszka, Czeski Cieszyn
Lasota Dawid, Niebory
Lisztwan Łucja, Nawsie
Maikusiak Jerzy, Czeski Cieszyn
Mendrek Jerzy, Trzyniec
Miczka Leszek, Tyra
Neusser Alicja, Czeski Cieszyn
Niedoba Romana, Jabłonków
Pawera Barbara, Cierlicko
Pawlitek Miriam, Czeski Cieszyn
Pyszko Tomasz, Trzyniec
Ramsza Monika, Jabłonków
Ryška Weronika, Hawierzów
Salamon Beata, Oldrzychowice
Sikora Marek, Jabłonków
Smoloń Monika, Cierlicko
Stříž Regina, Trzyniec
Szkandera Irena, Nawsie
Świder Anna, Czeski Cieszyn
Wacławik Dorota, Oldrzychowice
Zawada Beata, Trzyniec

1997/98

IV D – Karwina

Wychowawca: Wiesław Farana
 
Cieśla Michał, Hawierzów
Cieślar Daniel, Karwina
Czerner Joanna, Lutynia Dolna
Heinz Piotr, Karwina
Janiurek Renata, Karwina
Kania Ewa, Lutynia Dolna
Kołodziej Barbara, Karwina
Konieczna Alicja, Orłowa
Kupka Roman, Karwina
Małysz Bohdan, Sucha Górna
Matykiewicz Nina, Olbrachcice
Mulka Aleksander, Orłowa
Pastuszek Monika, Karwina
Raszka Tomasz, Karwina
Raszyk Monika, Stonawa
Rzyman Alicja, Karwina
Rzymanek Adam, Karwina
Sembol Jolanta, Karwina
Siuda Bogdan, Dziećmorowice
Skwarło Tomasz, Karwina
Słowik Katarzyna, Karwina
Szeliga Tomasz, Bogumin
Szmeja Dawid, Orłowa
Twardzik Dorota, Karwina
Wranka Andrzej, Karwina
Wykręt Sławomir, Karwina
Zuk Monika, Karwina

1998/99

IV A

Wychowawca: Marian Mitrenga
 
Bielesz Andrea, Bystrzyca
Biernat Lech, Czeski Cieszyn
Boszczyk Marcel, Czeski Cieszyn
Broda Gabriela, Wędrynia
Cieńciała Jerzy, Trzyniec
Franek Ilona, Czeski Cieszyn
Gajger Adam, Hawierzów
Gałuszka Marian, Cierlicko
Gaura Urszula, Żuków Dolny
Göbel Marek, Czeski Cieszyn
Jadamus Bogdan, Trzyniec
Jeżowicz Janusz, Czeski Cieszyn
Jurzyca Dorota, Trzyniec
Kaczmarska Agnieszka, Nydek
Kaleta Adam, Nawsie
Kolář Michaela, Trzyniec
Konieczny Piotr, Czeski Cieszyn
Kotas Wiesław, Ropica
Krzyżanek Michał, Trzyniec
Lisztwan Zenon, Trzyniec
Lýsek Tamara, Trzyniec
Michałek Andrzej, Wędrynia
Pawlitek Danuta, Czeski Cieszyn
Pieczonka Ewa, Trzyniec
Piekarski Marek, Cierlicko
Prymus Krystyna, Hawierzów
Ryłko Michał Janusz, Jabłonków
Sajdok Nina, Nydek
Stróżczyk Magdalena, Czeski Cieszyn
Suchanek Gabriela, Czeski Cieszyn
Taraba Gabriela, Sucha Górna
Toboła Urszula, Czeski Cieszyn
Troszok Adam, Trzyniec
Zawada Zbigniew, Wędrynia
Zysek Zbigniew, Czeski Cieszyn

1998/99

IV B

Wychowawca: Zbigniew Kujawa
Wychowawca: Grażyna Sucha
 
Branna Joanna, Jabłonków
Buda Beata, Koszarzyska
Burawa Daniel, Bystrzyca
Cieślar Radek, Trzyniec
Czudek Tamara, Żuków Dolny
Czudek Irena, Bukowiec
Farna Jolanta, Nawsie
Franek Michał, Czeski Cieszyn
Haratyk Bogdan, Jabłonków
Heczko Andrzej, Gródek
Jeżowicz Jolanta, Jabłonków
Krzyżanek Sabina, Trzyniec
Kuczera Irena, Trzyniec
Kufa Hanna, Wędrynia
Lacheta Michał, Mosty koło Jabłonkowa
Lipowski Radek, Mosty koło Jabłonkowa
Łysek Olga, Czeski Cieszyn
Pieter Zbyszek, Gnojnik
Polak Marek, Cierlicko
Potysz Jakub, Bystrzyca
Pyszko Daniel, Trzyniec
Rusz Lidia, Bystrzyca
Sikora Iwona , Wędrynia
Śmiga Renata, Olbrachcice
Stebel Marek, Gródek
Stroka Katarzyna, Gródek
Świerczek Krystyna, Boconowice
Szkucik Marek, Trzyniec
Szmek Zbigniew, Nydek
Szotkowski Marek, Jabłonków
Sztuła Lucyna, Gródek
Toboła Maja, Lutynia Dolna
Tomiczek Mariusz, Bystrzyca
Vavroš Urszula, Oldrzychowice
Zarzycki Stanisław, Gródek

1998/99

IV C

Wychowawca: Henryk Różański
Wychowawca: Regina Tietz
 
Bojko Janina, Trzyniec
Brzóska Anna, Czeski Cieszyn
Buzek Dawid, Trzyniec
Cienciała Dawid, Czeski Cieszyn
Czepiec Barbara, Trzyniec
Czepiec Ewa, Mosty koło Jabłonkowa
Dźwigoń Dariusz, Sucha Górna
Foltyn Sebastian, Czeski Cieszyn
Chmiel Janina, Trzyniec
Jeleśniańska Monika, Wędrynia
Kukuczka Tomasz, Oldrzychowice
Kyjonka Żaneta, Czeski Cieszyn
Łabaj Mariola, Ostrawa
Macura Katarzyna, Czeski Cieszyn
Michalik Dawid, Piosek
Molenda Beata, Olbrachcice
Mrózek Andrzej, Jabłonków
Niedoba Władysław, Wędrynia
Niemiec Ilona, Czeski Cieszyn
Niesłanik Roman, Trzyniec
Novotná Beata, Czeski Cieszyn
Paździor Ewa, Cierlicko
Puszkiewicz Daniel, Hawierzów
Sikora Jerzy, Nawsie
Sikora Łucja, Łomna Dolna
Słowik Denisa, Jabłonków
Stabrawa Marek, Oldrzychowice
Studnička Henryk, Trzyniec
Szkucik Irena, Trzyniec
Wilczek Ester, Trzyniec
Wirth Roman, Czeski Cieszyn
Wojnar Jolanta, Wędrynia
Zawada Barbara, Trzyniec
Zwyrtek Agata, Mosty koło Jabłonkowa
Zwyrtek Barbara, Mosty koło Jabłonkowa

1998/99

IV D – Karwina

Wychowawca: Miria Prymus
 
Bangoura Mariam, Karwina
Borowski Ariel, Orłowa
Brachaczek Beata, Karwina
Chlebik Beata, Karwina
Chorzempa Monika, Karwina
Chyrowska Urszula, Karwina
Czerny Krzysztof, Karwina
Firla Adrian, Sucha Górna
Gabzdyl Zbigniew, Stonawa
Ganczarczyk Ewa, Rychwałd
Gąsior Grzegorz, Karwina
Gomółka Gabriela, Karwina
Gumulák Adrian, Karwina
Gurgul Ewelina, Orłowa
Hajduk Izabela, Czeski Cieszyn
Janusz Roman, Karwina
Jedlička Magda, Hawierzów
Kędzior Tomasz, Hawierzów
Konkolska Beata, Piotrowice
Kośmider Stanisław, Sucha Górna
Linzer Renata, Karwina
Łuczak Damian, Karwina
Nożka Marek, Bogumin
Nycz Monika, Karwina
Ochodek Barbara, Karwina
Opic Waleria, Bogumin
Santarius Jakub, Orłowa
Strohm Katarzyna, Karwina
Szczepański Marian, Stonawa
Szostok Katarzyna, Sucha Górna
Talik Adam, Orłowa
Wilczek Barbara, Orłowa
Witosz Dawid, Karwina

2000/2001

IV A

Wychowawca: Wanda Samek
 
Bocek Mariola, Łomna Dolna
Bubik Dorota, Wędrynia
Byrtus Marian, Piosek
Cieślar Jerzy, Nydek
Folwarczna Łucja, Czeski Cieszyn
Fryda Mariola, Błędowice
Herman Łucjan, Trzyniec
Hnyluch Iwona, Kocobędz
Hudzieczek Renata, Mosty koło Jabłonkowa
Kajzar Anna, Oldrzychowice
Kantor Radek, Bystrzyca
Kędzior Roman, Jabłonków
Kidoń Jan, Czeski Cieszyn
Klus Marek, Bystrzyca
Kluz Jakub, Trzyniec
Krzyżanek Katarzyna, Bystrzyca
Kulhanek Renata, Czeski Cieszyn
Macura Andrzej, Trzyniec
Macura Henryk, Wędrynia
Sikora Marian, Mosty koło Jabłonkowa
Toman Aleksander, Żuków Dolny
Trombik Alicja, Czeski Cieszyn
Wania Ryszard, Trzyniec
Wantulok Alena, Trzyniec
Wocławek Anna, Piosek

2000/2001

IV B

Wychowawca: Aleksandra Sładeczek
 
Białoń Marek, Oldrzychowice
Białoń Roman, Oldrzychowice
Branny Jacek, Jabłonków
Cienciała Katarzyna, Boconowice
Ćmiel Sylwia, Nawsie
Czepczor Zuzanna, Nawsie
Czernek Beata, Bystrzyca
Ficek Renata, Trzyniec
Gorzołka Dawid, Nawsie
Jakubik Maria, Piosek
Knopp Roman, Trzyniec
Krzyżanek Barbara, Trzyniec
Kubisz Renata, Trzyniec
Kyncl Katarzyna, Czeski Cieszyn
Mitręga Dorota, Pioseczna
Onderek Tomasz, Czeski Cieszyn
Rusz Karina, Trzyniec
Sabela Monika, Guty
Skwarło Karolina, Trzyniec
Szotkowski Marek, Jabłonków
Szurman Michał, Wędrynia
Štébl Jolanta, Trzyniec
Tačár Natalia, Trzyniec
Wilhelm Krzysztof, Jabłonków
Woźnica Ewa, Trzyniec

2000/2001

IV C

Wychowawca: Halina Pribula
 
Banaś Janina, Wędrynia
Bažant Aleksander, Mosty koło Jabłonkowa
Cienciała Tomasz, Czeski Cieszyn
Ciesielski Robert, Trzyniec
Ćmiel Marian, Ligotka Kameralna
Czech Andrea, Cierlicko
Humel Barbara, Ropica
Jakubek Lenka, Trzyniec
Jedzok Dariusz, Hawierzów Sucha
Kawala Marek, Czeski Cieszyn
Kleis Karina, Czeski Cieszyn
Kostka Tomasz, Bystrzyca
Kozera Beata, Jabłonków
Kukuczka Beata, Czeski Cieszyn
Kurek Agata, Pioseczna
Łaboj Jan, Bystrzyca
Ondraszek Krystyna, Wędrynia
Pafčo Aneta, Czeski Cieszyn
Palowska Sabina, Sucha Górna
Samiec Karina, Oldrzychowice
Stebel Barbara, Oldrzychowice
Szewczyk Robert, Bystrzyca
Śmiłowski Robert, Trzanowice
Widenka Ewa, Oldrzychowice
Widenka Urszula, Trzyniec

2000/2001

IV D – Karwina

Wychowawca: Ewa Hrnčíř
 
Czudek Marian, Orłowa Lutynia
Feber Wojciech, Stonawa
Gajda Ingrid, Karwina
Gąsior Marek, Karwina
Gorgol Ewa, Karwina
Gumulák Dawid, Karwina
Herman Alicja, Karwina
Chrobok Ewa, Dziećmorowice
Jiříček Aneta, Karwina
Kondziołka Weronika, Karwina
Lojek Dawid, Orłowa Lutynia
Lugsch Helena, Orłowa Poręba
Mrowiec Ewa, Sucha Górna
Roik Krystyna, Hawierzów
Suchanek Barbara, Hawierzów
Szeliga Halina, Skrzeczoń
Wacławiec Łucja, Dąbrowa
Wranka Ryszard, Karwina

2001/2002

IV A

Wychowawca: Lidia Pawlas
 
Baron Halina, Cierlicko Kościelec
Bielesz Stanisław, Bystrzyca
Filipek Małgorzata, Trzyniec
Goryl Daniela, Wędrynia
Grzegorz Filip, Trzyniec
Janiczek Iwona, Karpętna
Jedzok Elżbieta, Hawierzów Sucha
Kadłubiec Jolanta, Oldrzychowice
Kajfosz Karolina, Trzyniec
Kawulok Karol, Jabłonków
Kawulok Marian, Wędrynia
Kostka Danuta, Bystrzyca
Kostka Mirosław, Leszna Górna
Kubisz Karina, Trzyniec
Łabaj Radek, Trzyniec
Lipowski Marek, Mosty koło Jabłonkowa
Mitręga Anna, Milików
Mocek Katarzyna, Trzyniec
Niedoba Janina, Jabłonków
Oborny Edward, Niebory
Palowski Marian, Czeski Cieszyn
Pielesz Jerzy, Trzyniec
Pindór Barbara, Mosty koło Jabłonkowa
Rusz Ewa, Koszarzyska
Sikora Alicja, Mosty koło Jabłonkowa
Stonawska Monika, Nawsie
Suszka Ilona, Leszna Górna
Špičák Adela, Bystrzyca
Tomek Zuzanna, Milików
Wałach Michał, Wędrynia
Wałoszek Janina, Trzycież
Wojnar Magda, Trzyniec
Zawisza Anna, Trzyniec

2001/2002

IV B

Wychowawca: Michaela Raszka
Wychowawca: Danuta Landecka
 
Białoń Sylwia, Trzyniec
Bielesz Beata, Bystrzyca
Branny Zbigniew, Żuków Dolny
Broda Erika, Wędrynia
Brzeżek Janina, Guty
Bujok Janina, Ligotka Kameralna
Byrtus Piotr, Piosek
Cimała Leszek, Oldrzychowice
Daňo Sabina, Trzyniec
Dudys Alicja, Trzyniec
Frydrych Magdalena, Leszna Dolna
Jakubik Helena, Piosek
Kapustka Dorota, Leszna Górna
Kluz Tomasz, Trzyniec
Kůdelka Katarzyna, Trzyniec
Kujawa Stanisław, Kocobędz
Lipka Jolanta, Bystrzyca
Macoszek Barbara, Czeski Cieszyn
Małysz Alicja, Czeski Cieszyn
Maryniok Ewa, Trzyniec
Podstawka Daniela, Czeski Cieszyn
Ryba Daria, Wędrynia
Sekula Roman, Czeski Cieszyn
Sikora Aneta, Łomna Dolna
Sikora Joanna, Jabłonków
Stabrawa Piotr, Trzyniec
Szczuka Adam, Łomna Dolna
Szewczyk Alicja, Bystrzyca
Szopa Dominika, Czeski Cieszyn
Tačár Sylwia, Trzyniec
Twardzik Paweł, Czeski Cieszyn
Wacławik Mirosław, Trzyniec
Wałaska Beata, Trzyniec

2001/2002

IV C - Karwina

Wychowawca: Agata Klus
 
Berki Krystyna, Lutynia Dolna
Betík Robert, Stonawa
Broda Monika, Karwina
Cieśla Karolina, Hawierzów
Chmiel Marcel, Hawierzów
Chrobok Barbara, Dziećmorowice
Firla Sandra, Hawierzów
Fukała Monika, Karwina
Gomółka Michał, Karwina
Gorgol Zuzanna, Karwina
Guziur Renata, Bogumin
Harnol Wanda, Karwina
Herman Piotr, Karwina
Kołorz Michał, Hawierzów
Krucina Marian, Hawierzów
Kubiczek Tomasz, Hawierzów
Łabudek Tomasz, Hawierzów
Machowski Tomasz, Karwina
Marcol Daniel, Bogumin
Matteoni Daniel, Karwina
Michalski Tomasz, Piotrowice
Pawlas Janina, Olbrachcice
Pryszcz Adrian, Dąbrowa
Rzymanek Daniel, Karwina
Śliwka Danuta, Orłowa
Sztwiertnia Radek, Lutynia Dolna
Wykręt Wojciech Jerzy, Karwina

2001/2002

VI A – studia sześcioletnie

Wychowawca: Anna Kaczmarska
 
Bolek Tomasz, Cierlicko
Ciahotny Łukasz, Czeski Cieszyn
Folwarczny Michał, Czeski Cieszyn
Jursa Magdalena, Czeski Cieszyn
Kapias Izabela, Olbrachcice
Kokotek Mieczysław, Trzanowice
Kolber Urszula, Czeski Cieszyn
Kołek Krzysztof, Czeski Cieszyn
Kudlák Krystyna, Olbrachcice
Larysz Danuta, Czeski Cieszyn
Michejda Roman, Czeski Cieszyn
Mrózek Ewa, Czeski Cieszyn
Niemiec Czesław, Żuków Dolny
Obracaj Janusz, Czeski Cieszyn
Pasz Dawid, Czeski Cieszyn
Polak Irena, Cierlicko
Ronchetti Daria, Czeski Cieszyn
Rusnok Barbara, Trzyniec
Sabela Andrea, Oldrzychowice
Słowik Lucyna, Trzyniec
Suchanek Ester, Cierlicko
Wigłasz Jan, Czeski Cieszyn
Wróbel Ewa, Sucha Górna

2002/2003

IV A

Wychowawca: Halina Burgott
 
Bielesz Michał, Trzyniec
Bocek Halina, Łomna Dolna
Branna Maria, Jabłonków
Byrtus Lenka, Bystrzyca
Brzuchańska Anna, Nawsie
Ćmiel Janina, Boconowice
Dal Bogdan, Trzyniec
Gaura Marek, Trzyniec
Gąsior Urszula, Czeski Cieszyn
Hasan Newroz, Czeski Cieszyn
Hliśnikowski Jacek, Trzyniec
Jaworski Adam, Trzyniec
Konieczna Anna, Wędrynia
Kopeć Magda, Wędrynia
Kubisz Krystyna, Trzyniec
Kukucz Marta, Czeski Cieszyn
Ligocka Gabriela, Czeski Cieszyn
Major Natalia, Wędrynia
Michnik Tomasz, Czeski Cieszyn
Pindur Dorota, Wędrynia
Polok Michał, Trzyniec
Puczok Daniel, Trzyniec
Supik Michał, Trzyniec
Wałach Adam, Czeski Cieszyn
Wałaska Janina, Trzyniec
Węglorz Katarzyna, Trzyniec
Wojtas Maria, Wędrynia
Zubek Piotr, Wędrynia

2002/2003

IV B

Wychowawca: Maria Konieczna
 
Adamiec Lenka, Niebory
Bocek Ewa, Kocobędz
Boszczyk Barbara, Trzyniec
Buława Janusz, Czeski Cieszyn
Chodorowska Joanna, Czeski Cieszyn
Čapinská Barbara, Gnojnik
Farna Dorota, Nawsie
Firla Joanna, Czeski Cieszyn
Humel Alina, Ropica
Jedzok Katarzyna, Czeski Cieszyn
Kaczmarska Anna, Nydek
Krzywoń Marian, Wielopole
Kujawa Jakub, Kocobędz
Lincer Krystyna, Sucha Górna
Młynek Michał, Gródek
Molenda Anna, Olbrachcice
Noga Beata, Gródek
Nowak Maryla, Gródek
Nowok Lucyna, Trzyniec
Oborna Halina, Niebory
Pomykacz Aneta, Bystrzyca
Sikora Halina, Nawsie
Szczerbowski Witold, Trzyniec
Szkandera Monika, Bystrzyca
Szmek Izabela, Bystrzyca
Szymeczek Renata, Bystrzyca
Taska Ewa, Nydek
Tuhovčák Ewa, Gródek
Wacławek Daniel, Bystrzyca
Walczysko Monika, Bystrzyca

2002/2003

IV C

Wychowawca: Tatiana Kotula
 
Batorek Beata, Czeski Cieszyn
Bocek Magda, Bystrzyca
Bolek Renata, Cierlicko Dolne
Czepiec Paweł, Mosty koło Jabłonkowa
Czudek Damian, Grodziszcz
Feber Beata, Bystrzyca
Franek Gabriela, Niebory
Gaura Anna, Trzyniec
Göbel Tomasz, Jabłonków
Grohman Barbara, Ropica
Kajfosz Michaela, Nydek
Kluza Mariola, Czeski Cieszyn
Kotas Dominika, Oldrzychowice
Lazar Dorota, Trzyniec
Marosz Barbara, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Katarzyna, Cierlicko
Martynek Paweł, Bukowiec
Mendrok Ewa, Bystrzyca
Mrózek Janina, Trzyniec
Pindór Marek, Mosty koło Jabłonkowa
Pyszko Marek, Nawsie
Siedlaczek Natalia, Guty
Sikora Joanna, Czeski Cieszyn
Słowik Dawid, Jabłonków
Stabrawa Danuta, Oldrzychowice
Szymeczek Anna, Czeski Cieszyn
Wdówka Miriam, Sucha Górna
Widenka Filip, Jabłonków

2002/2003

IV D - Karwina

Wychowawca: Miria Prymus
 
Cechel Zbyszek, Karwina
Czerner Danuta, Lutynia Dolna
Feichtinger Ewa, Piotrowice
Franek Jerzy, Karwina
Gałuszka Ewa, Karwina
Jarosz Roman, Orłowa
Junga Urszula, Karwina
Klimsza Magdalena, Żywocice
Koch Danuta, Karwina
Kula Agata, Hawierzów
Miech Marek, Karwina
Pytlik Beniamin, Karwina
Rusnok Beata, Karwina
Staś Zbyszek, Hawierzów
Szeliga Marta, Bogumin
Toman Dariusz, Karwina

2003/2004

IV A

Wychowawca: Janina Gaura
 
Bochenek Anna, Czeski Cieszyn
Cienciała Piotr, Czeski Cieszyn
Ciesielska Karolina, Trzyniec
Cymorek Gabriela, Trzyniec
Esterka Michaela, Gródek
Gach Marek, Czeski Cieszyn
Gajdacz Halina, Karpętna
Gemrot Helena, Jabłonków
Grbal Lucyna, Jabłonków
Hudeczek Aneta, Trzyniec
Hudzieczek Ewa, Mosty koło Jabłonkowa
Jeżowicz Marian, Mistrzowice
Jursa Adam, Czeski Cieszyn
Kantor Barbara, Trzyniec
Kluz Natalia, Guty
Kondziołka Grzegorz, Leszna Dolna
Konieczna Ewa, Czeski Cieszyn
Krzywoń Leszek, Wędrynia
Kukucz Barbara, Czeski Cieszyn
Kulik Irena, Jabłonków
Larysz Monika, Czeski Cieszyn
Macura Michał, Czeski Cieszyn
Madzia Roman, Wędrynia
Martynek Radek, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Tomasz, Mosty koło Jabłonkowa
Matloch Marek, Kocobędz
Mitręga Jan, Pioseczna
Sekula Marek, Czeski Cieszyn
Sikora Roman, Wędrynia
Toman Lucyna, Czeski Cieszyn
Wojtas Barbara, Wędrynia
Zamarska Barbara, Czeski Cieszyn
Zbránek Weronika, Wędrynia

2003/2004

IV B

Wychowawca: Piotr Sabela
 
Wychowawca: Irena Klimas
 
Bardoń Barbara, Niebory
Baron Pawełka, Cierlicko Kościelec
Bartnicki Adam, Trzyniec
Biernat Witold, Czeski Cieszyn
Branny Adam, Nydek
Chmiel Marek, Hawierzów
Cienciała Janina, Trzyniec
Cimała Agata, Oldrzychowice
Franek Aneta, Niebory
Hadyna Izabela, Czeski Cieszyn
Herman Beata, Trzyniec
Kadłubiec Jakub, Oldrzychowice
Kapsia Weronika, Nawsie Jasienie
Klus Ewa, Trzyniec
Lacek Henryk, Gródek
Lipowska Małgorzata, Piosek
Major Daniela, Wędrynia
Małysz Marek, Czeski Cieszyn
Przywara Czesław, Grodziszcz
Studnicka Irena, Niebory
Suszka Jolanta, Nawsie
Sztuła Marek, Gródek
Szymczysko Franciszek, Toszonowice
Toboła Barbara, Gnojnik
Walek Barbara, Tyra
Walek Bogdan, Żuków Dolny
Wolna Krystyna, Gródek
Zawada Katarzyna, Trzyniec
Zawada Roman, Trzyniec
Zubek Monika, Trzyniec
Branna Dorota, Kocobędz
Cieślar Danuta, Trzyniec
Czeczotka Alicja, Czeski Cieszyn
Chlebek Lenka, Śmiłowice
Kaczmarczyk Lenka, Trzycież
Kalina Beata, Olbrachcice
Klus Irena, Trzyniec
Kołek Karolina, Czeski Cieszyn
Kożusznik Jakub, Wędrynia
Krop Roman, Karpętna
Lasota Dorota, Trzyniec
Lazar Dorota, Trzyniec
Małysz Magdalena, Hawierzów
Motyka Paweł, Oldrzychowice
Paszek Andrzej, Bystrzyca
Pilch Ester, Czeski Cieszyn
Polok Nela, Wędrynia
Potysz Adam, Bystrzyca
Rajca Daniel, Oldrzychowice
Rajska Magdalena, Nawsie
Rybicki Jacek, Czeski Cieszyn
Rybicki Witold, Czeski Cieszyn
Ryłko Tomasz, Czeski Cieszyn
Sikora Barbara, Trzyniec
Sikora Ewa, Czeski Cieszyn
Suchanek Daniel, Cierlicko
Szewczyk Jakub, Bystrzyca
Šenkeřík Daniel, Gródek
Świerczek Adam, Jabłonków
Turoń Michał, Gródek
Wacławik Urszula, Trzyniec
Wałoszek Stanisława, Trzycież
Zubek Aleksandra, Wędrynia

2003/2004

IV D - Karwina

Wychowawca: Barbara Pieczka
 
Bangoura Moris, Karwina
Buchta Marek, Sucha Górna
Chmiel Adam, Karwina
Chorzempa Tomasz, Karwina
Chrobok Aneta, Karwina
Fronc Halina, Hawierzów
Fukała Daniel, Karwina
Gorgol Zuzanna, Karwina
Iwanowicz Joanna, Orłowa
Jeleń Grażyna, Karwina
Kozieł Michał, Orłowa
Krucina Grażyna, Karwina
Lipka Aleksandra, Stonawa
Łukesz Renata, Hawierzów
Popov Danuta, Karwina
Rulka Jerzy, Sucha Górna
Ruttkay Łucja, Trzyniec
Rygiel Barbara, Piotrowice
Sajdok Weronika, Karwina
Swaczyna Łucja, Karwina
Szczerba Mariola, Karwina
Szynder Krystian, Sucha Górna
Toman Jakub, Sucha Górna
Wacławik Dorota, Piotrowice
Wałoszek Roman, Stonawa
Witosz Denisa, Karwina

2004/2005

IV A

Wychowawca: Marian Mitrenga
 
Bałon Sebastian, Hawierzów
Chlebik Marian, Sucha Górna
Czapla Magdalena, Trzyniec
Czudek Tomasz, Ropica
Firczyk Marek, Sucha Górna
Gajdzica Beata, Trzyniec
Glac Zuzanna, Stanisłowice
Jeż Marek, Leszna Dolna
Kadłubiec Adam, Oldrzychowice
Kisza Daniel, Czeski Cieszyn
Kopeć Bogdana, Trzyniec
Krzyżanek Jakub, Trzyniec
Kubica Urszula, Ligotka Kameralna
Maroszczyk Marek, Trzyniec
Michnik Marek, Czeski Cieszyn
Molenda Maria, Olbrachcice
Nowak Robert, Czeski Cieszyn
Owczarzy Marian, Hawierzów
Rusz Dagmar, Trzyniec
Sabela Adam, Guty
Sajdok Ewa, Trzyniec
Saran Daniela, Czeski Cieszyn
Schoupal Katarzyna, Czeski Cieszyn
Sembol Urszula, Czeski Cieszyn
Smoloń Michał, Gnojnik
Supik Barbara, Trzyniec
Supik Jolanta, Trzyniec
Szostok Leszek, Sucha Górna
Toman Jakub, Trzanowice
Urbanec Łukasz, Trzyniec
Wałach Janusz, Końska

2004/2005

IV B

Wychowawca: Władysław Kubień
 
Czepczor Beata, Nawsie
Czudek Zuzanna, Jabłonków
Heczko Mateusz, Czeski Cieszyn
Hóta Janusz, Gródek
Klus Izabela, Nawsie
Kluz Kamil, Bystrzyca
Kozera Adrian, Jabłonków
Krumnikl Adam, Czeski Cieszyn
Kukucz Piotr, Czeski Cieszyn
Kulig Daniel, Bystrzyca
Kušnír Matúš, Bystrzyca
Lacek Daniel, Gródek
Lipka Zuzanna, Bystrzyca
Ogrocki Dawid, Gródek
Piegza Alicja, Czeski Cieszyn
Pieniążek Ireneusz, Czeski Cieszyn
Pilch Barbara, Gródek
Przywara Dorota, Grodziszcz
Pyszko Lucyna, Nawsie
Pyszko Romana, Gródek
Rajska Agnieszka, Nawsie
Sikora Urszula, Jabłonków
Suszka Alina, Nawsie
Szkandera Lenka, Bystrzyca
Szopa Natalia, Czeski Cieszyn
Škrabal Krystyna, Bystrzyca
Świerczek Agnieszka, Boconowic
Toboła Magda, Czeski Cieszyn
Wilhelm Daniel, Jabłonków
Wróbel Katarzyna, Bystrzyca
Wybraniec Dorota, Olbrachcice

2004/2005

IV C

Wychowawca: Regina Tietz
Wychowawca: Sylwia Mrózek
 
Babilon Dagmara, Trzyniec
Bałon Danuta, Ropica
Bielesz Dorota, Bystrzyca
Bonček Helena, Czeski Cieszyn
Cienciała Ewa, Wędrynia
Cieślar Jan, Bukowiec
Donocik Józef, Czeski Cieszyn
Duda Marek, Łąki
Duda Halina, Czeski Cieszyn
Filipek Danuta, Łomna Dolna
Filipiak Aneta, Czeski Cieszyn
Goryl Szarka, Piosek
Kluz Stanisława, Trzyniec
Konieczny Janusz, Wędrynia
Kujawa Paweł, Kocobędz
Lasota Krystyna, Trzyniec
Mach Jakub, Tyra
Martynek Tomasz, Czeski Cieszyn
Michalik Beata, Nawsie
Morcinek Aneta, Gródek
Mrózek Dorota, Trzyniec
Oczadlá Lucyna, Ropica
Ryłko Adam, Jabłonków
Samiec Tomasz, Oldrzychowice
Szpyrc Bogdan, Wędrynia
Taska Bolesław, Oldrzychowice
Toman Magdalena, Czeski Cieszyn
Trombik Tomasz, Nawsie
Wacławek Zuzanna, Trzyniec
Widenka Janina, Oldrzychowice
Zogata Weronika, Bukowiec

2004/2005

IV D - Karwina

Wychowawca: Halina Orszulik
 
Bartulec Joanna, Orłowa
Betík Daniel, Stonawa
Franek Barbara, Karwina
Gumulák Magdalena, Karwina
Kałuża Katarzyna, Karwina
Konkolski Adam, Piotrowice
Kubiczek Lenka, Hawierzów
Kulik Agnieszka, Bogumin
Macura Marek, Karwina
Marciniak Rafał, Stonawa
Matusik Roman, Hawierzów
Miech Grażyna, Karwina
Milerski Tomasz, Stonawa
Mulka Barbara, Orłowa
Ondrusz Teresa, Orłowa
Pawlas Dawid, Hawierzów
Pieczka Marian, Karwina
Rudnik Barbara, Karwina
Sajdok Izabela, Piotrowice
Słowik Łucja, Sucha Górna
Swaczyna Naděžda, Karwina
Szebesta Michał, Karwina
Valcha Teresa, Czeski Cieszyn
Wałoszek Piotr, Karwina
Wilczek Marian, Orłowa

2005/2006

IV A

Wychowawca: Henryk Różański
 
Bilan Anna, Cierlicko
Bocek Dorota, Kocobędz
Boszczyk Daniel, Czeski Cieszyn
Branny Marian, Bystrzyca
Chwistek Halina, Śmiłowice
Ciahotna Jarosława, Jabłonków
Cymerys Dariusz, Ropica
Czech Karolina, Cierlicko
Drong Lucyna, Mosty koło Jabłonkowa
Esterková Marcela, Gródek
Heczko Tomasz, Śmiłowice
Jakubek Aneta, Rzeka
Jakubík Janina, Jabłonków
Kalina Teresa, Olbrachcice
Kołorz Joanna, Datynie Dolne
Krygiel Magdalena, Błędowice
Kwiczala Krystyna, Sucha Górna
Nováková Romana, Trzyniec Niebory
Palarčík Paweł, Cierlicko
Paszek Paweł, Czeski Cieszyn
Pustówka Tomasz, Czeski Cieszyn
Sabela Otmar, Trzyniec
Siderek Dominik, Czeski Cieszyn
Siedlaczek Ewa, Trzyniec
Skwarło Natalia, Trzyniec
Smoloń Lucyna, Gnojnik
Szlaur Janina, Oldrzychowice
Wolna Janina, Gródek
Zakuťanská Michaela, Błędowice

2005/2006

IV B

Wychowawca: Halina Klimsza
 
Adamik Bronisława, Wędrynia
Bardoń Karol, Czeski Cieszyn
Baselides Daniel, Gródek
Branna Agata, Wędrynia
Cienciała Adam, Jabłonków
Dudys Agata, Trzyniec
Gajdacz Mirosław, Karpętna
Heczko Dorota, Karpętna
Hnyluch Aleksandra, Kocobędz
Jeleśniański Roman, Wędrynia
Karczmarczyk Anna, Czeski Cieszyn
Kobielusz Paweł, Łomna Dolna
Kukucz Paweł, Czeski Cieszyn
Martynek Dorota, Mosty koło Jabłonkowa
Martynek Roman, Mosty koło Jabłonkowa
Matloch Irena, Trzyniec
Möhwald Michał, Trzyniec
Niedoba Ewa, Mosty koło Jabłonkowa
Ochodek Renata, Czeski Cieszyn
Raczkowska Dorota, Trzyniec
Rusz Radek, Wędrynia
Sikora Katarzyna, Łomna Dolna
Szuścik Janina, Wędrynia
Welszar Dorota, Czeski Cieszyn
Wojnar Anna, Kocobędz
Zagóra Maria, Czeski Cieszyn
Zawisza Halina, Trzyniec
Zwyrtek Mateusz, Mosty koło Jabłonkowa

2005/2006

IV C

Wychowawca: Aleksandra Sładeczek
 
Badura Marek, Oldrzychowice
Branna Marta, Kocobędz
Czudek Dorota, Grodziszcz
Duda Irena, Czeski Cieszyn
Frencl Diana, Trzyniec Podlesie
Glac Zuzanna, Stanisłowice
Gluza Daniela, Trzyniec
Gwóźdź Joanna, Trzyniec
Haiduk Filip, Ropica
Janáč Mirosław, Sucha Górna
Josiek Monika, Trzyniec
Kantor Krystyna, Końska
Klus Rudolf, Trzyniec
Kokotek Krzysztof, Trzyniec Łyżbice
Kondziołka Andrzej, Leszna Dolna
Kubica Halina, Ligotka Kameralna
Lasota Roman, Czeski Cieszyn
Lisztwan Mariola, Trzyniec
Mocek Teresa, Trzyniec Łyżbice
Piecha Roman, Trzycież
Pieter Jan, Trzyniec
Rusnok Marcin, Końska
Samiec Daniel, Oldrzychowice
Stebel Roman, Oldrzychowice
Stonawska Natalia, Bukowiec
Toboła Beata, Gnojnik
Walek Władysław, Tyra
Wrona Beata, Piosek
Zahraj Piotr, Olbrachcice
Zogata Andrzej, Bukowiec

2005/2006

IV D - Karwina

Wychowawca: Jerzy Gąsior
 
Bajger Marek, Sucha Górna
Bednář Beata, Karwina
Chrobok Maria, Dziećmorowice
Ćmiel Agata, Karwina
Filuś Marek, Hawierzów
Gabzdyl Adam, Stonawa
Gałuszka Adam, Karwina
Janáček Pawlina, Karwina
Janiurek Adam, Karwina
Jarosz Bohdan, Orłowa-Lutynia
Jasiok Katarzyna, Hawierzów
Junga Filip, Karwina
Kamiński Daniel, Pietwałd
Koch Agata, Karwina
Martynek Janina, Karwina
Ondruch Weronika, Orłowa-Lutynia
Pawlas Dorota, Hawierzów
Pieczka Urszula, Piotrowice
Sabela Jolanta, Karwina
Sajdok Aneta, Piotrowice
Siwek Anna, Karwina
Skwarło Natalia, Karwina
Szymańska Dominika, Orłowa-Lutynia
Vitoš Adam, Karwina
Żebrok Weronika, Lutynia Dolna

2006/2007

IV A

Wychowawca: Halina Pribula
 
Barabasz Monika, Olbrachcice
Branna Dorota, Wędrynia
Branna Monika, Wędrynia
Chodorowska Patrycja, Czeski Cieszyn
Czudek Marek, Czeski Cieszyn
Farnik Karolina, Czeski Cieszyn
Franek Leszek, Trzyniec
Fukała Urszula, Czeski Cieszyn
Glac Marek, Stanisłowice
Jedzok Anna, Mistrzowice
Josiek Robert, Trzyniec
Karczmarczyk Adam, Czeski Cieszyn
Kawulok Agata, Czeski Cieszyn
Kokotek Denis, Mistrzowice
Kujawa Adam, Kocobędz
Kurzępa Artur, Czeski Cieszyn
Molenda Dorota, Olbrachcice
Nieszporek Teresa, Sucha Górna
Olszar Dorota, Bystrzyca
Ondraszek Agata, Wędrynia
Raszka Małgorzata, Wędrynia
Ruttkay Łukasz, Trzyniec
Stec Michał, Trzyniec
Suszka Michał, Ropica
Tomasz Dorota, Sucha Górna
Vojnik Ryszard, Trzyniec
Wawreczka Filip. Wędrynia
Wolny René, Czeski Cieszyn
Zawada Dorota, Wędrynia
Żmuda Ariel, Żuków Dolny

2006/2007

IV B

Wychowawca: Michaela Raszka
 
Andrikovič Weronika, Wędrynia
Branny Marian, Kocobędz
Cienciała Zdeńka, Mosty koło Jabłonkowa
Csepcsar Krystyna, Hawierzów
Czudek Jakub, Ropica
Dedek Teresa, Trzyniec
Fójcik Natalia, Cierlicko
Halama Adam, Czeski Cieszyn
Janiczek Mariola, Nawsie
Kadłubiec Jakub, Czeski Cieszyn
Kotajny Daniel, Czeski Cieszyn
Lasota Ewa, Czeski Cieszyn
Łabudek Anna, Hawierzów
Malina Teresa, Sobieszowice
Marciniak Piotr, Czeski Cieszyn
Matloch Roman, Kocobędz
Miech Michaela, Nawsie
Pyszko Dorota, Nawsie
Rozbrój Jerzy, Czeski Cieszyn
Rzyman Daniel, Sucha Górna
Sládek Danuta, Nawsie
Staszczak Krystyna, Czeski Cieszyn
Tacina Jolanta, Nawsie
Weiser Michał, Sucha Górna
Wilczek Wojciech, Trzyniec
Zawada Dorota, Czeski Cieszyn

2006/2007

IV C

Wychowawca: Maria Jarnot
 
Czapla Tadeusz, Trzyniec
Gembala Regina, Trzyniec
Heczko Agata, Milików
Heczko Ewa, Wędrynia
Jadamus Roman, Trzyniec
Jachnicki Mateusz, Jabłonków
Janczyk Karolina, Trzyniec
Kohut Artur, Mosty koło Jabłonkowa
Konieczna Marcela, Gródek
Kotas Jolanta, Olbrachcice
Krzyżanek Renata, Piosek
Kurek Iwona, Piosek
Lasota Marian, Trzyniec
Mendrok Magda, Cierlicko
Młynek Beata, Bystrzyca
Mrózek Bogdan, Trzyniec
Niedoba Magdalena, Mosty koło Jabłonkowa
Noga Michał, Nawsie
Ogrocka Krystyna, Gródek
Polok Aneta, Trzyniec
Rusnok Beata, Oldrzychowice
Ryłko Dominik, Trzanowice
Straka Daniela, Bystrzyca
Suchomel Jakub, Jabłonków
Wałaska Aneta, Trzyniec
Wilczek Donald, Trzyniec
Zogata Józef, Bukowiec
Zubek Adam, Trzyniec

2006/2007

IV D - Karwina

Wychowawca: Maria Wałaska
 
Broda Michał, Karwina
Brzezna Radka, Orłowa
Danel Michał, Hawierzów
Franek Łucja, Karwina
Hila Teresa, Orłowa
Hok Paweł, Stonawa
Kałuża Marian, Karwina
Kałuża Marcina, Karwina
Konieczny Michał, Orłowa
Kubatko Natalia, Karwina
Kuder Zenon, Bogumin
Linzer Piotr, Karwina
Nytra Krystyna, Marklowice Dolne
Roik Helena, Hawierzów
Sikora Zbigniew, Orłowa
Wacławik Leszek, Karwina
Waleczek Marek, Karwina
Woźniak Janina, Orłowa
Rzyman Dominik, Karwina

2007/2008

IV A

Wychowawca: Maria Konieczna
 
Branna Łucja, Bystrzyca
Bromek Piotr, Trzyniec
Folwarczny Marek, Wędrynia
Jarnot Jolanta, Czeski Cieszyn
Jaroš Alexandra, Czeski Cieszyn
Kaleta Ester, Czeski Cieszyn
Klus Lucka, Mosty koło Jabłonkowa
Kopeć Gabriel, Trzyniec
Kotula Katarzyna, Cierlicko
Kozdra Dorota, Czeski Cieszyn
Kożdoń Adrianna, Czeski Cieszyn
Krutak Marek, Gródek
Kura Janina, Trzyniec
Kuś Barbara, Czeski Cieszyn
Omyła Adam, Wędrynia
Palica Nikola, Trzyniec
Polak Ewa, Czeski Cieszyn
Pyszko Urszula, Nawsie
Raszka Jan, Nydek
Rusnok Zuzanna, Czeski Cieszyn
Ryłko Ewa, Czeski Cieszyn
Sembol Jakub, Czeski Cieszyn
Schoupal Barbara, Czeski Cieszyn
Suszka Tomasz, Ropica
Szymanik Andrzej, Czeski Cieszyn
Szymanik Beata, Czeski Cieszyn
Škandera Marian, Czeski Cieszyn
Teofil Monika, Mosty koło Jabłonkowa
Trombik Agata, Nawsie
Trombik Leszek, Wędrynia
Wojnar Lucyna, Ropica

2007/2008

IV B

Wychowawca: Aleksandra Gociek
 
Baselides Janina, Piosek
Bielesz Adam, Trzyniec Kanada
Bielesz Dawid, Pioseczna
Bocek Lenka, Trzyniec
Cibulec Jan, Nawsie
Cieślar Beata, Bukowiec
Ćmiel Teresa, Nawsie
Drong Izabela, Nawsie
Dzik Beata, Jabłonków
Franta Karolina, Jabłonków
Gajger Dominika, Żywocice
Gaura Piotr, Trzyniec Podlesie
Goryl Teresa, Jabłonków
Gut Beata, Trzyniec Podlesie
Heczko Chrystrian, Piosek
Hrachová Agata, Leszna
Matloch Ewa, Trzyniec
Mrózek Daniel, Trzyniec Podlesie
Samiec Filip, Boconowice
Siedlaczek Sylwia, Guty
Stebel Halina, Oldrzychowice
Szczuka Teresa, Wędrynia
Szotkowska Janina, Gródek
Świerczek Natalia, Jabłonków
Tacina Urszula, Nawsie
Wojnar Marek, Trzyniec Podlesie
Wojtas Anna, Wędrynia
Wrona Monika, Piosek
Zahradnik Janina, Wędrynia
Zawadzki Ryszard, Trzycież
Zientek Anna, Ligotka Kameralna

2007/2008

IV C

Wychowawca: Halina Przeczek
 
Adamik Agata, Gródek
Bartnicki Andrzej, Gródek
Branny Adam, Kocobędz
Branny Andrzej, Czeski Cieszyn
Buchta Adam, Czeski Cieszyn
Gach Tomasz, Czeski Cieszyn
Glac Danuta, Stanisłowice
Gomola Jan, Jabłonków
Hasan Marcin, Czeski Cieszyn
Jachnicki Marek, Jabłonków
Jopek Agata, Łomna Dolna
Kaczyńska Katarzyna, Karwina
Kadłubiec Iweta, Milików
Kawulok Irena, Łomna Dolna
Klimsza Roman, Czeski Cieszyn
Kolasa Adam, Trzyniec
Kubiczek Tomasz, Oldrzychowice
Lisztwan Halina, Nawsie
Madzia Daniel, Oldrzychowice
Maroszczyk Teresa, Trzyniec
Młynek Daniel, Bystrzyca
Niedoba Anna, Mosty koło Jabłonkowa
Niemiec Dominik, Sucha Górna
Olszar Agata, Bystrzyca
Pielesz Katarzyna, Wędrynia Zaolzie
Pyszko Dorota, Gródek
Sikora Halina, Czeski Cieszyn
Sikora Krystyna, Jabłonków
Sikora Mariola, Ropica
Sikora Michał, Trzyniec
Tacina Marek, Nawsie
Wania Anna, Ropica
Wojtas Barbara, Milików
Wróbel Paweł, Bystrzyca

2007/2008

IV D - Karwina

Wychowawca: Miria Prymus
 
Chmiel Filip, Hawierzów
Czapek Marta, Skrzeczoń
Czudek Adam, Orłowa
Ćmiel Beata, Koniaków
Danel Mariusz, Sucha Górna
Dostal Grażyna, Sucha Górna
Gumulák Dominik, Karwina
Janusz Katarzyna, Karwina
Kadłubiec Marek, Hawierzów
Kędzior Agata, Hawierzów
Liška Marek, Czeski Cieszyn
Liška Michał, Czeski Cieszyn
Matuszek Barbara, Hawierzów Sucha
Matuszyńska Dominika, Karwina
Mikula Adrian, Sucha Górna
Nieszporek Bogdan, Sucha Górna
Owczarzy Zbyszek, Hawierzów
Pieczka Dorota, Karwina
Poledník Andrea, Stonawa
Słowik Waleria, Hawierzów
Szebesta Monika, Karwina
Wnuk Łucja, Karwina
Żagan Joanna, Sucha Górna

2008/2009

IV A

Wychowawca: Dr Władysław Kubień
Wychowawca: Tatiana Kotula
 
Bajger Roman, Sucha Górna
Bardoń Adam, Niebory
Boszczyk Radek, Czeski Cieszyn
Cyhan Natalia, Milików
Filipiec Teresa, Trzanowice
Heczko Dorota, Milików
Heczko Gabriela, Czeski Cieszyn
Hladík Agata, Czeski Cieszyn
Hławiczka Jakub, Jabłonków
Jevsejčík Roksolana, Ostrawa
Kędzior Marek, Ropica
Kocyan Monika, Trzyniec
Kozieł Filip, Czeski Cieszyn
Krucina Katarzyna, Błędowice
Kurzępa Jakub, Czeski Cieszyn
Merta Diana, Ropica
Mitręga Barbara, Ropica
Pawlas Dorota, Hawierzów – Sucha
Podešva Daniel, Jabłonków
Rzyman Agata, Sucha Górna
Stryczek Zuzanna, Łomna Górna
Szopa Magdalena, Trzyniec
Szturc Krzysztof, Czeski Cieszyn
Wacławek Barbara, Milików
Wałoszek Henryk, Trzycież
Wisełka Miriam, Nydek
Bilan Joanna, Błędowice
Kantor Janina, Trzyniec
Kolarczyk Denisa, Bystrzyca

2008/2009

IV B

Wychowawca: Halina Klimsza
Wychowawca: Janina Bień
 
Adamik Dorota, Gródek
Bochenek Patrycja, Czeski Cieszyn
Brada Wiktor, Trzyniec
Bulka Gabriela, Toszonowice
Czeczotka Andrzej, Czeski Cieszyn
Fukała Igor, Trzyniec
Hławiczka Michael, Czeski Cieszyn
Kadłubiec Wojciech. Mistrzowice
Kantor Katarzyna, Bystrzyca
Kawulok Dorota, Wędrynia
Klimek Robert, Milików
Kluz Aneta, Bystrzyca
Kożdoń Beata, Koszarzyska
Kufa Marek, Nydek
Mendrek Dominik, Czeski Cieszyn
Miech Michaela, Wędrynia
Michejda Małgorzata, Bystrzyca
Möhwald Tamara, Trzyniec
Mrózek Michał, Trzyniec
Polok Zbyszek, Wędrynia
Rusz Roman, Bystrzyca
Ryłko Weronika, Trzanowice
Stebel Michaela, Wędrynia
Strzybna Agnieszka, Bystrzyca
Szymeczek Lidia, Nydek
Urbuś Natalia, Wędrynia
Wilczek Magdalena, Trzyniec
Židek Magdalena, Wędrynia

2008/2009

IV C

Wychowawca: Lidia Kosiec
 
Brewczyńska Katarzyna, Bukowiec
Buchwałdek Beata, Trzyniec
Cienciała Lenka, Boconowice
Czernek Adam, Oldrzychowice
Drong Agata, Mosty koło Jabłonkowa
Gryga Mariola, Trzyniec
Hamrozi Barbara, Boconowice
Kaleta Jakub, Oldrzychowice
Kaleta Krystyna, Tyra
Kraina Rafał, Czeski Cieszyn
Krygiel Barbara, Hawierzów
Kujawa Mateusz, Czeski Cieszyn
Kusyn Monika, Sucha Górna
Matuszyński Dariusz, Żywocice
Mencner Jacek, Trzyniec
Mendrok Beata, Trzyniec
Niemiec Magda, Śmiłowice
Nowak Patrycja, Czeski Cieszyn
Palowska Elżbieta, Czeski Cieszyn
Pękała Adam, Olbrachcice
Płonka Dorota, Czeski Cieszyn
Rozmanit Adam, Gnojnik
Sikora Marek, Szumbark
Sikora Sandra, Olbrachcice
Szczerbowska Beata, Trzyniec
Szczerbowska Gabriela, Trzyniec
Werner Sandra, Olbrachcice
Zakuťanský Adam, Hawierzów
Zogata Paweł, Bukowiec

2008/2009

IV D - Karwina

Wychowawca: Daniela Kulhanek
 
Adamecka Brygida, Piotrowice
Folwarczna Natalia, Karwina
Grzechacka Beata, Karwina
Heinz Artur, Orłowa
Chrząszcz Alicja, Łąki
Kałuża Roman, Karwina
Ondruch Adam, Orłowa
Owczarzy Beata, Karwina
Poledník Radek, Stonawa
Prymus Michaela, Stonawa
Sabela Janina, Karwina
Siwek Karina, Karwina
Szkandera Teresa, Orłowa
Szwed Jolanta, Stonawa
Szweda Sandra, Karwina
Tomanek Anna, Karwina
Tomanek Michael, Karwina
Vitoš Daniela, Karwina
Wałoszek Jakub, Karwina

2009/2010

IV A

Wychowawca: Lech Biernat
 
Bocek Piotr, Trzyniec
Bromek Daniela, Czeski Cieszyn
Czudek Klaudia, Czeski Cieszyn
Czyż Beata, Trzyniec
Gajdzica Lech, Trzyniec
Guńka Samuel, Trzyniec
Gut Jolanta, Trzyniec Końska
Gwóźdź Dariusz, Trzyniec
Hasan Natalia, Czeski Cieszyn
Jarnot Daniel, Czeski Cieszyn
Janiczek Barbara, Orłowa-Lutynia
Kaleta Irena, Czeski Cieszyn
Klimsza Jakub, Czeski Cieszyn
Kraina Adam, Trzyniec
Krzywoń Bogdan, Wędrynia
Lose Adriana, Czeski Cieszyn
Michałek Marta, Trzyniec
Mitrenga Anna, Trzyniec
Polak Dorota, Czeski Cieszyn
Raczkowski Wojciech, Trzyniec
Raszka Bogdan, Wędrynia
Różańska Marta, Czeski Cieszyn
Sikora Aleksandra, Czeski Cieszyn
Stec Adela, Czeski Cieszyn
Szymaniec Mirosława, Trzyniec
Taska Aniela, Oldrzychowice
Wawrzyczek Anna, Trzyniec

2009/2010

IV B

Wychowawca: Halina Burgott
 
Bury Halina, Boconowice
Ćmiel Iwona, Piosek
Crha Agata, Jabłonków
Czepczor Ewa, Bukowiec
Dulawa Beata, Jabłonków
Ferfecki Artur, Podlesie
Gluza Jana, Podlesie
Jachnicka Izabela, Jabłonków
Jakubik Roman, Piosek
Kohut Rafael, Mosty koło Jabłonkowa
Kolarz Magdalena, Guty
Kufa David, Trzyniec
Lipus Noemi, Trzyniec
Lysek Ester, Bukowiec
Mazur Roman, Milików
Mazur Roman, Oldrzychowice
Medek Veronika, Gródek
Novák Daniela, Niebory
Rusnok Dorota, Oldrzychowice
Rylko Magdalena, Trzanowice
Sikora Erich, Boconowice
Sikora Janusz, Oldrzychowice
Sikora Michał, Czeski Cieszyn
Sikora Natalia, Trzyniec
Suchý Marek, Końska
Szmek Gabriela, Nawsie
Vacovský Jakub, Jabłonków-Biała
Widenka Petr, Gródek

2009/2010

IV C

Wychowawca: Irena Klimas
 
Bilan Ewa, Cierlicko
Bystroń Beata, Hawierzów
Cielecki Tomasz, Olbrachcice
Duda Aneta, Mosty koło Jabłonkowa
Feber Łukasz, Olbrachcice
Gałuszka Sabina, Hawierzów-Żywocice
Gębala Andrea, Hawierzów
Heczko Nikodem, Czeski Cieszyn
Hurta Eunika, Bystrzyca
Chýlek Linda, Hawierzów
Jelen Tomasz, Hawierzów-Błędowice
Kluz Teresa, Mosty koło Jabłonkowa
Koch Agata, Olbrachcice
Konderla Lucyna, Wędrynia
Kraina Michał, Czeski Cieszyn
Kufa Marian, Nydek
Kuś Adam, Czeski Cieszyn
Kwiczala Beata, Sucha Górna
Pawlas Jan, Olbrachcice
Martinek Michał, Czeski Cieszyn
Martynek Magdalena, Mosty koło Jabłonkowa
Nowak Filip, Czeski Cieszyn
Polak Michał, Czeski Cieszyn
Polok Renata, Gródek
Polzer Dorota, Wędrynia
Pribula Wojciech, Stonawa
Suszka Beata, Mosty koło Jabłonkowa
Szarowski Marcin, Czeski Cieszyn
Weiser Mariola, Sucha Górna
Wróbel Renata, Sucha Górna
Wronka Sabina, Bystrzyca Pasieki

2009/2010

IV D

Wychowawca: Barbara Pieczka
 
Chmiel Lenka, Karwina
Chobot Marian, Orłowa-Lutynia
Filipek Jolanta, Karwina
Gazur Aneta, Karwina
Glac Michaela, Karwina
Hok Marek, Stonawa
Kolek Daniel, Olbrachcice
Kołatek Bogdan, Karwina
Kowalski Tomasz, Orłowa-Lutynia
Mikesz Katarzyna, Karwina
Moroń Nela, Karwina
Mulka Karolina, Orłowa-Lutynia
Ondruch Marek, Karwina
Orehek Tomasz, Karwina
Orszulik Natalia, Stonawa
Pribula Natalia, Karwina
Puda Robert, Stonawa
Zuczek Marek, Lutynia Dolna
Žebrok Michaela, Lutynia Dolna

2010/2011

IV A

Wychowawca: Aleksandra Sładeczek
 
Brózda Maria, Piosek
Burek Mariola, Olbrachcice
Byrtus Dana, Pioseczna
Drobisz Beata, Trzyniec
Drong Anna, Nawsie
Drong Natalia, Nawsie
Dulawa Danuta, Jabłonków
Fukała Dawid, Czeski Cieszyn
Glac Filip, Stanisławice
Heczko Dominika, Piosek
Hławiczka Magda, Pioseczna
Hlinšťák David, Czeski Cieszyn
Hracka Aneta, Niebory
Hracka Miriam, Niebory
Karczmarczyk Kamil, Czeski Cieszyn
Kolarz Violetta, Guty
Kukucz Tomasz, Czeski Cieszyn
Lipus Claudia, Nawsie
Martinek Tomasz, Czeski Cieszyn
Mitręga Jolanta, Milików
Mitura Karol, Czeski Cieszyn
Motyka Janina, Bukowiec
Nowak Sebastian, Czeski Cieszyn
Plachta Jakub, Sucha Górna
Różański Krzysztof Marcin, Czeski Cieszyn
Ružinský Daniel, Czeski Cieszyn
Słowik Tomasz, Czeski Cieszyn
Szpyrc Renata, Jabłonków
Zogata Stanisław, Bukowiec

2010/2011

IV B

Wychowawca: Maria Jarnot
Wychowawca: Grażyna Sucha
 
Czernek Izabela, Bystrzyca
Ferenc Milada, Gródek
Filipiec Natalia, Trzanowice
Hrycek Agata, Koszarzyska
Jursa Anna, Stonawa
Kaleta Justyna, Czeski Cieszyn
Kawulok Nela, Jabłonków
Kisza Sebastian, Czeski Cieszyn
Klimek Krzysztof, Milików
Klus Adam, Jabłonków
Kotas Mariusz, Czeski Cieszyn
Kufa Beata, Mosty koło Jabłonkowa
Kwapulinska Aneta, Trzanowice
Liška Maciej, Czeski Cieszyn
Macoszek Adam, Nawsie
Mazur Andrzej, Milików
Niedoba Michał, Jabłonków
Podešva Magdalena, Jabłonków
Santarius Marcin, Czeski Cieszyn
Sikora Adam, Milików
Sikora Patrycja, Ropica
Sládek Olga, Nawsie
Suchánek Dominik, Jabłonków
Sznapka Marian, Jabłonków
Walek Benjamin, Czeski Cieszyn
Zowada Gabriela, Jabłonków
Zwyrtek Anna-Maria, Mosty koło Jabłonkowa

2010/2011

IV C

Wychowawca: Marian Mitrenga
 
Burgott Urszula, Nydek
Cienciała Lenka, Trzyniec
Filipek Tymoteusz, Oldrzychowice
Franek Barbara, Trzyniec
Gleta Filip, Oldrzychowice
Heczko Barbara, Karpętna
Hóta Mariola, Bystrzyca
Janeczek Agata, Gródek
Klimek Ryszard, Milików
Kocúr Dominika, Domasłowice Dolne
Kopeć Aneta, Wędrynia
Kotula Aleksandra, Cierlicko
Łabaj Daniela, Trzyniec
Łakota Barbara, Wędrynia
Macháč Jan, Trzyniec
Martynek Tadeusz, Bystrzyca
Miczka Marian, Bystrzyca
Ondraszek Aneta, Wędrynia
Podolewska Aneta, Bystrzyca
Rucki Łucjan, Oldrzychowice
Straka Marian, Bystrzyca
Szpyrc Daniel, Wędrynia
Urbaś Sebastian, Bystrzyca
Vojnik Karolina, Jabłonków
Wacławek Teresa, Trzyniec
Wacławik Jolanta, Trzyniec
Wawreczka Stefan, Wędrynia
Zawisza Jan, Trzyniec
Zemene Andrzej, Wędrynia

2010/2011

IV D

Wychowawca: Jerzy Gąsior
 
Danel Marek, Hawierzów
Fierla Wiesław, Karwina
Gałuszka Krystian, Lutynia Dolna
Gaura Anna, Lutynia Dolna
Kubatko Izabela, Karwina
Matusik Krzysztof, Karwina
Nierostek Łucja, Karwina
Noszka Marian, Karwina
Poloczek Natalia, Karwina
Pytlik Weronika, Karwina
Szarowska Adriana, Karwina
Tomanek Jakub, Karwina
Walica Janina, Karwina
Wratna Ewa, Karwina

2011/2012

IV A

Wychowawca: Danuta Adamus
 
Adamik Hana, Wędrynia
Bałon Patrik, Hawierzów – Błędowice
Brzeżańska Agata, Sucha Górna
Ćmiel Maciej, Niebory
Cymorek Maciej, Czeski Cieszyn
Drobisz Dominik, Trzycież
Drong Mariusz, Gródek
Farna Ewa, Wędrynia
Filipek Beata, Karwina
Heinz Bogdan, Orłowa Lutynia
Klus Roman, Orłowa Lutynia
Kluz Olga, Mosty koło Jabłonkowa
Konderla Zuzana, Wędrynia
Lasota Filip, Bystrzyca
Lisztwan Barbara, Czeski Cieszyn
Lupienski Daniel, Jabłonków
Michejda Ester, Jabłonków
Molin Dorota, Czeski Cieszyn
Nowak Paulina, Hawierzów – Błędowice
Rusz Lenka, Oldrzychowice
Rygiel Bogdan, Czeski Cieszyn
Ryłko Aleksandra, Jabłonków
Santarius Alicja, Hawierzów
Sikora Ewa, Hawierzów
Sobek Katarzyna, Oldrzychowice
Šafránek Jakub, Karwina
Valcha Tomasz, Czeski Cieszyn
Wałach Anna Maria, Bystrzyca
Wetter Weronika, Bystrzyca
Zielina Dominik, Hawierzów – Błędowice
Borkovec Rozalia, Pioseczna

2011/2012

IV B

Wychowawca: Roman Zemene
 
Bilan Jakub, Błędowice
Bubík Adam, Czeski Cieszyn
Bulawa Agata, Trzyniec
Cienciala Piotr, Czeski Cieszyn
Danel David, Szumbark
Hlinšťák Filip, Czeski Cieszyn
Ježek Daniel, Karpentna
Kaleta Łukasz, Oldrzychowice
Karas Weronika, Leszna Dolna
Kotas Karolina, Ropica
Kowala Joanna, Wędrynia
Kubina Łukasz, Błędowice
Lasota Dominika, Leszna Dolna
Mitrenga Stanisław, Wędrynia
Mlynarič Tomasz, Błędowice
Omyla Tomasz, Wędrynia
Ondraszek Bogdan, Wędrynia
Rucki Michał, Łyżbice
Sajdok Anna, Łyżbice
Sikora Izabela, Ropica
Sikora Jolanta, Wędrynia
Szarzec Anna, Wędrynia
Szopa Barbara, Końska
Teofil Daniel, Mosty koło Jabłonkowa
Tietz Sabina, Łyżbice
Tomasz Teresa, Sucha Górna
Wojnar Beata, Ropica
Wróblewski Adam, Mosty koło Jabłonkowa
Zajac Martina, Czeski Cieszyn
Żagan Alexandra, Czeski Cieszyn

2011/2012

IV C

Wychowawca: Aleksandra Sładeczek
Wychowawca: Maria Wałaska
 
Byrtus Mateusz, Bocanowice
Czapek Jakub, Bogumin-Skrzeczoń
Gałuszka Joanna, Sucha Górna
Giemza Lukáš, Sucha Górna
Gomolka Marek, Bystrzyca
Hanzel Beata, Karwina
Chroboczek Anna, Sucha Górna
Jachnicka Urszula, Jabłonków
Kaczmarczyk Teresa, Śmiłowice
Kawulok Marek, Czeski Cieszyn
Kincel Natalia, Ropica
Kołodziej Jakub, Bystrzyca
Kowala Marek, Bystrzyca
Kowalczyk Jolanta, Śmiłowice
Król Krystyna, Bogumin-Szonychel
Łuńska Rut, Nawsie
Mendrek Piotr, Czeski Cieszyn
Orszulik Łukasz, Stonawa
Polok Julia, Bystrzyca
Robosz Andrea, Sucha Górna
Roszka Anna, Bystrzyca
Ružinský David, Czeski Cieszyn
Sikora Marek, Czeski Cieszyn
Sikora Patrik, Bocanowice
Suchanek Anna, Jabłonków
Škuta Sara, Karwina
Vybraněc Marian, Czeski Cieszyn
Wałach Tomasz, Bystrzyca
Žyla Daniel, Olbrachcice

2012/2013

IV A

Wychowawca: Regina Tietz
Wychowawca: Halina Pzeczek
 
Byrtus Tadeusz, Mosty koło Jabłonkowa
Cymorek Marek, Trzycież
Gruszka Stefania, Trzycież
Gryga Michał, Końska
Hupka Alicja, Gródek
Hurta Miriam, Bystrzyca
Chudura Adam, Końska - Podlesie
Chromik Daniel, Bystrzyca
Janeczek Anna, Gródek
Kadłubiec Szymon, Oldrzychowice
Klimek Anna, Czeski Cieszyn
Kluz Jakub, Łomna Dolna
Kraina Jakub, Mosty koło Jabłonkowa
Kulig Aneta, Czeski Cieszyn
Lopes Fatima, Trzyniec
Mazur Jolana, Milików
Mencner Wojciech, Trzyniec
Ondraszek Ewa, Bystrzyca
Pieter Miriam, Trzyniec
Podešva Weronika, Trzyniec
Pyszko Zuzanna, Gródek
Sniegon Daniel, Trzyniec
Špalek Magdalena, Trzyniec
Zawadzki Dariusz, Trzycież
Vajda Alexander, Piosek

2012/2013

IV B

Wychowawca: Tomasz Labudek
 
Boszczyk Filip, Czeski Cieszyn
Cienciala Marek, Pioseczna
Foltýn Petra, Sucha Górna
Gach Jakub, Czeski Cieszyn
Gaura Daniela, Lutynia Dolna
Chmiel Karolina, Hawierzów
Jurečka Nikola, Olbrachcice
Kasztura Jan, Trzyniec
Kielkowska Klaudia, Czeski Cieszyn
Klimsza Joanna, Hawierzów-Sucha Dolna
Kos Rajmund, Trzyniec
Kujawa Marek, Czeski Cieszyn
Kwolek Dominika, Dziećmorowice
Macura Filip, Wędrynia
Marosz Filip, Trzyniec
Mikesz Marek, Karwina
Morcinek Jan, Trzyniec
Niesłanik Krystyna, Czeski Cieszyn
Sikora Bogdan, Nawsie
Szymanik Filip, Kocobędz
Tomáš Zuzana, Jabłonków
Tymoszuk Katarzyna, Hawierzów
Walach Magda, Sibica
Wałach Barbara, Ropica

2012/2013

IV C

Wychowawca: Halina Pibula
 
Bizoń Jakub, Karwina
Cieślar Filip, Bukowiec
Ćmok Jan, Karwina
Czudek Wojciech, Nawsie
Gajdacz Natalia, Oldrzychowice
Gazur Aneta, Pioseczna
Chorzempa Weronika, Skrzeczoń
Jachnicka Stefania, Pioseczna
Kantor Agata, Leszna
Klimek Beata, Oldrzychowice
Klus Roman, Trzyniec
Klus Aneta, Jabłonków
Kmet´ Mateusz, Czeski Cieszyn
Kroczek Agata, Leszna
Kroczek Jakub, Leszna
Langner Karolina, Czeski Cieszyn
Lipus Jakub, Trzyniec
Mrózek Tereza, Leszna
Niedoba Katarzyna, Jabłonków
Novotný Filip, Jabłonków
Nowak Stefan, Czeski Cieszyn
Nožka Michał, Czeski Cieszyn
Pękała Krystyna, Olbrachcice
Sobek Anna, Oldrzychowice
Szpyrc Anna, Jabłonków
Szpyrc Beata, Jabłonków
Toman Veronika, Trzanowice
Tomoszek Adam, Kanada

2013/2014

IV A

Wychowawca: Ewa Hrnčíř
 
Bardoň Andrzej,  Ropica
Baselides Aneta, Gródek
Bielesz Dominika, Nydek
Brzóska Bartłomiej, Czeski Cieszyn
Czudek Marek, Łomna Górna
Donocik Amálie, Czeski Cieszyn
Heczko Filip, Karpentna
Hřebačka Karolina, Czeski Cieszyn
Janiczek Daniela, Nawsie
Kantor Samuel, Bystrzyca
Kluz Adam, Mosty koło Jabłonkowa
Kohut Markéta, Mosty koło Jabłonkowa
Kufa Maja, Karwina
Kukuczka Samuel, Bystrzyca
Matuszna Sonia, Milików
Ostruszka Joanna, Kocobędz
Pírek Markéta, Milików
Podolewski Christian, Bystrzyca
Promna Karolina, Bystrzyca
Raszka Adam, Bystrzyca
Richter Damian, Jabłonków
Sikora Anna, Bukowiec
Szymeczek Daniel, Nydek
Toman Izabela, Olbrachcice
Waszut Urszula, Nawsie
Zogata Marek, Jabłonków

2013/2014

IV B

Wychowawca: Ilona Lazar
 
Adamik Tomasz, Wędrynia
Bąkowska Jana, Czeski Cieszyn
Bongilaj Monika, Trzyniec
Bubík Marek, Czeski Cieszyn
Bulawa Marian, Kocobędz
Drobna Magdalena, Olbrachcice
Drong Zuzana, Gródek
Gaura Joanna, Czeski Cieszyn
Grudziński Zygmunt, Błędowice
Jurga Kamila, Jabłonków
Karolczyk Katarzyna, Karwina
Kiczmer Daniel, Karwina
Kijonka Karolina, Karwina
Kotrla Mateusz, Czeski Cieszyn
Kożusznik Michał, Czeski Cieszyn
Kúr Nicole, Czeski Cieszyn
Mitręga Krystyna, Wędrynia
Polok Lenka, Czeski Cieszyn
Sikora Krystyna, Ropica
Staś Barbara, Hawierzów
Staszowski Michał, Milików
Suszka Judyta, Ropica
Szarowska Sylwia, Karwina
Wojnar Adam, Sucha
Wróblewski Jakub, Mosty koło Jabłonkowa
Žebrok Beata, Trzyniec

2013/2014

IV C

Wychowawca: Michał Szczotka
 
Chlup Kristyna Maia, Sucha Górna
Cymorek Roman, Trzycież
Czudek Mateusz, Ropica
Filipek Szymon, Oldrzychowice
Folwarczny Marek, Czeski Cieszyn
Gałuszka Justyna, Lutynia Dolna
Heczko Karolina, Karpętna
Iqbal Zbigniew, Czeski Cieszyn
Klus Tomasz, Lutynia
Kotoska Natalia, Trzyniec
Kowalczyk Wiktor, Śmiłowice
Liszok Aneta, Lutynia
Mőhwald Jakub, Orłowa
Nogol Dariusz, Trzyniec
Nowak Dorota, Błędowice
Polok Anna, Gnojnik
Rozbrój Roman, Czeski Cieszyn
Rucki Stanisław, Oldrzychowice
Ručka Katarzyna, Gnojnik
Strządała Kornelia, Bogumin
Waclawik Nikola, Trzyniec
Wania Marek, Kocobędz
Wrońská Anna, Grodziszcz
Zagóra Aneta, Ligotka Kameralna
Płonka Dariusz, Czeski Cieszyn
Kornuta Lucyna, Trzyniec

Ladění: (10) SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM Vypis_Clanek WHERE clan_kategorie='Projekty' AND clan_datum<=NOW() AND (clan_datum_expirace IS NULL OR clan_datum_expirace>=NOW()) ORDER BY clan_nazev ASC LIMIT 25 OFFSET 0
Ladění: (1) SELECT FOUND_ROWS()